Įkraunama...
Įkraunama...

Gausus prakaitavimas

pas mane tas pats su delnais ir joks gydytojas konkrecios priezasties nepasako. kai susinervuoju,ar siaip jaudinuosi tai delnai plaukia.kartais del to buna geda.gal ka pasiulytumet?
Atsakyti
QUOTE(mazulle @ 2007 02 27, 15:37)
pas mane tas pats su delnais ir joks gydytojas konkrecios priezasties nepasako. kai susinervuoju,ar siaip jaudinuosi tai delnai plaukia.kartais del to buna geda.gal ka pasiulytumet?

man ir delnai baisiausiai prakaitavo,ypač kai susinervinuu.
Dažniausiai tai vegetacinės distonijos išraiška.Tiesiog reikia mažinti emocinį krūvį jeigu tai yra įmanoma.
Kartais gali prakaituoti dėl skydliaukės patologijos(hipertirozė).
Man pvz.padeda magnetoterapija:nešioju magnetinius karolius jau kokius metus,tikrai efektas yra,beveik neprakaituoja tie delnai,nebent ypač susinervinu,o ankščiau nuo bet kokio nieko prakaituodavo.
Atsakyti
Ir pas mane tos pacios bedos, va ir dabar sedziu ir verkt norisi verysad.gif ne tik delnai ir pedos prakaituoja, bet ir visas kunas doh.gif
Atrodo vaikysteje tokios problemos nebudavo, viskas prasidejo su paauglyste, gal nuo kokiu 14 - 15 metu, dabar man 22. gal tai tiesiog igimta, ir niekaip nepakeisiu to, nors tikiuosi kad ne unsure.gif Mama taip pat gausiai prakaituoja, o sesuo su teciu tokiu problemu neturi, tai gal tai paveldejau. siaip esu gan jautri, gal tai psichologines problemos, daznai esu isitempusi, jaudinuosi del menkiausiu smulkmenu. Bet kad ir vaziuojant troleibusu i darba pastebiu jog delnai slaput slaputeliai, ar tiesiog bunant namuose, kur aplinka neutrali, kur tureciau jaustis saugi problema neisnyksta, galunes sala, o delnai ir ne tik, prakaituoja verysad.gif
Ko tik neisbandziau, ivairiu dezodorantu, piestuku nuo prakaito, net drusku kristala tam reikalui nusipirkau, neveikia nei kiek. Jau atejusi is ryto i darba bunu permirkusi, del to ziauriai kompleksuoju ir jauciuosi klaikiai.
tai dabar svajoju apie ta botulino injekcija, bent pazastukams gal bus geriau (cia didziausia mano problema ir kompleksas), viso kuno gi neprisibadysi tongue.gif
Gal dar kokiu budu siems negalavimams ax.gif susilpninti zinot, ar kokiu psichologiniu terapiju kursa? Nes niekaip to slapumo priezasties negaliu suprast doh.gif
Atsakyti
As turejau ir problemu su pazastu prakaitavimu.net ziema prakaituodavau.bet dabar pradejau tept tokius vaisukus(parsiveziau is airijos).Jie vadinasi :Driclor ,PerspireX arba Anhydrol Forte.Jie labai padeda.Bent jau galiu maikute uzsidet, nebijodama slapiu pazastu biggrin.gif Tik atsirado kita beda-pradejo delnai ir pedos prakaituot.Na juk turi organizmas kazkur isprakaituot.na bet manau juos irgi galima naudot ir rankom ir pedom-bet nezinia ar tai labai gerai g.gif
Atsakyti
Labas. Mano problema didžiulė. Prakaitas žliaugia kaip iš kibiro. Jokio normalaus antiperspiranto nerandu. Kvapą sumažina, tačiau prakaito žliaugimo nesustabdo. Ir taip nuo 14 metų. Dabar man 29 -eri. Ką daryti, neišmanau. Bijau net su žmonėmis bendrauti, nes mėgstu gestikuliuoti rankomis, tačiau tai labai varžo. Esu liekna, jokios antsvorio problemos neslegia, maudausi po dušu bent tris kartus per dieną, pažastis skutu, laikausi visų nurodymų, kaip tą bent kiek pristabdyt. Net kavos atsisakiau dėl to, nes ji, atseit skatina prakaitavimą. Suprasčiau, jei dirbčiau kaip jautis, tačiau net sėdėdama šlampu. Metų laikai čia taip pat neturi jokios įtakos. Ar žiema, ar vasara, jokio skirtumo. Matau vienintelę išeitį-botulino toksino injekcijos, tačiau gaila pinigų. Jei tai būtų visam gyvenimui, sutikčiau be jokių svyravimų, tačiau 9 mėnesiams man tikrai per brangu. O gal turite kokių kitokių pasiūlymų, gal pačios ką bandėte?Galvoju ir apie tą Driclor, bet bijau, kad ir jis man nepadės.
Atsakyti
Kaip ir siandien-nei ziema,nei pavasaris. Pereini per miesta ir slapias.
O jei kalbant apie darbo diena,tai naturalu,kad zmones prakaituoja:ne visi juk dirba prie stalo. Vieni siuva,kiti patalpas valo,treti dar kazkaip juda kruta...ir taip 8 ar 12 valandu. Nera kada ir kur begioti praustis darbo metu. Rodos prisiziuriu,bet nesu garantuota,kad aplinkiniams kartais nesmirdziu.
Atsakyti
Hmm,o man atrodo,kad dabar retas kuris smirdi..Vat sovietiniais laikiais-tai bent smarvės būdavo.Aš galiu pasakyti,kad iš mano 50 žmonių kolektyvo prakaitu trenkia tik 2 moteriškės,beje,motina ir dukra.Visi kiti kvepiam,arba smirdim bjauriais kvepalais.. megalol.gif
Atsakyti
nors ir prisiziuriu, jei yra galimybe (ty vidury dienos griztu namo) rubelius keiciu ar maudaus du sykius per diena. dezorantus mainau ir derinu, nes ne kiekviena sezona tas pats tinka. taciau buna dienu, kai rodos pati prie saves buti negaliu nzn ar ir kitiems taip. nors regis visos dienos rutina ta pati ir lakstoma ir sedima veikla, bet manau daug kas priklauso nuo savijautos, maisto, oro salygu, aprangos, suvartoto skysciu kiekio ar rusies ir pan.
o tie kurie "kvepia" diena is dienos, tai greiciausiai nebuvo ismokinti asmenines higienos abc arba dar nerado sau tinkamo dezodoranto o nevykusi kvapa slepia po tona kvepalu. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo net_nzn: 28 gruodžio 2007 - 10:34
QUOTE(net_nzn @ 2007 12 28, 11:33)
nors ir prisiziuriu, jei yra galimybe (ty vidury dienos griztu namo) rubelius keiciu ar maudaus du sykius per diena. dezorantus mainau ir derinu, nes ne kiekviena sezona tas pats tinka. taciau buna dienu, kai rodos pati prie saves buti negaliu nzn ar ir kitiems taip. nors regis visos dienos rutina ta pati ir lakstoma ir sedima veikla, bet manau daug kas priklauso nuo savijautos, maisto, oro salygu, aprangos, suvartoto skysciu kiekio ar rusies ir pan.
o tie kurie "kvepia" diena is dienos, tai greiciausiai nebuvo ismokinti asmenines higienos abc arba dar nerado sau tinkamo dezodoranto o nevykusi kvapa slepia po tona kvepalu. doh.gif

