Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų idėjos

Sveiki , gal kas galite patarti , ką padovanoti klasiokui (9 tokui) kuris domisi krepšiniu kaina būtų iki 25LT?Klasėje keisimės dovanomis
Atsakyti
Aš ketinu tėvams padovanoti labai gražų didelį sieninį kalendorių su S. Dali paveikslais bei gražiai įpakuoti arbatas, kavą ir saldumynus iš Skonis ir Kvapas. Suku galvą ką čia padovanoti draugui. Pusę dovanos jau kaip ir turiu, bet pamaniau, kad geras priedas prie dovanos būtų portsigaras. Gal galėtumėt patart kur Vilniuje galėčiau rasti nusipirkti? Būčiau labai dėkinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita00000 @ 2009 12 17, 20:02)
Sveiki , gal kas galite patarti , ką padovanoti klasiokui (9 tokui) kuris domisi krepšiniu kaina būtų iki 25LT?Klasėje keisimės dovanomis

gal kazka is krepsinio atributikos, yra salikai, kepures, su jo megstamos komandos uzrasu
Atsakyti
Žmonės padėkit , niekada normaliai negalėjau suprast savokos "simbolines dovanos" ( gal jos nemokamos?) biggrin.gif vnž atsižvelgiant į ekonomine padėti su giminėm ir draugais susitarėm apsieit simbolinėm dovanom , viena jų man teks dovanot mažai pažįstamai moteriai , patarkit please ką galėčiau nupirkt originalaus pigaus ir SIMBOLIŠKO biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 17, 22:37)


mano asmeninė nuomonė ir požiūris - kažkas ne ypatingo, ne iššaukančio (savaitgalis kur nors ar kokia baisingai prabangi bei brangi dovana - šilko chalačiukai ar pan.), o kokia nors kukli, kalėdinė dovana (pradedant kalėdų simbolika - suvenyrais ir pan., baigiant alkoholiu ar kokiu nors šiek tiek išskirtiniu maistu - ne faršo kotletai biggrin.gif )
tik dabar aptariau su draugu, kad čia nuo kiekvieno skirtingai priklauso. nes galbūt vienam simboliška per Kalėdas gauti naują mašinytę arba kelionę kur nors, o kitam simboliška dovana - arbatos ar vyno rinkinys ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Evut: 17 gruodžio 2009 - 21:44
QUOTE(Lera @ 2009 12 17, 21:37)
Žmonės padėkit , niekada normaliai negalėjau suprast savokos "simbolines dovanos" ( gal jos nemokamos?)  biggrin.gif  vnž atsižvelgiant į ekonomine padėti su giminėm ir draugais susitarėm apsieit simbolinėm dovanom , viena jų man teks dovanot mažai pažįstamai moteriai , patarkit please ką galėčiau nupirkt originalaus pigaus ir SIMBOLIŠKO  biggrin.gif

simboliskai galima arbatos imbierines(su prierasu linkiu sveikatos)su kokia zvakike(linkiu silumos), saldainiu dezute(linkiu saldaus gyvenimo) ar zaisliuka ant eglutes ir pan. viska sudet i maisiuka ir uzrist bantuka. va cia skaitau simboliskai mazai pazystamam zmogui kai nieko asmeniska nepadovanosi.
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 17, 21:37)
Žmonės padėkit , niekada normaliai negalėjau suprast savokos "simbolines dovanos" ( gal jos nemokamos?)  biggrin.gif  vnž atsižvelgiant į ekonomine padėti su giminėm ir draugais susitarėm apsieit simbolinėm dovanom , viena jų man teks dovanot mažai pažįstamai moteriai , patarkit please ką galėčiau nupirkt originalaus pigaus ir SIMBOLIŠKO  biggrin.gif

simboliska mano manymu siuo atveju yra kalediniai suvenyrai ir atributika
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2009 12 17, 22:05)
zaisliuka ant eglutes


jau ne pirma karta matau toki pasiulyma dovanoti eglutes zaisliuko, o ka su juo veikt? tarkim siais laikas madoj puosti vienodais zaisliukais eglute arb akeliu rusiu, o gautas bus ne i tema..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita00000 @ 2009 12 17, 20:02)
Sveiki , gal kas galite patarti , ką padovanoti klasiokui (9 tokui) kuris domisi krepšiniu kaina būtų iki 25LT?Klasėje keisimės dovanomis


Aš kai buvau 9 ir 10 kl, tai ištraukiau tą patį klasioką, kuris domisi krepšiniu biggrin.gif Pirmais metais padovanojau šaliką Lietuvos vėliavos spalvų, o antrais metais aš nupirkau jam bilietą į varžybas, o mano draugė kitam klasiokui bilietą šalia. Tai kiek buvo laimės jiems, kai susirado, kad turi su kuo eit biggrin.gif
Atsakyti

Pas mus tas pats: puse kavos aparato mano, puse MB, bet spekit, ko ji lauks sestadienio ryta..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo epika: 18 gruodžio 2009 - 20:51
QUOTE(Deresa @ 2009 12 18, 09:15)
simboliska mano manymu siuo atveju yra kalediniai suvenyrai ir atributika
Papildyta:
jau ne pirma karta matau toki pasiulyma dovanoti eglutes zaisliuko, o ka su juo veikt? tarkim siais laikas madoj puosti vienodais zaisliukais eglute arb akeliu rusiu, o gautas bus ne i tema..... g.gif

kaip ka? biggrin.gif kabinti kazkur, zaisliukai juk ne tik ant egles kabinami ir buna ne tik plastikiniai, stikliniai, bet ir siaudiniai, medziaginiai ir t.t. biggrin.gif

gal kas patartu ka galima padovanoti 12-13 metu mergaitei? blush2.gif na nes jau nebe vaikas, bet dar ne pana biggrin.gif neisivaizduoju ka nupirkti doh.gif zinau kad megsta siuvineti, butu atsarginis variantas rinkinukas su paveiksliuku, bet ka dar galima? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 18 gruodžio 2009 - 21:08
as pvz savo mamutei (tevo mamai) supakavau i permatoma popieriu alyvuogiu aliejaus su bazilikais, prieskoniu santa maria maluneli, juoda nematyta sokolada ir po pora kokiu 5 rusiu saldainius. uzrisau kaledini grazu platu kaspina ir atrodo super thumbup.gif: draugams bus panasiai, tik desiu kavos nematytos, laimos imbieriniu sausainiu ir sokolada. va cia manau ir yra simbolines dovanos wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almuka: 18 gruodžio 2009 - 21:23
o kaip atrodo nematytas sokoladas arba kava? biggrin.gif
Atsakyti