Įkraunama...
Įkraunama...

Natūrali gyvūnų priežiūra

QUOTE(murksiukas @ 2011 02 05, 19:55)
Sveiki, apžiūrėjau čia esančias temas, bet nežnau ar tuo adresu krepiuosi. Įsigijau  dviejų mėn. egzotų katytę. Prieš perkant sakė, kad valgo viską, o pasirodo, kad visai priešingai. Buvo įpratinta prie žalios vištienos, bet kaip jau aišku žalia mėsa nerekomenduojama. Šiaip taip įpratinom prie virtos. Pradžioje valgė visai neblogai, bet dabar nustojo, be to užkietėjo viduriai (gal todėl ir nevalgo). Buvom pas veterinarą, bet rekomendavo sausą maistą, kačių konservus, dar patarė duoti linų sėklų. Bet į tą kačių maistą net nežiūri, linų sėklas susmuliktas ir atskiestas vandeniu supilu per prievartą.  Ką daryti toliau neišmanau, jau ir pati valgyti nebenoriu, o ir katytė atrodo sublogusi, nes reikia suvalgyti per dieną apie 160 gr. maisto. Nors šiaip jos nuotaika nebloga, žaidžia, dūksta, bet mano nuotaika labai genda  verysad.gif . Gal kas kokių patarimų turi?


Sveiki,
pas mane panasi situacija su vienu katinu, is naturalaus maisto ede tik vistiena ir viskas, nes tik prie tokios mesos veisejos buvo pripratintas. Tik as nemanau, jog zalia vistiena ar kitokia mesa yra blogai. Maniskis kaip tik nuo sausiako viduriavo su krauju ir veme, todel kuri laika daviau vistiena virta ant garu. Dabar vel po truputi duodu zalia. Siaip tai mesos neverdu, neplikau, nesaldau(nebent lieka nesunaudotos, tada tenka uzsaldyt, kad nesugestu), tik ziuriu, kad butu labai sviezia, gerai nuplaunu po tekanciu vandeniu ir nusausinu popieriniu ranksluosciu. Blogo nieko nepastebejau. Siaip tai visteina veterinarai rekomenduoja isvirt, nes joje labai greitai dauginasi bakterijos. Bet jautiena, versiena tai tikrai galima duot zalia. Del maisto paivairinimo, tai maniskiui pirmiausia pavyko isiulyt putpeliu kiausinius. Luksto irgi neismetu, o sudziovinu, sutrinu ir barstau ant maisto. Dabar jau baigiu pripratint prie jautienos ir versienos, bet valgo tik jei mesa buna minksta, jauno gyvulio. Perku is turgaus, geriausiai sueina nugarine. Supjaustau labai plonom, beveik permatomom juostelem.Dar megsta is pieno produktu namine saldaus pieno varske, perku turguj, ir riazenka, ji is parduotuves. Is augalinio maisto tai megsta ir gerai toleruoja spinatus, petrazoles lapelius.
Na ir as saviskiam periodiskai duodu vitaminus katems, kurie maniskiam irgi ne visi tinka. Dabar bandau Virbac pasta.As irgi labai bijojau, kad maniskis su tokiu racionu neuzaugs, bet uzaugo pakankamai didelis, sustiprejo ir gerai jauciasi.
Siulau ir jums pabandyt kazka is situ produktu, gal ir jusiskiam kas nors patiks ir tiks smile.gif Mesyte bandykit duot paragaut is rankos, po truputi. Gal pajus, kad ne tik vistiena yra skanu smile.gif
Atsakyti
Dėkoju visiems pasidalinusiems patirtimi. Veterinarai tik nerekomendavo žalios mėsos duoti, ypač vištienos. O šiaip bandėm maitinti ir jautieną, ir sausą maistą, ir varškę, ir net kiaušinius. Padavus sauso maisto būtų galima antireklaminį filmuką susukti - katė su koja užkapsto jai nepatinkantį maistą. Katytė nėra labai jau sublogusi (dabar dar pasitaisė apetitas), nes valgo tik mėsą, užsigardžiuodama grietine. Bet norėtusi, kad tas MENIU būtų truputi įvairesnis...
Atsakyti
Naudinga nuoroda apie "a la" homeopatinius preparatus, ir ką reiškia sudėtyje tie D2, X5 ir pan.

http://www.soft.lt/H...aiLietuvoje.htm

O čia pvz. Engystol tablečių sudėtis:

SUDĖTIS
1 tabletėje yra: Vincetoxicum hirundinaria D6 75 mg, Vincetoxicum hirundinaria D10 75 mg, Vincetoxicum hirundinaria D30 75 mg, Sulfur D4 37,5 mg, Sulfur D10 37,5 mg.
Pagalbinės medžiagos: laktozė (1 tabletėje yra apie 300 mg), magnio stearatas.

