Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

QUOTE(mamalopes @ 2009 06 30, 22:08)
Na as vis galvoju apie sia korekcija,bet niekaip neapsisprendiu.
Norejau paklausti ar kuri dariusi korekcija su -5,ir jai dare tai kaip pasikeite regejimas po korekcijos?


Mano buvo -4.5. Praėjo metai ir trys mėnesiai. Komplikacija- nedidelis astigmatizmas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 06 30, 22:18)
Mano buvo -4.5. Praėjo metai ir trys mėnesiai. Komplikacija- nedidelis astigmatizmas.

blink.gif O tai nelabai,o tau tau koks regejimas buvo po korekcijos,ar 1 matei.O ka gyd.sako del to astematizmo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 06 30, 22:33)
blink.gif O tai nelabai,o tau tau koks regejimas buvo po korekcijos,ar 1 matei.O ka gyd.sako del to astematizmo g.gif


Matau aš puikiai, tik truputį ryškumo trūksta.
Atsakyti
Na idomu kaip kitoms merginoms.
Atsakyti
QUOTE(mamalopes @ 2009 06 30, 23:56)
Na idomu kaip kitoms merginoms.


Tamsoje matymas nekoks, tiesiog prie to įpratau. Ir vakarais, jei būnu pavargusi, ryškumo trūksta.
Atsakyti
QUOTE(Axelis @ 2009 06 30, 22:03)
Zinok net nesitikejau, kad jie patys bloga savo miesto koda nurodys biggrin.gif
Papildyta:
Norejau paklaust ar toj klinikoj be rusu kalbos kokia kita kalba sneka? Nes as rusu ne bum bum. Tik lietuviskai ir angliskai. Bus sansu susisneket?

Bus... Tik iš anksto parašykit apie tai e-mail'u. Jie dėl babkių prabiltų ir makumbu dialektu... biggrin.gif Beje, kai aš operavaus (2008 spalis), tai daktarėlis sakė, kad jie jau ir lietuviškai mokytis įpareigoti. O jau anglijskai, mokslų daktarai, tai ir šiaip jau turėtų šlebevyzot... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mamalopes @ 2009 06 30, 23:56)
Na idomu kaip kitoms merginoms.

O man tiek tamsoj, tiek šviesoj matymas puikus, be jokių ten ryškumo trūkumo (turėjau minus 8,5 ir minus 7,5 plius astigmatizmas).

Tik vienas dalykas da nesunykęs, tai laikinas tiesioginių šviesos šaltinių (automobilių šviesų) pasižvaigždėjimas kai važiuoju auto. Po min. 20 irgi praeina. Kai lauke žingsniuoju - jokių šalutinių faktorių. Nu ir dar biškį aureolės būna, kai po ilgoko skaitymo ar spoksojimo kompikan pervedu žvilgsnį į tolį. Bet, po 5-10 min. vėl viskas čiki. Klausiau pas daktarą, tai sakė praeis. Akcentavo, kad man užsitesęs anomalijų neišnykimo laikotarpis dėl dviejų priežasčių: buvau prisigėręs iki sąmonės netekimo ir todėl, kad amžius nemenkas... Sakė, kad šį rudenį-žiemą pranyks visa tai kaip pernykščias sniegas... biggrin.gif
Nors, dėl manęs gali ir nepranykt. Regėjimui netrukdo, nervų negadina, tai ir dzin... mirksiukas.gif
(p.s. aš ne mergina) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laikinas: 01 liepos 2009 - 08:06
QUOTE(Laikinas @ 2009 07 01, 09:01)
Akcentavo, kad man užsitesęs anomalijų neišnykimo laikotarpis dėl dviejų priežasčių: buvau prisigėręs iki sąmonės netekimo ir todėl, kad amžius nemenkas... Sakė, kad šį rudenį-žiemą pranyks visa tai kaip pernykščias sniegas...  biggrin.gif


Čia Minske konsultavo? Aš taip ir nebuvau po operacijos niekur apžiūros, nors ir reikėtų... Vis ta kryyyzė biggrin.gif
O kas pagal juos yra "nemenkas amžius"? Gal ir man galioja? biggrin.gif Aš visai neprieštaraučiau, kad anomalijos praeitų, nors apsipratau su jomis, nelabai trukdo, ir gautas komfortas visus smulkius nepatogumus atperka n kartų.
Atsakyti
kas yra astigmatizmas???
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 07 01, 09:08)
Čia Minske konsultavo? Aš taip ir nebuvau po operacijos niekur apžiūros, nors ir reikėtų... Vis ta kryyyzė biggrin.gif
O kas pagal juos yra "nemenkas amžius"? Gal ir man galioja? biggrin.gif  Aš visai neprieštaraučiau, kad anomalijos praeitų, nors apsipratau su jomis, nelabai trukdo, ir gautas komfortas visus smulkius nepatogumus atperka n kartų.

Aš po operacijos buvau tris kartus. Ir pasakė, kad gana važinėt tik tada, kai dingo ragenoje "rūkelis". Kiek supratau, jiems tai labai reikšmingas faktorius. Kai tik dingo, iš karto pasakė "gyvenkit įprastai ir be mūsų..." biggrin.gif

Man 47.

Dabar dėl tų anomalijų: man buvo paaiškinta, kad didžioji dalis tų anomalijų tai smegenų veiklos rezultatas. Smegenys turi naujai perrašyt vaizdo apdorojimo algoritmą, atsižvelgiant į pakitusią ragenos laužiamąją gebą ir lęšiuko kitokią apkrovą. Tokie sudėtingi dalykai greitai neįvyksta, o ir nėra ištirti iki galo. Todėl ir neatsakytų klausimų dėl šių opercijų pasekmių tiek daug. Smegenys yr smegenys... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rozmarinas @ 2009 07 01, 09:20)
kas yra astigmatizmas???

"Astigmatizmas, arba netolygus šviesos lūžimas, būna tada, kai ragenos paviršius nėra sferinis ir yra netolygiai išgaubtas. Astigmatinių akių forma primena regbio kamuolį. Normalių akių forma panaši į futbolo kamuolį arba absoliučiai apvali. Astigmatinėse akyse šviesos spinduliai lūžta nevienodai. Todėl jie fokusuojasi skirtingose vietose ir nesukuria aiškaus vaizdo."
Atsakyti
Dėkui, Laikinas 4u.gif
Reikia, vansi, ir savo smegenims dar laiko duoti - vis tik, trumparegystės stažas apie 28 metai...
Beje, o konsultacijos pooperacinės mokamos ar ne? Jei nemokamos (kaip aš įsivaizduoju), tai kiek laiko? Šįmet jau tikrai nenuvažiuosiu, bet gal kitais metais... Reikia sukauptas atostogas naudoti biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti