Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai

Sveikos! Kvieciu pasidalint visas pirmaisiais nestumo pozumiais, kai dar testas nerode jog esate niescia. Arba dar nebuvot pasidariusios testo. Tai yra tas nezinios laikotarpis, kai sulauket ovuliacijos ir laukiat 2 sav. suzinot sunkiai atidirbtus rezultatus.

Mano pirmo nestumo (kuris baigesi persileidimu) patys pirmieji pozymiai buvo tokie (2-4 sav nestumo, t.y. tuoj po ovuliacijos):

1. neskaudus dilgciojimai viename sone;
2. nedidelis tempimas pilvo apacioj;
3. sustojo (sunkiai virskino) skrandis tuoj pries galimu menesiniu diena (t.y. jau buvo 4 sav nuo paskutiniu menesiniu dienos).

O ka jautete jus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JZ7: 05 lapkričio 2008 - 23:51
4. trizniojimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa7 @ 2008 11 06, 13:39)
4. trizniojimas  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pats pirmasis pozymis pasireiskes man - super pajautrejusi uosle, kadangi vaikuti planavom, tai net nesuabejojau kad jau galiu but nescia... nes tokia uosle, niekad nemaniau kad pas zmogu gali buti lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar kam nors yra pajautreje speneliai (biski su skausmu) is kart po ovuliacijos? Ar tai paprasciausiai ovuliacijos pozymis bet ne nestumo? Gal kas zinot?
Atsakyti
Absoliuciai jokiu pozymiu pirmus 2 men., isskyrus pastovia T 37.1 (po pazastim) ir pabjaurejusi charakteri (as pati to nepastebejau ax.gif ). Tas pats ir per pirma nestuma, kurio rezultatas dabar 16 metu, ir per antra, kuris, deja, nutruko.
O praeita cikla turejau visus iki vieno auksciau isvardintus pozymius, ir psss - nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Theia: 06 lapkričio 2008 - 18:16
Pirmas 2 savaites nieko net neitariau, baliuke net sudalyvavau, tekilos prisiragavau doh.gif Apie 4 savaite speneliai labai jautrus pasidare, bet pas mane pries menesines jie visada jautrus, tai nekreipiau demesio. O viena diena, kai mm jau velavo 2 dienas, vaiksciojom su vyru po Akropoli ir as taip siaubingai pavargau po poros valandu... tiesiog kojos linko, akyse temo, buciau galejus ten ant grindu issidrebt ir uzmigt doh.gif Tai vyras ir pasake: laukiesi turbut smile.gif Ant rytojaus pasidariau testa - II nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif Na o 5 savaite prasidejo didieji malonumai: pykinimas, pilvo putimas, silpnumas ir tt.
Atsakyti
Mes kadangi labai planavom musu stebukleli, 4u.gif ne nesuabejojau sav. po ov. nors testas dar nerode bet uosle buvo nesveikai jautri, smile.gif suni galejau nudobti nes beproto nervino, doh.gif atsirado silpnumas parduotuves teko pamirsti del kvapu ir ilgu eiliu.. nervino. blush2.gif Speneliai sujautrejo tada ir testas parode dziaugsmeli, nestuke.gif thumbup.gif nestuke.gif dabar mums 18 sav nepakenciu mesos net jos kvapo nors iki pastojimo praktiskai kasdieninis maistas buvo,tiesa pirmosiom sav beprotiskai pradejau ryti guminukus, ax.gif ... Taciau mane labai pykino, daug vemiau, nenoredavau net is lovos lipti nes vaizdas trukinejo, ir zinoma skausmeliai sonuose.... Bet tai niekis, bet ka iskentesiu kad tik aukseli issaugociau,mat truputi kompikuotas tas musu nestuke.gif
Atsakyti
oi kaip dziaugiuos atradus sia temele. Man siandien savaite po O ir atliktu namu darbu - laikas atrodo slenka lyg tycia vis leciau ir leciau. Kartais pagaunu save galvojant, kad reik darytis NT, nesvarbu kad tik savaite praejo, bet GAL jau parodys koki vaiduokliuka antra bruksniuka lotuliukas.gif nestumo pozymius tikriausiai is to noro buti nestuke.gif jauciu jau gerus du menesius - ir pykina, ir kvapai nervuoja ir uzsimanau tai to, tai ano tongue.gif tai tenka tik nusileist ant zemes ir apsisarvuot kantrybe bei sau pasakyt, kad vaikutis bus tada kai pats nuspres pas mus ateit....
Atsakyti
QUOTE(Buldogiukas @ 2008 11 07, 06:59)
Mes kadangi labai planavom musu stebukleli,  4u.gif  ne nesuabejojau sav. po ov. nors testas dar nerode bet uosle buvo nesveikai jautri,  smile.gif suni galejau nudobti nes beproto nervino,  doh.gif  atsirado silpnumas parduotuves teko pamirsti del kvapu ir ilgu eiliu.. nervino.  blush2.gif  Speneliai sujautrejo tada ir testas parode dziaugsmeli,  nestuke.gif  thumbup.gif  nestuke.gif  dabar mums 18 sav nepakenciu mesos net jos kvapo nors iki pastojimo praktiskai kasdieninis maistas buvo,tiesa pirmosiom sav beprotiskai pradejau ryti guminukus,  ax.gif  ... Taciau mane labai pykino, daug vemiau, nenoredavau net is lovos lipti nes vaizdas trukinejo, ir zinoma skausmeliai sonuose....  Bet tai niekis, bet ka iskentesiu kad tik aukseli issaugociau,mat truputi kompikuotas tas musu  nestuke.gif