Ištikrųjų yra tiek: Vincetoxicum hirundinaria 0,000075mg, Vincetoxicum hirundinaria 0,0000000075mg, (juos sudėjus - 0,0000750075mg), o sulphur-sieros 0,00375mg + 0,00000000375mg (viso 0,00375000375mg).

Taigi, vienoje tabletėje yra 0,00382501125mg (apvalinu į didesnę dalį iki 0,004mg ) veikliųjų medžiagų + 300mg laktozės (pieno cukraus) + neaiškus kiekis magnio steratas(bet jis tik pagalbinis).

O jeigu procentais: 0,0133% veikliosios medžiagos ir 99.987% CUKRAUS !

REZIUMĖ: Imunitetą stipriname cukrumi biggrin.gif biggrin.gif Ir praktiškai visi Heel vaistai yra būtent tokie...

P.S. Aš ir pati šventai tikėjau, kad Engystol, Traumeel, Oculoheel ir pan. yra veiksmingi, tik vienas žmogus parodęs šią nuorodą atvedė į protą smile.gif Niekad neskaitydavau Engystol, Oculoheel sudėties, nes šventai žinojau, kad ten tik žolelės - o pasirodo tik cukrus biggrin.gif Todėl nuo jų nebūna šalutinio poveikio, sąveikos su kitais vaistais ir pan smile.gif

P.P.S. Labai įdomi būtų kitų nuomonė paskaičius mano įdėtą nuorodą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laira4 @ 2011 02 19, 00:22)

P.P.S. Labai įdomi būtų kitų nuomonė paskaičius mano įdėtą nuorodą smile.gif


Na subalamutijot visai g.gif Niekada labai nesigilinau i tos homeopatijos esme ir nelabai ja suprantu. Daugiau naudojuosi visokiom zolelem, arbatelem, siaip naturaliom liaudiskom priemonem. Ale dabar kaip tik nupirkau katinui leist homeopatini preparata nuo slapintakiu uzdegimo Berberis Homaccord,veterinare sake, kad veikia netgi panasiai kaip no-spa. Tai dabar nezinau, verta man katina kankint su tom homeopatijos injekcijom, ar ne...Gal kas naudojot ta Berberis? Pasidalinkit patirtim, ar padejo.
Galvoju, jei ta homeopatija neveikia, tai gal geriau vietoj homeopatijos injekciju katinui nuo to uzdegimo kokiu spanguoliu sulciu su medum pagirdyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pujolis: 19 vasario 2011 - 11:00
QUOTE(bezelea @ 2011 02 07, 13:18)
O siaip sauso reikia duot ir mesos. Cia optimaliausias variantas. Pirkite gera sausa ir kate es.


Prašom to gero sauso maisto pavadinimą.
Jau nežinau, kiek esu pirkus visokių ale premium ir superpremium, mano katinui dzin, visus užkasa.

QUOTE(murksiukas @ 2011 02 12, 19:30)
Padavus sauso maisto būtų galima antireklaminį filmuką susukti - katė su koja užkapsto jai nepatinkantį maistą.


4u.gif

Atsiprašau, kad taip įšokau į temą, bet tikrai labai aktuali.
10 mėn. katinas (ir taip ankščiau su juo visokių istorijų buvo) dabar sugalvojo, kad jam nusibodo maistas.

Sauso tai iš viso neėda, mėgsta mėsą, bet tik žalią ir tik jokių būdu ne vištieną. Apie kokius nors kiaušinius, sriubytes ar daržoves nėra net kalbos, neįsiūlysi. Bet visai neblogai patinka konservai, bet tik patys brangiausi, ir tik ne pastoviai tų pačių skonių. Dar grietinė kartais visai skaniai sueina. Daktariška dešra desertui. Ir kartais medžioja dešrelę, bet aš neskaitau, kad čia maistas, nes pasivagia ją, medžioja kaip pelę ir paskui "pjauna" (reikia kur nors savo prigimtį išreikšti).

