Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis


user posted image

Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema
Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema
Vienuolikta tema

Dvylikta tema
Trylikta tema
Keturiolikta tema
Penkiolikta tema
Šešiolikta tema

~Gaminame toliau, fotografuojame ir rodome visiems, nepamiršdami pridėti recepto, nors ir tai elementarus patiekalas, kad išvengtume bereikalingų klausimų paskiau ~4u.gif
~Pageidautini receptai tik antrų patiekalų. Saldžių gaminių,salotų ar gėrimų temos yra atskiros ~
~Ginčų ir bereikalingų diskusijų taip pat prašome vengti.Norintiems pakalbėti daugiau apie kitką, tam yra tema bendraminčiuose 4u.gif ~


user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 22 spalio 2008 - 11:47
Tema bendraminčiuose
Atsakyti
ir niekas negamina? mastau.gif
Atsakyti
Isbandziau vakar darzoviu veduokle thumbup.gif

aisku, man kaip visada tiksliai pagal recepta nesigauna ax.gif tongue.gif pirmiausia tai pakeiciau forma biggrin.gif toliau - dar mesos maltos dejau thumbup.gif , vietoj cesnako svoguno, nes cesnako namie neradau doh.gif ir suris buvo mozarelos bigsmile.gif
gavos thumbup.gif wub.gif man labai labai patiko -labai thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
swoon.gif o vaizdelio gražumas swoon.gif labai puošnu thumbup.gif
Atsakyti
Bonda thumbup.gif

o kaip cia taip supjaustyti sugebejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 10 22, 15:07)


o kaip cia taip supjaustyti sugebejai?  g.gif

ne iki galo ipjauni ir viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif su cukinija turetu but thumbup.gif thumbup.gif bet ta gi gerokai kietesne nei baklazanas ir nelanksti lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors itariu ismeginsiu biggrin.gif ana gal kaip pagal recepta tikra gautus g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 10 22, 16:11)
ne iki galo ipjauni ir viskas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  su cukinija turetu but  thumbup.gif  thumbup.gif bet ta gi gerokai kietesne nei baklazanas ir nelanksti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nors itariu ismeginsiu biggrin.gif ana gal kaip pagal recepta tikra gautus g.gif  g.gif

ai tai taip, bet tai baklazanas tokis nemazas, kad taipsurieti apvaliai, ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 10 22, 15:12)
ai tai taip, bet tai baklazanas tokis nemazas, kad taipsurieti apvaliai, ane?  g.gif

kad kaip tik nedickas, uztat anaip ir nepjausciau -pagalvojau, kad nieks netilps blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 10 22, 16:15)
kad kaip tik nedickas, uztat anaip ir nepjausciau -pagalvojau, kad nieks netilps blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

zodziu reikia bandyti....nes sitaip net graziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 10 22, 15:17)
zodziu reikia bandyti....nes sitaip net graziau  4u.gif

tikrai verta, ne snor sir atrodo ohoho, o is tikro labai elemntaru ir paprasta thumbup.gif ir det galima sugalvot daug ka thumbup.gif zodizu, man labai patiko ax.gif wub.gif
Atsakyti
nu jau grazumelis thumb_yello.gif
o cia is vieno baklazano? man niekam nedaeina kaip cia suraite taip, ziuriu ziuriu ir niekaip lens.gif
Atsakyti