Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

batareika, labai gražus megztukas, spalvytė labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2009 01 15, 14:16)
Mano bambukinis megztukas . Nešioju neskalbtą kol kas, prisiskaičiau ir bijau skalbt  lotuliukas.gif .

O kodėl pavadinai "bambukinis"? Ir kodėl jo skalbti negalima? Čia taip sau klausiu, iš moteriško smalsumo. O megztukas tikrai gražus.
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 01 15, 14:42)
batareika, labai gražus megztukas, spalvytė labai graži  wub.gif


QUOTE(alma1224 @ 2009 01 15, 15:29)
O kodėl pavadinai "bambukinis"? Ir kodėl jo skalbti negalima? Čia taip sau klausiu, iš moteriško smalsumo. O megztukas tikrai gražus.


Dėkui 4u.gif

Bambukinis, nes iš bambukinių siūlų megztas. O tokių skalbimo mašinon dėt negalima - ką aš sėkmingai su visais kitais darau. Ir kiek skaičiau, net ir rankom laaabai atsargiai skalbt reik.
Atsakyti
Labukas visoms. Labai norejau paklausti, kaip jus elgiates, kai baigiate megzti mezgini: ar pirma susiuvate detales ir tada skalbiate ir lyginate, ar kiekviena detale atskirai plaunate ir lyginate? labai prasau tasakyti, nes nusimezgiau megztuka,o rastas reiklauja islyginimo bet kokiu atveju ax.gif Please 4u.gif
Atsakyti
as pirmiausiai surenku mezgini, pasimatuoju, o tik paskui skalbiu
Atsakyti
QUOTE(caulyte @ 2009 01 15, 16:00)
as pirmiausiai surenku mezgini, pasimatuoju, o tik paskui skalbiu

Aciu labai biggrin.gif bandysiu gal irgi taip daryti
Atsakyti
Aš labai bjauri. Įsivaizduojat, kad turite ramybę? Tai negalvokit, aš jums ją sudrumsiu. Jei norit ją išsaugoti, prašom nuorodos nežiūrėti blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://club.osinka.r...-51058?&start=0 bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Va va kaip tik vakar sita tema visa ziurinejau lotuliukas.gif Grazus modeliukai ,tik siulus reikia gerus pasirinkti. 4u.gif
Atsakyti
daivulka78 labai gerai, ačiū už "bjaurumą" 4u.gif . Radau tai, ko ieškojau
Atsakyti
Prašom. Mėgstu mezgimą, bet neturiu laiko: darbas, studijos... Tai nors akis paganau ir pasaulis kitom spalvom nušvinta, ir širdelė pailsi, ir sapnai spalvoti, sory, megzti sapnuojasi lotuliukas.gif bigsmile.gif Gerų mezginukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 01 15, 18:49)
Aš labai bjauri. Įsivaizduojat, kad turite ramybę?

doh.gif čia kad kitiem blogiau būtų, ane? hihihi.gif nu ok, sėdėsiu tris dienas, kol akys išvarvės bežiūrint...

Rodžiausi ir paltukuose, bet ir prie moteriškų modeliukų dar pasivaidensiu smile.gif
Originalas:
user posted image

Na, jau galiu ramiai pavasario laukt su savo 'originalu' smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Na ką tu Niuma, gražesnis už originalą.
Atsakyti