Katinas gyvas tik žalia mėsa (nemanau, kad tai gerai, bet namuose nėra mažų vaikų) ir konservais. Labai norėčiau pagerinti jo racioną natūraliu maistu (sausu maistu pagerinti nebeturiu vilties, bet klausimais, ar tai patiks mano išrankiajam katinui...? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2011 02 19, 20:13)

Katinas gyvas tik žalia mėsa (nemanau, kad tai gerai, bet namuose nėra mažų vaikų) ir konservais. Labai norėčiau pagerinti jo racioną natūraliu maistu (sausu maistu pagerinti nebeturiu vilties, bet klausimais, ar tai patiks mano išrankiajam katinui...?  smile.gif

kodėl nemanot g.gif ,mano vienas irgi gyvas tik žalia mėsa biggrin.gif .Tai pats geriausias maistas gyvuliui.Jei ėda duokit kremzlių,vištienos kakliukų,širdelių,skrandukų.Ir to užteks.Na patikėkit nei vienas katinas nemirė ėsdamas tik mėsą drinks_cheers.gif Jei bijot kad jam neužteks vitaminų ,nupirkit jų.Aš bent jokių vitaminų neduodu.Darėm kraujo tyrimus ,jie thumbup.gif o katinas ėda tik žalią mėsą.sausą kartais ir iš bado.O čia ėda žalią mėsą ir koncervus ,ko jam dar reikia.Pabandykit dar duoti natūralaus jogurto,gal laks kiaušinį.Jei katinas ėda žalią mėsą jam tikrai to užtenka.Aš savam vietoje vaistų nuo kirminų duodu česnako biggrin.gif Aš dėl to kad katinas neėda sauso nesukčiau galvos iš vis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laira4 @ 2011 02 18, 23:22)
Naudinga nuoroda apie "a la" homeopatinius preparatus, ir ką reiškia sudėtyje tie D2, X5 ir pan.

http://www.soft.lt/H...aiLietuvoje.htm

O taip! Netruko paplisti nesamones po visur... Sis straipsnis jau senai yra paneigtas ir jis yra parasytas be jokiu irodymu, o apskaiciavimai lauzti is pirsto, neatitinka chemijos bei fizikos desniu ir t.t.Pasidomekit.
Zinoma, kai didesne dalis zmoniu eme rupintis sveikata ir atsisakyti patys chemijos , tokiu straipsniu atsiras dar ne vienas doh.gif - nes gal kokia viena dezute maziau chemijos nupirkta...
Mastykit logiskai ir placiau. Ar sitiek metu butu islike"sarlataniniai" vaistai, jei nebutu poveikio , o dar daugiau - ju pardavimai tikrai auga- del ko? Del placebo? Ar zmones kvaili? Jei man sloga bega iki keliu, o as isipurskiu homeopatiniu lasu ir ji man nustoja begti, tai cia placebas blink.gif ? O is kur kate zino, kad jai duodi homeopatini vaista, tai ir jai suveikia placebas? biggrin.gif As savo kates persalimus pati gydau homeopatiskai, nes nuo antibijotiku po dvieju savaiciu sugeba atkrist.
Engystol labai padeda, mano kate kiekviena pavasari ir rudeni gauna jo, kad pasistiprinti.

Heel visi preparatai puikus. Pati siemet budama silpnesnio imuniteto, issigelbejau nuo visokiu gripu ir kitu persalimu Gripp-Heel deka. Tik reikia moketi naudoti homeopatini vaista ir nemaisyti su cheminiu vartojimu ir t.t. Tada ir poveikis atsiras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 21 vasario 2011 - 17:39
QUOTE(bezelea @ 2011 02 07, 13:18)
Jei tiks cia i tema apie naturalius gydymus - tai noriu parasyt, kad Vilniuje Zveryno klinikoj gyvuliukams taikoma akupunktura... Galima gydyt nuo visu ligu. Dazniausiai naudojama po traumu sunims... Gydytoja Laura smile.gif
Gal kam prireiks...


Susidomėjome, gal turite nuorodą į tą kliniką? Ar ta klinika kokį nors pavadinimą gal turi? Bandytume pasiskambinti pasiklausinėti, galbūt mūsų epileptikei ką patartų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2011 02 21, 19:22)
O taip! Netruko paplisti nesamones po visur... Sis straipsnis jau senai yra paneigtas ir jis yra parasytas be jokiu irodymu, o apskaiciavimai lauzti is pirsto, neatitinka chemijos bei fizikos desniu  ir t.t.Pasidomekit. 
Zinoma, kai didesne dalis zmoniu eme rupintis sveikata ir atsisakyti patys chemijos , tokiu straipsniu atsiras dar ne vienas doh.gif  - nes gal kokia viena dezute maziau chemijos nupirkta...
Mastykit logiskai ir placiau. Ar sitiek metu butu islike"sarlataniniai" vaistai, jei nebutu poveikio , o dar daugiau - ju pardavimai tikrai auga- del ko? Del placebo? Ar zmones kvaili? Jei man sloga bega iki keliu, o as isipurskiu homeopatiniu lasu ir ji man nustoja begti, tai cia placebas blink.gif  ?  O is kur kate zino, kad jai duodi homeopatini vaista, tai ir jai suveikia placebas?  biggrin.gif  As savo kates persalimus pati gydau homeopatiskai, nes nuo antibijotiku po dvieju savaiciu sugeba atkrist. 
Engystol labai padeda, mano kate  kiekviena pavasari ir rudeni gauna jo, kad pasistiprinti.

