Įkraunama...
Įkraunama...

Meškiukai jau gyvena mūsų širdyse...IV tema

Valiooo 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mes tai padaremė - pasiuvome po savo pirmąjį meškiuką thumbup.gif

Įkvėpimui įdedu labai žymios teddy autorės Monikos Spaiser meškiukai Elegant Ladies:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Taigi, pirmame meškiukų konkurse sudalyvavo:

1. white tea
2. net_nzn
3. Misty
4. Labutuliukas
5. Rhealife
6. Zydryne
7. Naktibalda
8. AIRA
9. Zhuvycia
10. rulle
11. pilka
12. NKriste
13. ievuschka
14. saulyte2
15. saullute
16. laimikas
17. paukščiukas
18. Zemugne
19. milka@
20. Žiurbutis
21. norali
22. jurginelis
23. dydo
24. vasarėja
25. BabyGrite
26. gerapanycka
27. Coccinela

Buvo paskelbtos 3 prizines vietos su puikiais prizais bigsmile.gif

I vieta - rinkinukas meškiukui vardu Bas pasiuti, kur įeina viskas ko reikia - iškarpa, mohero gabaliukas, zomšos gabaliukas padukams, stiklines akys, sujungimų komplektukas.

II vieta (dekojame prisijungusiai uups ) rinkinukas katinukui vardu Puding pasiuti, kur įeina viskas ko reikia - iškarpa, mohero gabaliukas, zomšos gabaliukas padukams, stiklines akys, sujungimų komplektukas.

III vieta - stiklines akys ir sintetinio kailio gabaliukas meškiukui pasiuti


Aišku, nepamiršote ir dar vieną nominaciją - Mano pačiausias meškutis, čia prizu tapo mano siutas meškutis - IneSa wub.gif

Bet pasveikinti prizininkus galėsime tik rytoi - nes balsavimo laikas iki šios dienos 24 val ax.gif


Mūsų I-oji tema
Mūsų II-oji tema
Mūsų III-oji tema

Meškiukinis Albumas - ten sudėjau nemažai meškiukų iškarpų, o taip pat visas nuotraukas iš visų darbo etapų )))) Taip pat ten galite pamatyti visų konkursantų nuotraukas wub.gif

Iškarpos ir schemos bus papildomos mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš ta proga pasinaudodama sakau

- su naujais namučiais biggrin.gif

- ačiū Im-bear už nuveiktą sunkų darbą mus mokant, konsultuojant ir organizuojant konkursą 4u.gif

- ačiū visoms meškų siuvėjoms ir šiaip gerbėjoms, kurios netingėjo plepėti ir taip padarė šią temelę labai nuotaikingą drinks_cheers.gif

...tai ką, varom toliau... lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėkui Im- Bear ir kompanijai smile.gif
Atsakyti
Nuostabūs namučiai, nuostabus konkuras, nuostabi nuotaika, nuostabiai AČIŪ Im-bear wub.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie padėkos Im-bear, o taip pat pačioms aktyviausioms plepėtojoms ir meškų mylėtojoms biggrin.gif nes be jų tema nebūtų tokia linksma ir gyva thumbup.gif thumbup.gif
Jei siūsim po Naujųjų, tai gal ir prisijungčiau, nes tas laikotarpis paprastai būna tykus biggrin.gif
Ir dar labai patiko kritika mano meškinui, nes visos pataikė pirštu į akį thumbup.gif kaip jau minėjau, pati žinojau, kame kampas lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tik vyrai mano įkalbėjo padaryti klaidą lotuliukas.gif Nors jiems (vyrams) patiko būtent tai, kas nepatiko merginoms lotuliukas.gif
Atsakyti
nu ką sveiki atvykę į naujus namučius wub.gif
ačiū Im-bear už tokį sūburimą tiek skirtingų merginų 4u.gif , ne tik skirtingų skonių, bet ir sugebėjimais įvariose srityse biggrin.gif , kas komentavo, kas kritikavo, kas gęsino bangas ir kas jas kėlė, kas siuvo ir pataikė, kas mėgino siūti ir nepataikė į tikro meškiuko vaizdelį , kažkaip sakyčiau atrdodo tęsėsi ilgai, bet visai neprailgo netgi liūdna ,kad viskas baigiasi, nu dar gal gynimą padarysim meškų kritikėm laugh.gif
nu o aš pasižadu kitam konkurse sudalyvauti su kailiuku kurio pavadinimas nebus "karadau" doh.gif , nors iš principo pasižiūrėjus į savo meškinaitę ji nereali gražuolė tongue.gif , g.gif ką čia dar norėjau paskyti l cool.gif iūdna , bet geri dalykai labai greitai baigiasi, tik noriu tikėt ,kad kiti mūsų konkursai bus ne ką blogesni nei mūsų pirmas blynas, kuris buvo visai neprisvilęs ir buvo labai gardus 4u.gif