Sveikinu su busimu padaugejimu ir linkiu sekmingai isnesiot. thumbup.gif ! Man dabar tik 2 po ovoliucijos ir speneliai tokie jautrus, kaip kazkada kai penkiolikos buvau biggrin.gif . Ir taip noretusi , kad tai butu tas stebuklo zenklas. Teks dar palaukt pora savaiteliu suzinot del ko cia taip. Bet krutys dar nesukietejusios tai nezinau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lt-FrAl @ 2008 11 07, 07:05)
oi kaip dziaugiuos atradus sia temele. Man siandien savaite po O ir atliktu namu darbu - laikas atrodo slenka lyg tycia vis leciau ir leciau. Kartais pagaunu save galvojant, kad reik darytis NT, nesvarbu kad tik savaite praejo, bet GAL jau parodys koki vaiduokliuka antra bruksniuka lotuliukas.gif  nestumo pozymius tikriausiai is to noro buti  nestuke.gif  jauciu jau gerus du menesius - ir pykina, ir kvapai nervuoja ir uzsimanau tai to, tai ano tongue.gif  tai tenka tik nusileist ant zemes ir apsisarvuot kantrybe bei sau pasakyt, kad vaikutis bus tada kai pats nuspres pas mus ateit....

Zinau ka reiskia laukimas, nes pati ta kiekviena menesi pereinu atrodo ir cia sudilgciojo , o gal pykina, lyg ir kvapai dirgina, kol paskui ateina mm ir nieko. Tai tau dar savaitele liko palaukt iki atsakymo, man dar 12 dienu teks laukt. Sekmes. Duok zinot jei kokiu nauju pozymiu atsiras ir rezultatus po savaites. Gero savaitgalio! Ilsekis po namu darbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JZ7 @ 2008 11 07, 16:42)

Zinau ka reiskia laukimas, nes pati ta kiekviena menesi pereinu atrodo ir cia sudilgciojo , o gal pykina, lyg ir kvapai dirgina, kol paskui ateina mm ir nieko. Tai tau dar savaitele liko palaukt iki atsakymo, man dar 12 dienu teks laukt. Sekmes. Duok zinot jei kokiu nauju pozymiu atsiras ir rezultatus po savaites. Gero savaitgalio! Ilsekis po namu darbu smile.gif


Labai tiksliai aprasei ta laukimo busena, lyg apie save skaityciau tongue.gif Beje, mane nuo vakar labai pradejo bert spuogais, ypac veida, ko nebudavo net pries mmm. Ar gali tai buti vienas is pozymiu g.gif
nu nieko, apsisarvuoju kantrybe ir laukiu dar savaitele, o tada trauksiu NT i sviesa.

Atsakyti
QUOTE(Lt-FrAl @ 2008 11 07, 10:24)
Labai tiksliai aprasei ta laukimo busena, lyg apie save skaityciau tongue.gif  Beje, mane nuo vakar labai pradejo bert spuogais, ypac veida, ko nebudavo net pries mmm. Ar gali tai buti vienas is pozymiu g.gif 
nu nieko, apsisarvuoju kantrybe ir laukiu dar savaitele, o tada trauksiu NT i sviesa.


hmmm,kazkada apie spuogus skaiciau kad jei turi reiskias truksta progesterono, bet nezinau ar tai tiesa, nes viena bedradarbe buvo spoguota visa nestuma (visas veidas tokiais smulkiais spuogeliais). O siaip ji niekad neturedavo tu spuogu. Tai nezinau. O gal vitaminu doze padauginai? As cia viena diena folijos rugsties ir vitamino B vienu metu per daug isgeriau, tai kakta tuoj pat ryte spoguota buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JZ7: 07 lapkričio 2008 - 19:09