Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8minutes.

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 minutes:

Youtube nuoroda pilvo presas per 8min

Kadangi dirbu sėdimą darbą, po truputi pradėjo augti pilvukas...
Vaikščioti po sporto klubus laiko neturiu, nes man tai užimtų mažiausiai 3 val, tai sportuoju namie be jokių treniruoklių. Labai patogu vakarop grįžai iš darbo atlikai viską per 8 minutes ir pamiršai (na dar apšilimas trunka 5-7min).

Taigi mano pastabos:
Prieš treniruotę būtina padaryti apšilimą. Asmeniškai aš pasileidžiu greitą, mėgstamą muziką, pašoku su savimi, tuo pačiu pasimokau šokimo elementų, apšylu ir įsijungiu youtube.
Raumenims būtina duoti pailsėti, kad jie neimtų nykti, dėl per didelės apkrovos, pratimus darau maždaug, kas antrą dieną.
Reikia naudoti maisto papildus, vyrams - kad raumenys tvirtėtų ir turėtų iš ko maitintis, moterims patarčiau naudoti tokius, kurie skatina riebalų greitesnį deginimą.
Būtina keisti treniruočių pobūdį, tai yra, kartas nuo karto keisti sporto programą, nes ilgainiui atliekant tuos pačius pratimus raumenys prie jų pripranta ir pratimai nebedaro jokio poveikio raumenukams.
Reikia saugoti nugarą (t.y. stuburą), atliekant pratimus, daryti juos teisingai, su kuo mažesne apkrova stuburui. Beje, negalima persitempti, negalima daryti pratimų, kurie neatitinka jūsų fizinio pasiruošimo. Jeigu jaučiate, kad pratimas per sunkus, būtina nutraukti jo darymą.

Gal būt dėl to, kad ir taip buvau pakankamai atletiškos formos, pilvukas dingo maždaug po 3 savaičių treniruočių, o kvadratukai pradėjo ryškėti jau po 6 maždaug. Nenoriu būti terminatoriu, raumenų kalnu, todėl ir nepersistengiu su treniruotėmis, žodžiu 'nice and easy' smile.gif
Sėkmės visiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo songrada: 03 sausio 2009 - 13:28
QUOTE(songrada @ 2009 01 03, 14:21)
Pasidaryk gražų pilvo presą per 8 minutes:

Youtube nuoroda pilvo presas per 8min

Kadangi dirbu sėdimą darbą, po truputi pradėjo augti pilvukas...
Vaikščioti po sporto klubus laiko neturiu, nes man tai užimtų mažiausiai 3 val, tai sportuoju namie be jokių treniruoklių. Labai patogu vakarop grįžai iš darbo atlikai viską per 8 minutes ir pamiršai (na dar apšilimas trunka 5-7min).

Taigi mano pastabos:
Prieš treniruotę būtina padaryti apšilimą. Asmeniškai aš pasileidžiu greitą, mėgstamą muziką, pašoku su savimi, tuo pačiu pasimokau šokimo elementų, apšylu ir įsijungiu youtube.
Raumenims būtina duoti pailsėti, kad jie neimtų nykti, dėl per didelės apkrovos, pratimus darau maždaug, kas antrą dieną.
Reikia naudoti maisto papildus, vyrams - kad raumenys tvirtėtų ir turėtų iš ko maitintis, moterims patarčiau naudoti tokius, kurie skatina riebalų greitesnį deginimą.
Būtina keisti treniruočių pobūdį, tai yra, kartas nuo karto keisti sporto programą, nes ilgainiui atliekant  tuos pačius pratimus raumenys prie jų pripranta ir pratimai nebedaro jokio poveikio raumenukams.
Reikia saugoti nugarą (t.y. stuburą), atliekant pratimus, daryti juos teisingai, su kuo mažesne apkrova stuburui. Beje, negalima persitempti, negalima daryti pratimų, kurie neatitinka jūsų fizinio pasiruošimo. Jeigu jaučiate, kad pratimas per sunkus, būtina nutraukti jo darymą.

Gal būt dėl to, kad ir taip buvau pakankamai atletiškos formos, pilvukas dingo maždaug po 3 savaičių treniruočių, o kvadratukai pradėjo ryškėti jau po 6 maždaug. Nenoriu būti terminatoriu, raumenų kalnu, todėl ir nepersistengiu su treniruotėmis, žodžiu 'nice and easy' smile.gif
Sėkmės visiems.




