Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

QUOTE(charizmaa @ 2009 06 30, 07:42)
gal atsiras norinciu kartu i Minska, nes vienai nedrasu  blush2.gif


O ko ten bijoti? biggrin.gif
Aišku, užtrunka viskas, bet ten vardais pavardėmis kviečia, už rankutės nuveda, viską paaiškina, o paskui - tik kelios valandos diskomforto ir ryškėjančių vaizdų akyse thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 06 30, 11:32)
O ko ten bijoti? biggrin.gif
už rankutės nuveda,

Manęs tai už rankutės nevedė... Matyt nevertas buvau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 06 30, 11:32)
O ko ten bijoti? biggrin.gif
Aišku, užtrunka viskas, bet ten vardais pavardėmis kviečia, už rankutės nuveda, viską paaiškina, o paskui - tik kelios valandos diskomforto ir ryškėjančių vaizdų akyse thumbup.gif

dabar ten pasikeite biski tvarka - uzsieniecius (mes taip pat uzsienieciai) priima be eiles, atskirame kabinete, visus tyrimus daro pats daktaras, ne sesute. bet uztat tie tyrimai dabar kainuoja zymiai daugiau nei buvo is pradziu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fia: 30 birželio 2009 - 10:43
QUOTE(Fia @ 2009 06 30, 11:42)
dabar ten pasikeite biski tvarka - uzsieniecius (mes taip pat uzsienieciai) priima be eiles, atskirame kabinete, visus tyrimus daro pats daktaras, ne sesute. bet uztat tie tyrimai dabar kainuoja zymiai daugiau nei buvo is pradziu  lotuliukas.gif

Wow... Jėga. O tai man nepatiko kaip sesutė regos aštrumą nustatinėjo. Pažanga. Manyčiau, kad šioks toks pabrangimas pateisinamas. Geriau jau kokybė, nei vėlesnė graužatis dėl netikslaus tyrimo.
Atsakyti
QUOTE(Laikinas @ 2009 06 30, 11:36)
Manęs tai už rankutės nevedė... Matyt nevertas buvau?  bigsmile.gif


O mane vedė, kai akys nuo visų vaistų apsiašarojo ir sunkiai kelią bemačiau tongue.gif

QUOTE(Fia @ 2009 06 30, 11:42)
dabar ten pasikeite biski tvarka - uzsieniecius (mes taip pat uzsienieciai) priima be eiles, atskirame kabinete, visus tyrimus daro pats daktaras, ne sesute. bet uztat tie tyrimai dabar kainuoja zymiai daugiau nei buvo is pradziu  lotuliukas.gif


Aha, mačiau, kad užsieniečiams - kita kaina (ir kaina - ohoho doh.gif ), o anksčiau juk visiems vienodai buvo... Aš apžiūra likau patenkinta, Vilniuje dviejose klinikose tyriausi, nepasakyčiau, kad Minske kažką darė kitaip ar prasčiau, atvirkščiai - laiko skyrė daugiau, tyrimų taip pat daugiau atliko.

Primečiau, kad Minske vis tiek pigiau vis dar gaunasi, bet jau ne toks didelis skirtumas, skaičiuojant kelionę, vizą, draudimą, nakvynę tongue.gif
Atsakyti
Laikinas, ar praejo visi regejimo trukdziai vakare ir nakti, kurie buvo po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(Tom @ 2009 06 30, 13:49)
Laikinas, ar praejo visi regejimo trukdziai vakare ir nakti, kurie buvo po operacijos?

