Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas nekalba 4

Tesiame tema.
Idedu naudinga informacija, kad nereiketu kas syki naujiems zmonems ieskoti.

VRC http://www.raida.lt/ (Vaiko raidos centras Vilniuje)
PPT Lietuvos miestuose:
Siauliai http://www.siauliai....ietimas/ppt.php
Kaunas http://www.kppt.lm.lt/
Vilniaus psichologinė pedagoginė tarnyba
A. Vivulskio g. 2A, LT-03220 Vilnius
tel.2650912

Kalbos korekcijos centras Kaune http://www.logopedas.lt/
Mikciojantiems vaikams
http://www.mikciojimas.com/

Meno ir muzikos terapija Vilniuje
http://www.artmusictherapy.lt/


Patarimu ir "receptu" skyrelis
http://www.supermama...howtopic=375995
Atsakyti
Taigi toliau bendraujam cia
Atsakyti
Aciu, Alchemie, kad pasirupinai pratesti temele. As labai daznai skaitau ja ir dar "autistukai". Pati retokai pasisakau, kazkaip nedrystu, bet uztai labai daug naudingo randu jusu, merginos, pokalbiuose.
Aciu jums visoms. 4u.gif
Atsakyti
Nomeda11 cia ne tik patarimai, cia ir pasiguodimui, pasidziaugimui..kaip nemokama psichoterapija.
Va..mano vaikiui, taip dziaugiausi, akd matematika gerai sekasi..o gavo siandien nepatenkinama ivertinima..ir net nezinau, kaip pralauzti jam ta matematika..nors va lietuviu gavo L.g. labai gerai..zodziu bangavimas kazkoks ir aisku paciai sau, kad negaliu jo ismokyti
Atsakyti
4u.gif gražus pirmas puslapiukas smile.gif
Atsakyti
Alchemie, tai fainai kad gauna auksta ivertinima. Pernai kiek atsimenu biski kankinaisis su rasymu...
Va sukako mum 4. Tai vaikinas is nakalbuko pamazu darosi snekorius thumbup.gif thumbup.gif Is darzelio prisitempe visokiu gudriu issireiskimu pvz. "paziurek kaip fainai", "kas cia dabar vyksta", "visai cia nejuokinga...", viena diena girdziu didesnius vaikus saukia "ei, jus nevykeliai...", "tu negera esi, taip ir zinok, viska pasakysiu teciui.." lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vienu zodziu po tiek demesio jo kalbai labai smagu pagaliau girdet ji i tema ciauskant... Biski dar su laiko savokom nelabai gaudosi - sako buvau rytoj, arba ta ir ana dariau vakar, o is tiesu tai pries menesi dare, o ne vakar. Kol kas nesistengiu labai aiskinti, kas tas rytoj, pataisau kai blogai pavartoja ir laukiu, kada paciam gal ateis tas supratimas. O savaites dienu savokos arba tokia savoka kaip poryt, kita savaite, tai is viso dar negroja.
O tas menu terapijos centras stebuklus padare su jo noru piesti. Dabar tik spalvina knygutes, tik bando piesti. Su mano pagalba visai neblogai gaunasi smile.gif Ir nuolat zyzia, kada eisim i ta menu terapijos centras. Tikrai rekomenduoju.
Nu ir darzelyje jau sake aukletoja siek tiek geriau viskas. Aisku yra dar problemeliu ivairiose srityse, ypac bendravime su kitais ir jo nesugebejime priimti kitu zaidzianciuju taisykles. Bet bent jau spjaunu tris kartus per kairi peti, atrodo jis turi viena drauga, kuris jam daug reiskia. As nezinau, ar tas draugas ji laiko irgi savo draugu, bet maniskis tai sakosi lyg ir jie draugauja.
Biski su nestumu kankinuosi. Pradejo kilti smarkiai kraujo spaudimas...Vaistai nelabai padeda. Stengiuosi nepanikuoti, bet ne visada iseina. Dar tik 33 ar tai 34 savaite. Taip norisi iki galo islaukti.
Atsakyti
Skruzdeda, dziugu, akd piesimas dave postumi..maniskis irgi nepriimdavo taisykliu..as prie ju pratinau namie, zaizdama zaidimus, kada mano eile, kada jo, ir logopede panasiai..prie taisykliu priprato, tada buvo beda su pralaimejimais, dabar jis visada nori, kad laimeciau as, o eciui laimeti tiesiog "drzaudziama" doh.gif
nors saskemis mane aplosia, bet vis tiek specialiai paisineja tada man savo saske,s kad nukirsciau ir laimeciau.
Tos taisykles ateina leciau, nes reikias jas suprasti, t.y. suoprasti, kas sakoma ne bendrai, o papunkciui, kas jiems matyt yra sunku.
Skruzdeda, del spaudimo manau kaltas oras..man siaip spaudimo dazniausiai iesko biggrin.gif bet kai vejai stipreja guliu kaip sumusta, nes pakyla pagal mane, nor neilgam.
maniskis va susklele tokia isminti.
vakarais jis vis paklauso, kaip ten vaikiukas gyvena..paskui sako, akd va sesei tai varda sugalvojom, o jei brolis, tai netures vardo? Sakau sugalvok, mes tau gimus kelis davem isirinkti, tu issirinkai ir turi dabar savo varda. Jis pamaste ir sako:
-Aciu, mama, kad leidai pasirinkti, juk jei buciau gaves ne savo varda, buciau svetimas zmogus blink.gif wub.gif
Atsakyti
smile.gif Pas mus tai tokia šventa karvė tėtis. Viską jis jam duoda, iš manęs atima ir tėčiui duoda. Tai greičiausiai paaugęs irgi norės, kad jis laimėtų smile.gif Visada kai darželyje pasiilgsta namų, tai verkia sakydamas "noriu tėvelio..."

