Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - IX


4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikutės! Atidarom naują puslapį sena tema biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(loretita2 @ 2008 10 17, 09:11)
4u.gif  4u.gif  4u.gif Sveikutės! Atidarom naują puslapį sena tema  biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Nu ne be reikalo svociutes pleputes, sitiek temu sugeba priplepeti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovven @ 2008 10 17, 08:05)
Labas rytas,

paskambinau muzikantams sake sugros "gulbiu ezera"  thumbup.gif . O ar pabroliai mielai soko ar nebuvo " ne as to nedarysiu" ir liksiu su tais sijonais stoveti mad.gif .

Skaiciau, kad jus kiekvienam sveciui dovanojate dovanelas. As galvoju dovanoti seimom t.y. ideti saldaini su jaunuju nuotraukyte, maza atviruka su jaunuju padeka, ir dar kazko reiketu bet nesugalvoju g.gif

Aš nedariau gulbių šokio. Buvo apnikę tokios abejonės kaip ir tave - ar darys, ar neišsikalinės. bet kai pamačiau, kaip sušoko sirtakį, tai vos pirštų iki alkūnių nenusigraužiau, kad nepasiruošiau doh.gif Juk jis šokamas jau po 12 val, kai visi tikrai pakankamai įsilinksminę. Nebent kokie super zanūdos būtų g.gif
Atsakyti
Pas amne pacia vestuvese pabroliai soko gulbiu ezera su baltais sijoneliais pasipuose, o pabroliu net 12 buvo...tai patikekit vaizdzelis thumbup.gif ir patenkinti ten sukiojosi visi ir ant ranku vieni kitus nesiojo lotuliukas.gif vienas pabrolys tiesa atsisake, motyvuodamas tuo kad is jo cia niekas nesitycios...nu bet kiekvienam savo, uz tai kiti pabroliukai saunuoliai drinks_cheers.gif ir jei kuri galvojate daryti sia atrakcija, tai tirai darykite, nes efektas tai gerulis thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, jūs kai darėt saldainių virvę stalo išpirkimui, ar ji jum nesipainiojo? Aš ją pasidariau, surišau tuos saldainius ir dabar galvoju, kaip reikia ją visą padėt į krepšį, kad traukiant ją, saldainiai nesipainiotų į pačią virvę ir tarp savęs? Bandžiau traukt, pažiūrėt, kaip gavosi, ar netrūksta, tai man labai ji painiojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele179 @ 2008 10 17, 18:54)
Merginos, jūs kai darėt saldainių virvę stalo išpirkimui, ar ji jum nesipainiojo?  kaip gavosi, ar netrūksta, tai man labai ji painiojasi g.gif

as vien delto ir nedariau doh.gif nes pagalvojau,kad susipainios ir bus ne kas schmoll.gif dariau viena dideli saldaini mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tos virveles visai nesusipainiojo, nes vaziuojant masinoj, jau prie pat baro, as jas graziai issivyniojau ir graziai i krepsi suleidau, o virveliu galus palikau kybot is krepsio islindusias. Tik "jaunieji" baisiai bijojo traukt tas virveles biggrin.gif abi virveles dariau po 4 metrus.
Papildyta:
Ir dar del gulbiu ezero. Tikra iefektingai atrodantis dalykelis, bet reik ziuret, kad tokiu nenuoramu butu mazuma, kurie nesileis is saves tyciotis. Pas mus per vestuves is 4 pabroliu, tik vienas sutiko sokt, aisku, efekto tokio nebuvo, bet gana linksma. Kai pirslaivom pirma karta, pabroliu nebuvo, o antra karta pirsliautose vestuvese buvo 3 pabroliukai, bet as 2 is ju pazinojau ir tikrai zinojau, kad nepriversiu ju susokt.
Atsakyti
Man irgi gažu tas gulbių ežeras, bet labai bijau, kad nesutiks šokt vaikinukai, dar vienas bus užsienietis, o ir kitų nepažįstu. schmoll.gif Galima jį daryt, kai žinai, kas bus pabroliai, kokie jie žmonės. Sakiau nerizikuosiu, juk paskui, kur aš kišiu tuos sijonus? negi pati nešiosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2008 10 17, 21:25)
Man tos virveles visai nesusipainiojo, nes vaziuojant masinoj, jau prie pat baro, as jas graziai issivyniojau ir graziai i krepsi suleidau, o virveliu galus palikau kybot is krepsio islindusias. Tik "jaunieji" baisiai bijojo traukt tas virveles biggrin.gif abi virveles dariau po 4 metrus.
Papildyta:
Ir dar del gulbiu ezero. Tikra iefektingai atrodantis dalykelis, bet reik ziuret, kad tokiu nenuoramu butu mazuma, kurie nesileis is saves tyciotis. Pas mus per vestuves is 4 pabroliu, tik vienas sutiko sokt, aisku, efekto tokio nebuvo, bet gana linksma. Kai pirslaivom pirma karta, pabroliu nebuvo, o antra karta pirsliautose vestuvese buvo 3 pabroliukai, bet as 2 is ju pazinojau ir tikrai zinojau, kad nepriversiu ju susokt.


Super mintis apie gulbiu ezera thumbup.gif Kad taip pries savaitele buciau apie tai perskaiciusi rolleyes.gif Tikrai buciau panaudojusi, o ir pabroliai buvo labai saunus,gaila, kad po laiko...na, uztat jus butinai panaudokit, vaizdelis liuks, jau dabar isivaziduoju drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Linele179 @ 2008 10 18, 00:07)
Man irgi gažu tas gulbių ežeras, bet labai bijau, kad nesutiks šokt vaikinukai, dar vienas bus užsienietis, o ir kitų nepažįstu.  schmoll.gif  Galima jį daryt, kai žinai, kas bus pabroliai, kokie jie žmonės. Sakiau nerizikuosiu, juk paskui, kur aš kišiu tuos sijonus? negi pati nešiosiu lotuliukas.gif


Mano nuomone, nebijok, galu gale, jeigu nepavyks prikalbinti pabroliuku, gi bus tavo ar seimos nariu tortadieniai, panaudosi sijonus per tas sventes thumbup.gif Dabar sove i galva tokia mintis, gal ir man per savo vyro jubilieju prikalbinti jo draugus susokti?Liuks atrodytu, tik manau, reikia duot nemazai vyriskiams isgert drinks_cheers.gif
Atsakyti
[Dabar sove i galva tokia mintis, gal ir man per savo vyro jubilieju prikalbinti jo draugus susokti?Liuks atrodytu, tik manau, reikia duot nemazai vyriskiams isgert drinks_cheers.gif
[/quote]
Na blaivų turbūt nelabai išeitų aprengt gulbelėm lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai gerai soko mano pabroliukai ta soki. Vienas tik atsisake nes kojos buvo sukandziotos uodu ir buvo isbertas schmoll.gif . As dariau antra diena ir blaivus buvo, sokom keturi pabroliai ir pries gala prisijungiau biggrin.gif . Taip kad nebijokit viskas bus gerai
Atsakyti
stai taip atrode musu jaunieji iteisinus jos i seimininkus. Ir dovanojom busimo vaikelio laiska ir kraiteli. Dabar jusu teismui , ar gerai , ar bligai kad dovanojom kraiteli, nes mano mama sako negalima dovanoti leles, blogas zenklas g.gif
user posted image
Atsakyti