Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(brashke77 @ 2008 11 07, 16:41)
Idarytos kriaukles su farsu ir pievagrybiais  biggrin.gif

laaabai skanu, isbandyta thumbup.gif tik darbo nemazai, viena karta norejau idaryneti, o MB buvo alkanas tai sake sluoksniuok, makaronus su farsu ir pomidoru tyre, po to suris, vis tiek tas pats gaunas...ir nuo to laiko jau nebesiceckinu jei tik mums darau blush2.gif
Atsakyti
Brashke super patiekaliukas thumbup.gif


Mūsų pietūs:

Sriuba su šonkauliais

Išviriau šonkauliukus,sumečiau bulijono kūbelius,tarkuotą morką,bulvę,ryžių.Man patiko rolleyes.gif
user posted image


Keptos bulvės su šonine

Tuo viskas kaip ir pasakyta g.gif ..šoninę supjausčiau, paprieskoniavau įvairias prieskoniais.Bulves perpjoviau pusiau.Viską sumečiau į orkaitę ir iškepiau kol bulvės suminkštėjo (tik mėsą apsvilinau doh.gif )
user posted image
Atsakyti
4u.gif balionas kriauklelems- uz varga smile.gif

mammka, labai sugundei..Bulves su tokia paskrudinta mesyte- kas gali buti geriau??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 11 07, 18:29)
4u.gif balionas kriauklelems- uz varga smile.gif

mammka, labai sugundei..Bulves su tokia paskrudinta mesyte- kas gali buti geriau??? bigsmile.gif

Tos pačios bulvės su ne taip baisiai paskrudinta mėsyte lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Ai,aš pastoviai ką nors pasvilinu blush2.gif
Atsakyti
ooo, MERGAITES thumbup.gif thumbup.gif skonis skaniausias.. Prisiziurejau ir makaronus jau tikrai kokia diena darysiu.. namie kaip tik kriauklyciu turiu. Niu man niekad nebutu sove i galva makatonus idaryti.. Aciu uz ideja.. nes atrodo tai thumbup.gif thumbup.gif

Siandieniniai musu seimos pietus

Kalafijorai su bulvemis

Apvyriau kalafijora, per ta laika apkepinau morkas ir svogunus aliejuje ir svieste, sudejau apvirtus kalafijorus, uzpyliau indeli grietineles, krapuku, pipiriuku ir uzdengus dar patroskinau kol viskas gerai suminkstejo. Ant virsaus uzdejau tarkuoto surio ir dar pakepiau kol issilyde. Valgysim su bulvem ir burokeliais smile.gif

user posted image
Atsakyti
Del kriaukliu. Mergaites, sitos kriaukles gi didziules- telpa 2 arb sauksteliai idaro...
Ecola, turint sias kriaukles, nekiltu noras virti is ju sriuba tikrai tongue.gif
O kalafiorai su bulvytem tai dieviskas patiekaliukas angel.gif
Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2008 11 07, 10:05)

Kalafijorai su bulvemis

Apvyriau kalafijora, per ta laika apkepinau morkas ir svogunus aliejuje ir svieste, sudejau apvirtus kalafijorus, uzpyliau indeli grietineles, krapuku, pipiriuku ir uzdengus dar patroskinau kol viskas gerai suminkstejo. Ant virsaus uzdejau tarkuoto surio ir dar pakepiau kol issilyde. Valgysim su bulvem ir burokeliais smile.gif


nu va tokiu pietu tai jau kaiiiipppp noreciau... rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=dracena,2008 11 07, 11:24]
atsiprašau aš čia ne į temą...bet manau daug kas čia apsilanko, todėl pasiūlysiu.

Dovanoju vokiškas receptų knygas, pavadinumus parašysiu vėliau.
Vokiškai nemoku, na o mest knygas į konteinerį...ranka nekyla...
kam reikia rašyti i AZ

Kaunas
user posted image
user posted image

Knygos viso 4
Atsakyti
Duotų man kas dabar dvi kriaukleles... liezuvis.gif
O klausimas būtų toks: ar būtinai farašas turi būt jau apkeptas? Nes kažkaip įsivaizdavau, kad su žaliu faršu daroma... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausriukas1 @ 2008 11 06, 16:35)
aciu , bandysiu ieskoti ir daryti tavo Neryte idarytus kiausinius smile.gif



Wilkinsone paziurek,bent kazka panasaus tikrai maciau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dracena @ 2008 11 07, 11:24)

Dovanoju vokiškas receptų knygas, pavadinumus parašysiu vėliau.
Vokiškai nemoku, na o mest knygas į konteinerį...ranka nekyla...
kam reikia rašyti i AZ
4

gaila, nemoku vokishkai.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 11 07, 20:25)
Duotų man kas dabar dvi kriaukleles... liezuvis.gif
O klausimas būtų toks: ar būtinai farašas turi būt jau apkeptas? Nes kažkaip įsivaizdavau, kad su žaliu faršu daroma... unsure.gif

as i nevirtas kriaukles prikemsu "zalio" farso,uzpilu padaziuku ir gaunas super
Atsakyti