Na, man patiko daryti situos pratimus. ax.gif
Paziuresim kaip bus toliau 4u.gif . Aciu uz nuoroda 4u.gif

O dar klausimukas - sakot, kad daro pakaitom, tai gal dar kazkoki pratyma is youtube darot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fantasyja @ 2009 01 05, 01:33)
Na, man patiko daryti situos pratimus.  ax.gif
Paziuresim kaip bus toliau 4u.gif . Aciu uz nuoroda  4u.gif

O dar klausimukas - sakot, kad daro pakaitom, tai gal dar kazkoki pratyma is youtube darot?  blush2.gif


Daug įvairių programų youtubej, įrašyk 'abs workout' (agl. pilvo preso treniruotė) ir išsirinksi sau tinkančias.
Sakydamas 'Būtina keisti treniruočių pobūdį' turėjau omenyje programą reikėtų keisti kas kokius 2 mėnesius, ne kiekvieną kartą treniruojantis, žinoma.

Dar yra 8 min treniruotė sedmenims:
8min treniruote sėdmenims
Rankoms:
8 min treniruote rankoms
Kojoms
8 min treniruote kojoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo songrada: 05 sausio 2009 - 10:52
Vau geras reiks ir man pradeti-gal suveiks thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už nuorodą 4u.gif Bandysiu ir aš pasigražinti formas. Aš taip pat dirbu sėdimą darbą, namie daug prie kompo sėdžiu, nes mokaus. Tai ir svorio priaugau, ir visa ištežau. blush2.gif
Atsakyti
Oho, super... ir as isbandysiu siuos pratimus smile.gif
Atsakyti
Uzvakar dariau visus siuos pratimus - pilvui, rankom, kojom ir sedmenims blush2.gif .
Tai iki siol uzpalakis,kojos ir pilvas skauda blink.gif unsure.gif . Vakar visiskai negalejau nieko daryti, tai padariau poilsio diena blush2.gif . O siandien vel darysiu bigsmile.gif .
Man patiko thumbup.gif . Pasidariau grafika ir kelis menesius darysiu siuos pratimus 4u.gif . Stebesiu rezultatus ax.gif .
Dar karta dekui 4u.gif
Atsakyti
superiniai pratimai aciuu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fantasyja @ 2009 01 07, 20:47)
Uzvakar dariau visus siuos pratimus - pilvui, rankom, kojom ir sedmenims blush2.gif .
Tai iki siol uzpalakis,kojos ir pilvas skauda  blink.gif  unsure.gif . Vakar visiskai negalejau nieko daryti, tai padariau poilsio diena  blush2.gif . O siandien vel darysiu  bigsmile.gif .
Man patiko  thumbup.gif . Pasidariau grafika ir kelis menesius darysiu siuos pratimus  4u.gif . Stebesiu rezultatus  ax.gif .
Dar karta dekui 4u.gif


Man panašiai buvo, vakar kai padariau mankštele, tai šiandien visus raumenis jutau thumbup.gif Padariau pertrauką. o ryt vėl darysiu. Ir aš vakar užsivedžiau užrašus apie savo svori, apimtis. Bus įdomu vėliau palyginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(advance @ 2009 01 07, 23:58)
Man panašiai buvo, vakar kai padariau mankštele, tai šiandien visus raumenis jutau  thumbup.gif Padariau pertrauką. o ryt vėl darysiu. Ir aš vakar užsivedžiau užrašus apie savo svori, apimtis. Bus įdomu vėliau palyginti  4u.gif



Vat vat, ir man idomu bus palyginti 4u.gif
Atsakyti
va cia tai pratimeliai blink.gif sedziu dabar su skaudamais raumenukais ir slapia bliuska biggrin.gif nerealus pratimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(songrada @ 2009 01 05, 11:52)
Daug įvairių programų youtubej, įrašyk 'abs workout' (agl. pilvo preso treniruotė) ir išsirinksi sau tinkančias.
Sakydamas 'Būtina keisti treniruočių pobūdį' turėjau omenyje programą reikėtų keisti kas kokius 2 mėnesius, ne kiekvieną kartą treniruojantis, žinoma.

Dar yra 8 min treniruotė sedmenims:
8min treniruote sėdmenims
Rankoms:
8 min treniruote rankoms
Kojoms
8 min treniruote kojoms

Niu tikrai yra ką veikti ,net ir sportuojančiam žmogui thumbup.gif
Atsakyti