Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės

koti, gražus darbas ir spalva liux thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 01 13, 15:54)
o aš pagaliau ryžausi atkartoti savo juodai-baltąjį mocherinuką.
Buvo pageidavimų pamatyti ant manekeno,tai dabar rodau ant negyvo ir gyvo...(na manekenu savęs nenoriu vadinti,be to mano ūgis per mažas šitam rūbeliui ax.gif )

va šitą pakartojau
user posted image

antras bandymas ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image



ech.. kaip visada - neraliai grazu... thumbup.gif blush2.gif 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2009 01 13, 10:52)



QUOTE(Viliuteee @ 2009 01 13, 14:54)

o jau grožiai wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Nu ir grozis darbu user posted image

Noreciau jusu patarimo. Labai noriu nusinert suknele, bet kadangi po gimdymo pilvas liko gan nemazas, bijau, kad nerta suknele gali dar labiau isryskint mano trukumus unsure.gif Gal kas turit kokiu modeliuku tinkanciu paslept pilvuka ar bent, kad jo neisryskintu unsure.gif Reiktu butent nertu pavyzdziu, nes su virbalais nlb draugauju biggrin.gif
Atsakyti
Aciu virbalu draugems uz idejas rankovytems. 4u.gif
Inetukui manau tiktu bet kuri nuo krutines laisvai krentanti suknute.
O mane apeme nerimas praeitoj temoj perskaicius, kad is vernito siulu megzti mezginiai skersuojasi ohmy.gif . Spekit is kokiu siulu pradejau megzt suknele doh.gif . O visoms taip nutiko? Ar dar yra sansu, kad mano pastangos nenueis vejais?
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2009 01 14, 12:17)
Inetukui manau tiktu bet kuri nuo krutines laisvai krentanti suknute.


Deja tokios sukneles tik dar labiau isryskina doh.gif Drauges vestuvese buvau su tokio tipo suknele, tai visa vakara turejau aiskint, kad nesilaukiu ir galiu isgert bent viena stikliuka doh.gif lotuliukas.gif Juokas pro asara....


Kazi kaip tokio tipo ziuretusi g.gif Na, cia nevisai suknele, bet...
user posted image
Papildyta:
Ir sita labai patinka, bet... vat vis neduoda ramybes tai, kad nusinerus negalesiu nesiot unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 14 sausio 2009 - 11:26
tau manau tiktu siek tiek laisvesnes sukneles ar tunikos, tiesiog tam kad nukreipt demesi nuo pilvuko, manau reiktu sukneles su dirzeliu, ar bent ja taip nesioti, tik sagtis turetu buti labiau sone 4u.gif
Atsakyti
sveikutes hi.gif
ir as naujuose namuciuose registruojuosi ir vis dar renkuosi koki grozi megzti ax.gif
Atsakyti
Inetux, manau kad tos baltos modelis gal geriau nei juodosios, nes liemuo neisryskintas. Bet spalva geriau tamsesne daryt, nes balta siek tiek storina.
Siaip tokios tunikos gerai, jos istempia figura i ilgi, bet reikia ziureti kad nebutu per siaura, ypac kai nerta vaseliu ji paprastai nesitampo...
Atsakyti
Deja tokios sukneles tik dar labiau isryskina doh.gif Drauges vestuvese buvau su tokio tipo suknele, tai visa vakara turejau aiskint, kad nesilaukiu ir galiu isgert bent viena stikliuka doh.gif lotuliukas.gif Juokas pro asara....

Turejau omeny ne platejancias-"kliosines", o laisvai krentancias, nu, tipo neiliemenuota. Gal nelabai aiskiai pasakiau.

Kazi kaip tokio tipo ziuretusi g.gif Na, cia nevisai suknele, bet...
user posted image
Papildyta:

Sita labai grazi. Ir jei butu ilgesne tikrai butu suknele biggrin.gif manau drasiai nerk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dar viena mama: 14 sausio 2009 - 12:30
QUOTE(caulyte @ 2009 01 14, 12:40)
tau manau tiktu siek tiek laisvesnes sukneles ar tunikos, tiesiog tam kad nukreipt demesi nuo pilvuko, manau reiktu sukneles su dirzeliu, ar bent ja taip nesioti, tik sagtis turetu buti labiau sone  4u.gif

QUOTE(klomba @ 2009 01 14, 12:44)
Inetux, manau kad tos baltos modelis gal geriau nei juodosios, nes liemuo neisryskintas. Bet spalva geriau tamsesne daryt, nes balta siek tiek storina.
Siaip tokios tunikos gerai, jos istempia figura i ilgi, bet reikia ziureti kad nebutu per siaura, ypac kai nerta vaseliu ji paprastai nesitampo...

aciu uz pasisakymus 4u.gif
tai tada gal kas esat kur mate baltosios tunikos schemute ax.gif nes as tik nuotrauka radau doh.gif Reik Osinkoj pasiknist g.gif
Papildyta:
QUOTE(dar viena mama @ 2009 01 14, 13:29)
Turejau omeny ne platejancias-"kliosines", o laisvai krentancias, nu, tipo neiliemenuota. Gal nelabai  aiskiai pasakiau.

aaa, nu as biski ne taip supratau ax.gif

Sita labai grazi. Ir jei butu ilgesne tikrai butu suknele  biggrin.gif manau drasiai nerk

Sita ir nersiu ax.gif Labai ikrito i sirdi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2009 01 14, 11:17)
Aciu virbalu draugems uz idejas rankovytems.  4u.gif
Inetukui manau tiktu bet kuri nuo krutines laisvai krentanti suknute.
O mane apeme nerimas praeitoj temoj perskaicius, kad is vernito siulu megzti mezginiai skersuojasi  ohmy.gif . Spekit is kokiu siulu pradejau megzt suknele  doh.gif . O visoms taip nutiko? Ar dar yra sansu, kad mano pastangos nenueis vejais?


Žiūrint koks raštas tavo suknelės? Aš pakeičiau į raštą su pynėm lyg ir susitvarkė mano mezginys.
Atsakyti