Įkraunama...
Įkraunama...

Gausus prakaitavimas

Laba diena,

Turiu problemele: mane nuo pat vaikystes labai vargina gausus ranku ir koju prakaitavimas. Tai nepriklauso nuo to, ar nervinies, ar ne. Kazkur internete skaiciau, kad tai gali buti hiperhidrozes pozymis - kai vargina padidejes prakaitavimas. Hiperhidrozes tinklapyje siulomos nechirurgines priemones kaip sumazinti gausu prakaitavima - Botox®, Drysol®, Drionic, Maxim®, Fischer® Unit ir kt. Bei chirurgine operacija - sympathectomy operation. Norejau pasiteirauti, gal kas nors turi panasia problema ir galetu rekomenduoti pas koki gydytoja kreiptis ir ar kokia nors is minetu priemoniu yra zinoma ir taikoma Lietuvoje?

Aciu.
Atsakyti
Nepatingek issitirti detaliau -gal kalta skydliauke?
Atsakyti
Tyriausi, ir ne viena karta. Su skydliauke viskas tvarkoj.
Atsakyti
Pas mane lygiai tokia pati problema cry.gif , nezianu ka daryti...
Atsakyti
Jo problemėlė. Man tai kai įtemtai dirbu, ar nervinuosi tai pažastai labai prakaituoja. Siaubingai nervina. Niekaip neišsprendžiu šios bėdos, gal yra kokie kontraceptikai mažinantys prakaitavimą. cry.gif Tik šiuo metu vis vien negaliu nieko naudoti - maitinu mažių. cry.gif
HELP
Atsakyti
mna prakaituoja rankos nuo pat mazu dienu blink.gif ir pastoviai, galiu masinu langus delnais plaut doh.gif
man pasake kad tai igimta ir psio nieko cia jau nepakeisi cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2005 02 23, 22:35)
mna prakaituoja rankos nuo pat mazu dienu blink.gif ir pastoviai, galiu masinu langus delnais plaut doh.gif
man pasake kad tai igimta ir psio nieko cia jau nepakeisi cry.gif

drįsčiau prieštarauti ax.gif tiesiog reikia vieną kartą susiimti ir atlikti sau išsamius tyrimus, nes dauguma daktarų yra prasti ir tik aiškina, kad įgimta ir t.t., tai nesąmonė rolleyes.gif
Atsakyti
Man taip pat daznai prakaituoja delnai. Vis delto manau, kad tai labiausiai susije su nervais.. pvz., kai pradedu nervuotis del ko nors darbe, ar siaip nesiseka kazkas, tai ir prasideda unsure.gif o kai namie bunu, tai dazniausiai viskas tvarkoj.
Noriu visom palinketi: nepergyvenkite del smulkmenu 4u.gif
Atsakyti
joa - pas mane irgi panasi problemele...bet as delnu jau nebepastebiu, va su pazastimis kas dedasi doh.gif noriu botulino toksino injekcijų, bet į abi pažastis kainuotų apie 1500 lt verysad.gif
beje botulino toksinu galima gydyti ir delnu ir pedu per gausu prakaitavima mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane irgi tokia problema - prakaitavimas. Su kojom ir pazastim dar susitvarkau,bet del delnu ziauriai kompleksuoju,pradedu nervintis del prakaitavimo,o del jaudinimosi dar labiau prakaituoja delnai,kazkoks uzdaras ratas.Prakaituoja irgi nevisada,namuose viskas gerai,bet darbe nieko negaliu su savim padaryt - tai jau mano kompleksas.Darbas "ant koju" tai dar kojos ir ranku pirstai labai tinsta,atrodo sprogs.
Gal kokiu zoleliu reiketu pagert raminamuju ar nuo tinimo. Net nezinau ka daryti g.gif
Atsakyti
Pastebėjau, kur benueitum, ką besutiktum, vis daugiau žmonių švelniai tariant " trenkia" prakaitu. Rodos kuo daugiau antiperspirantų, dezodorantų mūsų rinkoje, tuo labiau nesugebame išsklaidyti šio dvoko...Nejau tiek sveikatos sutrikimų, nes kiek žinau prakaitavimas susijęs su daugeliu ligų...?
Atsakyti
Man tai atrodo, cia gali buti nevalyvumo problema ir sveikatos sutrikimai blink.gif
Na pvz. as prakaituoju labai intensyviai, o ir nei prausimasis bet kur einant ir tie derodorantai nieko nepadeda. O kalbant apie dezodorantus, jie jik padeda panaikinti prakaito kvapa, bet jokiu budu neuzkerta kelio prakaitui unsure.gif
Atsakyti