Įkraunama...
Įkraunama...

Pasidaryk gražų pilvo presą per 8minutes.

labai naudingi pratimeliai,manau reikes uzsiimti, nes pastbejau kad pilvukas po truputi dideti pradejo..velgi kalta neteisinga mityba, sedimas darbas, bei pomegis ir namie pasedeti prie kompiuterio..rasykit, mergaites, kiap sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
lankiau aerobika, po kiekvieno pasisokimo darydavom panasius pratimus, tikrai super. Dabar darysiu juos namie, nebus taip liudna ir nuobodu, nes kartu kazkas snekes biggrin.gif
Atsakyti
niu siaip visai neblogai,reiks pabandyti smile.gif
Atsakyti
tikrai nebloga nuoroda, išmėginsiu
Atsakyti
Man kojų raumenis skauda thumbup.gif Labai faina ,nes sportuoju intensyviai 4 mėnesius ,o čia per šiuos pratimus matyt visgi dirba kiti raumenys arba dirba intensyviau ,nes galvojau ,kad tikrai nejusiu nieko po šių pratimų.
Atsakyti
As cia truputi ne i tema, bet gal kas zino kokiu nuorodu kaip atlikti pratimus su tampykle? blush2.gif
Atsakyti
pasiziurejau, kad nera jau taip sunku. Nuo rytojaus pradedu smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Jungiuos prie jūsų ,tikrai laikas patobulint formytes fitness3.gif Aš irgi pasisversiu,išsimatuosiu matmenis ir sportuosiu su jumis. biggrin.gif
Atsakyti
Labai gera pratimu programa - super thumbup.gif varysiu davar kas dien - po 6 savaiciu paziuresim rezultata smile.gif
Atsakyti
paziurejau visas nuorodas, na uzsinorejau ir as , taigi reikes atejus namo po truputi kibti i darba smile.gif
Atsakyti
Ka tik padariau kojoms, uzpakaliukui ir pilvo presui. Labai sunku man buvo uzpakaliuikui tas kojas kilnoti, neistveriau. O kur pilvo presui, tai ne tik preso raumenis paskaudo, bet ir kaklo.
Atsakyti
Man pilvo pratimus sunkiausiai sekasi padaryti...Į galą vos vos bepakvėpuoju tongue.gif Kojų lengvučiai, o po užpakaliuko pratimų šlapia lieku bigsmile.gif bet labai smagus pratimėliai bigsmile.gif
Atsakyti