Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(svoba @ 2009 01 16, 15:26)
Sveikutes smile.gif
Bandysim pasirodyti koki modeliuka man pavyko nunarplioti



ogo kaip graziai atrodo thumbup.gif thumbup.gif kokie cia siuliukai ? Rankovytes labai grazios thumbup.gif
Atsakyti
Aruna, labai gražus ir stilingas megztukas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal galit turit kokiu pavyzdiu megztu serveteliu, kurios tiktu sijonui? ax.gif Taip uzsinorejau servetelinio megzto moherinio sijono blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 01 17, 18:33)
ogo kaip graziai atrodo  thumbup.gif  thumbup.gif  kokie cia siuliukai ? Rankovytes labai grazios  thumbup.gif


Is Lusasitos sulaukti pagyrimo - didziausias ivertinimas. Labai aciu. Aciu visoms kam patiko, bus paskatinimas daugiau tokiu groziu stengtis numegzt. Pirma karta mezgiau is vidurio.
O siuliukai mano plona vilna YarnArt Wool 100g 340m. bet as dvigubai siula paemiau sudejau. Nes kai bandziau viengubu graziai atrodo bet neiseitu tokio dydzio viduriukas.
Labai aciu mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir dar nepatingejau sukelt info, jei kam prireiks. As tai pagal sita informacija mezgiau tik supaprastinta varianta.

user posted image
originalas

user posted image
schemute

user posted image
paaiskinimai (tokioms kaip as blush2.gif )

user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svoba: 18 sausio 2009 - 12:02
svoba - puikus tavo "dobiliukas" 4u.gif
O aš atnešu ką tik pabaigta megztuką
user posted image
mezgiau pagal šitą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2009 01 16, 16:26)
Sveikutes smile.gif
Bandysim pasirodyti koki modeliuka man pavyko nunarplioti

user posted image

labai grazi liemene thumbup.gif cia kaip suprantu, megzta nuo nugaros vidurio. o kaip toliau?
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 01 18, 13:23)
labai grazi liemene  thumbup.gif  cia kaip suprantu, megzta nuo nugaros vidurio. o kaip toliau?



Siaip tai as numezgiau ta vidurine kaip servetele. O po to primezgiau i apacia guma.
Po to numezgiau paprastai nugara(be rasto gerom akim). Rankovytes irgi paprastos. Viska susiuvau, ir kakla surinkus akis mezgiau kiek siulu liko tongue.gif
Atsakyti
Merginos, sukūriau atskiras temas, kuriose kelkime tik schemutes, bus lengviau ir greičiau viską rasti

Suknelės (schemos), be komentarų
Moteriški kostiumėliai (schemos), be komentarų
Moteriški megztukai (schemos), be komentarų
Sijonai (schemos), be komentarų
Bliuskutės, palaidinės (schemos), be komentarų
Skraistės, skaros, šaliai, šalikai........
Liemenės....
Atsakyti
Paltai (schemos), be komentarų
Atsakyti
justicir, na ir pasidarbavai thumbup.gif šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mocia @ 2009 01 18, 20:01)
justicir, na ir pasidarbavai  thumbup.gif  šaunuolė 4u.gif


Labai malonu, kad yra kam tai patinka wub.gif , tikiuosi, kad naudosimės ir visoms bus reikalinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2009 01 18, 11:55)
Is Lusasitos sulaukti pagyrimo - didziausias ivertinimas. Labai aciu. Aciu visoms kam patiko, bus paskatinimas daugiau tokiu groziu stengtis numegzt. Pirma karta mezgiau is vidurio.
O siuliukai mano plona vilna YarnArt Wool 100g 340m. bet as dvigubai siula paemiau sudejau. Nes kai bandziau viengubu graziai atrodo bet neiseitu tokio dydzio viduriukas.




Baik baik lotuliukas.gif Ristinos liemene buvo stimulas imtis sios liemenes, o dar tavaja pamacius sumaniau sunaikint siulu likucius. Ka tik isskalbta dziusta smile.gif
Atsakyti