Ne, nepraėjo.
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2009 06 30, 12:08)
O mane vedė, kai akys nuo visų vaistų apsiašarojo ir sunkiai kelią bemačiau tongue.gif

Tamsta matyt labai buvot išsigandus ir be orientacijos, kad vedama už rankos įsiprašėt... biggrin.gif
Aš tai po operacijos, ir dar lietu lyjant, nušliopinau iki vaistinės lašų, kurių toj vaistinėj nebuvo. Žo, pasivaikščiojau vėjui pučiant, lietui lyjant... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laikinas @ 2009 06 30, 09:34)
A ko ten baidytis? Svarbu gerai susiplanuot maršrutą ir laiką. Po operacijos praėjus kokioms trims-keturioms valandoms galėsit savarankiškai ir drąsiai pėdint namolio. Nieko ten sudėtingo ar siaubingo nėra.
Aš tai dar ir pernakvojau jųjų klinikoj, tai iš viso buvo liapota. Sesutės lašino vaistus, matavo temperatūrą, ir kraipė sėdmenis... Gražu ir nenuobodu buva...  bigsmile.gif
Papildyta:

Įtariu, kad "nuo žioplumo vaistų nėr"... (prašau nesupykt, čia aš draugiškai)
Šian paskambinau, viskas dirba: +375 172 149817, arba: +375 172 149811  mirksiukas.gif


Nepavadinciau to zioplumu, nes numeris internetiniam puslapyje nurodytas kitoks biggrin.gif Cia dar is kazkur 0 atsirades biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Axelis @ 2009 06 30, 21:11)
Nepavadinciau to zioplumu, nes numeris internetiniam puslapyje nurodytas kitoks biggrin.gif Cia dar is kazkur 0 atsirades biggrin.gif

user posted image

Maža kas ant sienos būna parašyta, bet tai nereiškia, kad tame name taip ir yra...
Nuovoka tai turi būt. Gi Minsko kodas visame pasaulyje tik vienas... biggrin.gif
Atsakyti
Zinok net nesitikejau, kad jie patys bloga savo miesto koda nurodys biggrin.gif
Papildyta:
Norejau paklaust ar toj klinikoj be rusu kalbos kokia kita kalba sneka? Nes as rusu ne bum bum. Tik lietuviskai ir angliskai. Bus sansu susisneket?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Axelis: 30 birželio 2009 - 21:05
Na as vis galvoju apie sia korekcija,bet niekaip neapsisprendiu.
Norejau paklausti ar kuri dariusi korekcija su -5,ir jai dare tai kaip pasikeite regejimas po korekcijos?
Atsakyti
QUOTE(Laikinas @ 2009 06 30, 15:15)
Tamsta matyt labai buvot išsigandus ir be orientacijos, kad vedama už rankos įsiprašėt...  biggrin.gif
Aš tai po operacijos, ir dar lietu lyjant, nušliopinau iki vaistinės lašų, kurių toj vaistinėj nebuvo. Žo, pasivaikščiojau vėjui pučiant, lietui lyjant...  bigsmile.gif


Nu nereik taip lazdavot - išsigandus nebuvau, tiesiog be akinių ir varvančiomis akimis, tai visai neprieštaravau maloniai pagalbai biggrin.gif
Šliopinau ir aš po operacijos per lietų į vaistinę, ir metro su persėdimu per visą miestą namo - t.y. į laikiną prieglobstį važiavau, kely nustojo veikti vaistai, ašarotekis baisus prasidėjo... Gerai, kad tik kelias valandas truko. O sėdėdama po operacijos dar klinikoje nesupratau, ko dejuoja vienas vyrukas, kad jam akis rėžia - jis jau ilgiau laukė, nes jo žmona irgi operavosi. Na, aš nedejavau, bet pojūčiai ne itin malonūs... Skaičiau, kad ne visiems taip būna, tai labai nesigąsdinkit, kas ruošiasi operuotis biggrin.gif

QUOTE(Axelis @ 2009 06 30, 22:03)
Norejau paklaust ar toj klinikoj be rusu kalbos kokia kita kalba sneka? Nes as rusu ne bum bum. Tik lietuviskai ir angliskai. Bus sansu susisneket?


Na, čia nieko nepasakysiu - aš tarybinių laikų vaikas, rusiškai laisvai kalbu... biggrin.gif
Gali pakalbinti angliškai paskambinęs, sužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti