Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės

Siūlau įvairias daugiametes gėles norintiems galiu atsiūsti foto į elektroninį paštą
user posted image
Atsakyti
dvynuke, atsiusk i az ka siulai. Kaip tik planuoju įrenginėti prie baseino tokį kaip ir gėlyną - alpinariumą. Aišku gal dabar ne pats tinkamiausias laikas kedenti tas gėles... gal reikia bent rugpjūčio palaukti....
O iš kokio tu miesto? Man tai reikia Vilniuje.....
Atsakyti
ačiū, dvynuke, už nuotraukytes. Yra ten pas tave ka galima pritaikyti prie namo, tik va... Būtum arčiau Vilniaus tai neabejodama rasčiau laiko užsukti, o dabar nebent kada gyvenime proga pasitaikytų... o pirkti tokius dalykus tik iš nuotraukų g.gif na nepratus aš taip, man pačiupinėti reikia wink.gif
kita vertus, niekada nesakau niekada, o gal kada nors:)))
Atsakyti
smile.gif na ka padarysi smile.gif o pamatyti tai tikrai reikia. Jai turite gėlytėms prijaučiančių draugių tai galite susifabrikuoti ir atlėkti smile.gif Labai lauksime smile.gif
Atsakyti
Man labai patinka nakvišos, daugiametės gėlės. Jeigu kas neturite ir norite turėti gražių geltonų žiedų birželio - liepos mėnesiais, būtinai auginkite!
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2005 07 13, 12:32)
Man labai patinka nakvišos, daugiametės gėlės. Jeigu kas neturite ir norite turėti gražių geltonų žiedų birželio - liepos mėnesiais, būtinai auginkite!

man irgi patinka nakvišos, nusipirkau sėklų ir planavau sėti rugpjūtį, o čia kaimynė per tvorą pažadėjo iš savo gėlyno permesti kai rudeniop tvarkys, tai uzsiveisiu ir grožėsiuos tongue.gif
Atsakyti
Yra labai graziu daugiameciu geliu.Pati auginu virs simto veisliu,rusiu ir spalvu.Vienos rusys,spalvos keicia kitas iki pat uzsalant.Prie siu auginam dar ir vienmeciu,dvimeciu geliu,kurios spalvine gama paivairina daugiametes.Norintiems rudeni galesiu daugeli ju pasiulyti auginti savo gelynuose,alpinariumuose ar tiesiog "vietoj tvoru"..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 07 13, 13:00)
Yra labai graziu daugiameciu geliu.Pati auginu virs  simto veisliu,rusiu ir spalvu.Vienos rusys,spalvos keicia kitas iki pat uzsalant.Prie siu auginam dar ir vienmeciu,dvimeciu geliu,kurios spalvine gama paivairina daugiametes.Norintiems rudeni galesiu daugeli ju pasiulyti auginti savo gelynuose,alpinariumuose ar tiesiog "vietoj tvoru"..


foto reiktų... akis paganyti... ax.gif ax.gif
Atsakyti
Dvynuke,atsiusk savuju geliu sarasiuka i Tu-tis@one.lt ,gal rasim kuo apsikeist.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 07 13, 12:00)
Yra labai graziu daugiameciu geliu.Pati auginu virs  simto veisliu,rusiu ir spalvu.Vienos rusys,spalvos keicia kitas iki pat uzsalant.Prie siu auginam dar ir vienmeciu,dvimeciu geliu,kurios spalvine gama paivairina daugiametes.Norintiems rudeni galesiu daugeli ju pasiulyti auginti savo gelynuose,alpinariumuose ar tiesiog "vietoj tvoru"..


Aš jau grožiuosi Regilos gėlėmis, visos prigijo ir auga gražiai biggrin.gif
Atsakyti
aš tai turiu saviškių foto tik kad čia jos neisideda, nebent kas nori galiu atsiusti į elektroninį paštą
Atsakyti
Gaila kad jūs beveik visos iš vilniaus sad.gif Pasiūlyčiau atvažiuot ir pačioms pasigrožėti.
Atsakyti