Im-bear kaip jautiesi turėdama IneSai tiek pusseserių ir pusbrolių biggrin.gif

a meetas bus? g.gif
Im-bear dar reiks balsavimą uždaryti 24 val verysad.gif , nors jau kaip ir nebalsuoja daug, bet ale vis tiek ax.gif ,

nebūčiau aš jei kur nors pirmos vietos neužimčiau tongue.gif clap.gif nail.gif assa.gif didis.gif first.gif
praėjusios temos plepės biggrin.gif

Naktibalda 104
paukščiukas 49
Im-bear 42
rulle 40
Zhuvycia 31
ievuschka 29
milka@ 29
jurginelis 25
uups 22
white tea 22
net_nzn 21
frederica 17
Zydryne 17
Coccinela 16
Žiurbutis 16
Zemugne 16
Rhealife 14
Misty 10
Labutuliukas 9
vasarėja 8
dydo 8
pilka 7
laimikas 6
Loretoidas 5
banni 4
Springlet 4
BabyGrite 4
saullute 4
gerapanycka 3
dzūkė 2
NKriste 2
saulyte2 2
AIRA 2
winia 1
norali 1
rraassyte 1
geina 1
Toast 1
amore20 1
SuperMama 1
borooze 1
Swan
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 07 gruodžio 2008 - 22:30
Na ką, su dar vienais namais 4u.gif Tikrai smagus čia ratelis. Jei ne jūs, tikrai nebūčiau meškučio pasisiuvusi. O dabar sėdi jis ant rašomojo stalo ir stebi mane (ypač kai aš ne dirbu, bet SM sėdžiu). Ir žiūri tokiu liūdnu,priekaištų pilnu žvilgsniu: na, pasiuvai tu mane, bet gal visgi eik kitų darbų dirbti... doh.gif doh.gif doh.gif Tokia kalta jaučiuosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemugne: 07 gruodžio 2008 - 23:08
O, bent į plepių dešimtuką pataikiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Naktibalda be konkurencijos Nr 1 lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
QUOTE(milka@ @ 2008 12 07, 23:14)
Naktibalda be konkurencijos Nr 1 lotuliukas.gif

nesupyksiu už prizą user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 07 gruodžio 2008 - 23:21
Sveikos gyvos mergaites - meskinaites biggrin.gif 4u.gif Labai malonu ir vel su Jumis sveikintis naujuose namuciuose wub.gif Visas laikas prabego neitiketinai greitai. Nuosirdziausias aciu Im-bear, uz tai ,jog subure mus visas, negailedama savo laiko ir ziniu wub.gif
Atsakyti
Žiūriu-aš čia viena šįvakar verysad.gif kadangi skaičiavau balsus, tai susirašiau sau visus dalyvius pagal užimtas vietas ir laukiu, galvoju-gal jau šiąnakt ir paskelbs nugalėtojus. Aš tai žinau bigsmile.gif Išskyrus vieną-neaišku, kas laimės Inesą g.gif

O kaip smalsu sužinti-kuris kieno meškutis rolleyes.gif

Na na, o kur Naktibalda? Vakar paryčiais atsigulė, tai šiandien jau turbūt nėr sveikatos mirksiukas.gif
Atsakyti