Dėl spaudimo tai turiu stiprų polinkį į hipertenziją paveldėtai. Ir kartais negaliu suvaldyti panikos priepolių. Nes kai spaudimas kyla, dar labiau panikuoju, o kai panikuoju, dar labiau kyla.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2008 11 30, 22:13)
smile.gif Pas mus tai tokia šventa karvė tėtis. Viską jis jam duoda, iš manęs atima ir tėčiui duoda. Tai greičiausiai paaugęs irgi norės, kad jis laimėtų smile.gif Visada kai darželyje pasiilgsta namų, tai verkia sakydamas "noriu tėvelio..."

Dėl spaudimo tai turiu stiprų polinkį į hipertenziją paveldėtai. Ir kartais negaliu suvaldyti panikos priepolių. Nes kai spaudimas kyla, dar labiau panikuoju, o kai panikuoju, dar labiau kyla.

labas,man taip pat spaudimas,panikos priepuoliai taipogi verysad.gif buk sveikute!na o mes jau sveikstam po vejaraupiu,tik 5-dieni mums skambino,kad atvyktumem i vrc doh.gif doh.gif kai pasakiau,kad esame zali srekai tai sake veliau paskambinti kada galutinai pasveiksime smile.gif
Atsakyti
Skruzdeda, as kai pamaciau tepliojimus, man irgi buvo panikos priepuolis, tai gine liepe eiti pasivaikscioti ir valgyti saldzius vaisius..gal gru\ynas oras nuo panikos padetu?
Lina R. nu laikau kumscius, kad VRC greitai jus priimtu
Atsakyti
sveikos. Norejau paklausti, gal kazkur matete kazka tokio panasaus i uzsimemimus, kurie moko vaikus bendravimo? Atsimenu gal pries du metus maciau Kiddy Gyme buvo kazkokie uzsiemimai agresyvaus elgesio vaikams. Bet dabar jau ju nebera.

Biski vargstam su darzeliu, nes megsta pasimusti. Viskas paprastai prasideda nuo zaislu nepasidalinimo arba siaip kokiu nors priekabiu ieskojimo. O paskui pats dejuoja, kad su juo vaikai nedraugauja. Kur ten labai draugaus su tokiu degtuku. Ir siaip dabar pas ji megstamiausi filmai ir scenos viskas, kas musasis - vezliukai ninzes, spidermenas, visokie piratai ir pan. Net nezinau, ar nieko blogo jeigu jis ziuri juos, ar blogai. Zaislai velgi - sautuvai, kardai, spagos...

Gali buti jos viskas dar plaukia is to, kad ilgai negalejo saves isreiksti o ir dabar dar nera tobula ta jo kalba. Namie tai jis jau gali pasakyti savo emocijas "jeigu man neduosi to ir ano, tai as supyksiu, verksiu ir tave musiu", tada galima pasidereti ir tas agresyvumas nepasireiskia, o viesai tikriausiai dar to nesugeba. Gal ir paprasyti nelabai drista jeigu ko nors reikia, o tiesiog bando atimti. Daznai ir savo taisykles bando primesti, o su tais vaikais, kurie ju nepriima is karto konfliktas. Man rodosi, jeigu jis ismoktu bendrauti butu ir pats laimingesnis ir maziau atskirtas, nes vaiku tai jam labai reikia.


Atsakyti
Skruzdeda, nezinau kokiam lygmenyje vyko tas agresyviu vaiku auklejimo "klubas" Kidy Gym, bet mes vaiksciojome tisiog pas ta psichologe ir su ja buvome padare tokia mamu savitarpio pagalbos grupe..kiek zinau ta pati psichologe dabar Menu terapijoje dirba..siiap gal psichologe ji ir nebloga, bet tam tikais atvejais mano nuomone jai truko patirties.
del elgesio..siaip zinok, agresija labai apmazejo, kai pas mus nebuvo puse metu televizoriaus ir pasirinkimas filmuku buvo tik tas, kas yra kompe, t.y. musu cenzuros atrinktu filmuku ziurejimas. Siaip kompas ir TV labai vargina smegenis ir vaikas pasidaro piktas
Mano vaikui dabar irgi labai didelis agresyvumo periodas..itariu, kad sviesos trukumas ir nuovargis duoda savo.
Galiu pabandyti pasiklausti musu buvusios mokyklos psichologes, ar jos koleges tokius kursus vaikams ir tevams daro, nes ir mums aktualu del agresyvumo.
Siap is esmes, is savo patirties galiu apsakyti, akd tavo vaikui matyt yra per daug vaiku vienu metu, iki 5 grupeje, jis turbut susitvarkytu su taisyklemis ir dalinimusi, kai daugiau - tiesiog per daug info, per daug emociju ir t.t.
Atsakyti