Taip.Prausiesi,prisiziuri,bet kartais jautiesi daugiau paprakaitaves ir, ziurek,bijai prie kito zmogaus prieiti,nes nezinai,ar nedvoksi.
Atsakyti
Zinau kad yra zmoniu kuriu prakaitas tirkai stiprus, bet siais laikais yra priemoniu ji nugaleti, o va kuria diena apsipirkinejau ir kasininke taip dvoke, kad vos neapsivemiau , ir neerdedu neatsimenu kad sutikus zmogu taip smirdinti buciau schmoll.gif
Atsakyti
vis tik manau gali buti ligos pozymiai...beto nutikimo net ir nedidelio... tada zmones labiau juk prakaituoja ...isvis cia nezinia del ko gali buti kad vienilabiau prakaituoja kiti ne.nu pvz mano vyras gali nepasipurksti dezodorantu ir gryzes is po darbo nesmirda... nu bent ne taip kad salia stovi jau uzuostum kazka....jokio kvapo...o va man biski problemu yra su tuo .... manau reik pirkt ne is parduotuviu tuos dezikus o is vaistiniu kur vaistiniai dezikai buna...jie veiksmingiau g.gif
Atsakyti
prakaitas ir nevalyvumo ir ligos pozymis...
turiu pora kolegiu kurios nuolat smirda,bet man jos labiau i nevalyvas panasios,nagai nukramtyti(dar kartais bando su tokiais nagais parodyti koks grazus ju lakas),tusas gumuleliais nuejes,pasikvepine kvepalais bet dvokia prakaitu..kartais net sutrinku jei prieina kitas zmogus baisu jog nepagalvotu kad as smirdziu.. as pati prakaituoju,prakaito nesustabysi bet jau kvapui kelia tikrai galima uzkirsti,ne akmens amziuje gyvenam...
Atsakyti