Heel visi preparatai puikus. Pati siemet budama silpnesnio imuniteto, issigelbejau nuo visokiu gripu ir kitu persalimu Gripp-Heel deka.  Tik reikia moketi naudoti homeopatini vaista ir nemaisyti su cheminiu vartojimu ir t.t. Tada ir poveikis atsiras.


Na tai bandysiu tada ir as leist katinui homeopatinius, nes kaip jau ir iseities nera. Antibiotikai buvo ir leisti, ir girdyti, gal siek tiek ir padejo, bet vis tik nera taip gerai jam, kaip iki tol.Daugiau duot tuos antibiotikus bijau, nes jie tikrai nera geris. Gal kas turit kokiu minciu del naturaliu akmenliges gydymo budu. Pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
Gal kam įdomi bus nuoroda: http://www.naturalrearing.com

P.S. Kažkaip diskriminacija čia, kad apie natūralią gyvūnų priežiūrą tik pas katinus paskaityt galima biggrin.gif
Atsakyti
Puiki temelė. Galbūt teko naudoti homeopatiją arba žinote kaip tai daryti vėžiu sergančiam katiniukui (žaizdų gydymas, nuskausminimas ir pan.)? Jam ties mentimis du dideli gumbai, veterinarė sakė, kad neoperuotinas. Panašų klausimą iškėliau temoje apie kačių ligas, atleiskit, kad kartojuosi.
Atsakyti
Sveiki visi temos dalyviai ir skaitytojai. Temos neseku ir neskaičiau, tiesiog radau ją ieškodama apie homeopatiją veterinarijoje, kai pradėjo viduriuoti ir vemti mano maitinanti kalytė. Aš buvau išvažiavusi , namus prižiūrėjo dukra. Net nežinau kas nutiko ar kokią infekciją pasigavo ankčiau. Grįžusi radau kalytę nesveikuojančią, pradėjo vemti, viduriuoti, vaikų nemaitino, jautėsi silpnai, neėdė. Daviau Nux Vomica pradžioje. Dažnai prie vėmimų ji padeda. Lyg pagerėjo , palakė vaikų pienelio PUPPY MILK. Po kiek laiko išvėmė, nieko vėl nebeėdė. Tikrai sunerimau. Kadangi buvo sekmadienio vakaras, veterinarai nekėlė telefono. Na pagalvojau, kad gali maitinančiai kalcio trūkti ( nors veterinarai sako, kad neviduriuja dėl kalcio trūkumo, tačiau vienas buvo sakęs, kad gali viduriuoti). Pradėjau duoti homeopatini kalcio komleksą, pagamintą Kauno Muziejaus Vaistinėje. Žirniukus ištirpinau ir po šaukštelį kas 15 min . Po valandos ji praėdjo vaikščioti, sėdi , žiūri į mane ( nors prieš tai buvo silpna ir gulėjo). Pradėjo rodyti, kad nori maisto. Daviau nedaug, ėdė godžiai, elgėsi kaip visiškai sveika. Tad pašėriau normaliai, nuėjo maitinti mažylių ir daugiau nebeturėjo problemų. Bet kalcio komlpekso keletą žirniukų įmesdavau į vandenį . Po kelių dienų tas pat atsitiko patinui. Tada pagalvojau, kad čia vis tik ne dėl kalcio trūkumo. Viduriavo ir vėmė. Izoliavau jį , sudaviau keletą kartų Arsenicum Album , bet turėjau tik 200 C aukštą potenciją. Pradėjo viduriuoti krauju ir fontanu ant sienų. Veterinaras pasakė, kad čia bus bakterinė infekcija , davė antibiotiką. Bet nesuleidau, pradėjau duoti tą patį kalcio kompleksą. Arsenicum album iššaukė stiprų paūmėjimą, akivaizdu, kad tiko. Pasveiko be jokio antibiotiko ir greitai. Mažyliams jei suviduriuoja ką nors paragavę belakstydamai , kokį gėlės lapelį taip pat greitai padeda kalcio kompleksas.
Galėjau parašyti tik, kad padeda kalcio kompleksas ir tiek . Visą ilgą istoriją surašiau skeptikams arba tiems kam nepasiseka ir jie tiesiog nebetiki. Jei atsiranda paūmėjimas, tai tik reiškia, kad vaistas gerai parinktas ir veikia.
Sėkmės visiems gydant savo augintinius. Geriausia būkite sveiki, kad nereikėtų JOKIŲ vaistų.
Atsakyti