Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

Artėjant Šv. Valentino dienai siūlau pasipuošti naujom suknutėm wub.gif Gal pasisemsim puikių idėjų, o gal pasidalinsim jau sukurtom žaviom Valentinukėm wub.gif

user posted image

user posted image
user posted image


Tema Nr.15
Tema Nr. 16
Atsakyti
Aciu,Tomiene,uz naujus jaukius namucius 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Nėr už ką, neškit suknutes su savim ax.gif
Papildyta:
Kaip manot, ar tinka į suknelių temą? g.gif biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
Sveikos naujuose namuciuose user posted image
Niu ir drabuziukas ,Tomiene, user posted image - ryskiai lauki skubaus pavasario
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 01 13, 00:07)
Nėr už ką, neškit suknutes su savim  ax.gif
Papildyta:
Kaip manot, ar tinka į suknelių temą? g.gif  biggrin.gif

user posted image

nezinau ar tai suknele, bet rankovytes labai grazios bigsmile.gif . Nu visa ta juosta aplink, bet noreciau vasarai sukneles su tokiom (tik) rankovytem ax.gif . Deja, kabliukas ne mano draugas verysad.gif . O virbalais matyt taip nepavyktu g.gif
Atsakyti

Visu pirma Ačiū už temnute - labai grazu wub.gif

QUOTE(dar viena mama @ 2009 01 13, 09:04)
nezinau ar tai suknele, bet rankovytes labai grazios  bigsmile.gif . Nu visa ta juosta aplink, bet noreciau vasarai sukneles su tokiom (tik) rankovytem  ax.gif . Deja, kabliukas ne mano draugas  verysad.gif . O virbalais matyt taip nepavyktu  g.gif

ir virbalais pavyktu tik reikia bangeliu rastu megzti wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 13 sausio 2009 - 09:21
QUOTE(naiste777 @ 2009 01 10, 00:16)
Sveikos visos. Seniai aš jau čia berašiau. O naujų suknelių kiek ir tokių puikių. polo, fantastika. Aš tokią irgi pradėjau, tik bordinę ir originalių lapų raštu. Bet sugalvojau, kad jokios progos nenusimato, tai atidėjau į šoną. Ligvita, Netikėtai tiesiog fantastika. Ir visų kitų jau nebeišvardinsiu. Gerų idėjų visoms. O aš noriu pasirodyti savo ketvirtą suknelę neskaitant tunikų ir mažų suknikių dukrikei

user posted image

Čia mano pirmas užsakymas. Gaila, tik tokią foto gavau. Bet klientė liko labai patenkinta. Mezgiau pagal Victoria's Secret modelį, tik pakeitėm rankoves ir kaklą. Šiap aš nebučiau darius pūstų rankovių

gal galima butu sios grazios suknytes rastuka wub.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 01 13, 11:20)
ir virbalais pavyktu tik reikia bangeliu rastu megzti wink.gif 4u.gif

nebūtinai bangelėm. yra ir virbalinių kraštelių. pvz:
user posted image
user posted image
user posted image

dar gražių esu mačiusi su lapais, bet reiktų paieškoti
Atsakyti
o žinot, mane sužavėjo šitas modeliukas "ale suknytė" biggrin.gif tik figūrką reikia tokią kažkur nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Vienas iš paskutinių darbelių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koti: 13 sausio 2009 - 10:53
Koti, pasaka thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Koti labai grazi thumbup.gif , o kas per siulas? g.gif
Atsakyti