Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba ruošiant šventę

vakarėlis bus. tema gyvuos 2 dienas, nebent ji taptų dieviškai nuostabia, ir bea, nenutrintų už ekstremalumą.
tempkit čia savo rinktinius receptus šaltų užkandžių, saldaus stalo ir alkoholinių gėrimų: receptas turi atitikti keletą sąlygų:
1. labai skanus
2. praktiškai daug ir dažnai išbandytas
3. PIGUS
4. greitai paruošiamas
5. pagaminti sugebėtų bet kas.

prašom intensyviai rašyt, nes gimkes proga, man maximoj dvigubai pliusų duoda (gavau sms iš maximos šiandie). todėl produktus turiu susipirkt šiandien. nu žodžiu jus daug rašykit, o aš skaitysiu.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 07 28, 10:29)
vakarėlis bus. tema gyvuos 2 dienas, nebent ji taptų dieviškai nuostabia, ir bea, nenutrintų už ekstremalumą.
tempkit čia savo rinktinius receptus šaltų užkandžių, saldaus stalo ir alkoholinių gėrimų: receptas turi atitikti keletą sąlygų:
1. labai skanus
2. praktiškai daug ir dažnai išbandytas
3. PIGUS
4. greitai paruošiamas
5. pagaminti sugebėtų bet kas.

prašom intensyviai rašyt, nes gimkes proga, man maximoj dvigubai pliusų duoda (gavau sms iš maximos šiandie). todėl produktus turiu susipirkt šiandien. nu žodžiu jus daug rašykit, o aš skaitysiu.


sakyčiau išsamiai aprašei, bet jei galima dar keletą detalių. kokia bus tavo gimtadienio šventė: pasisėdėjimas namie, piknikas sode, ar dar kas nors? kad būtų galima orientuotis tiksliau. gal kepsit ką nors gamtoj ar tiesiog sėdėsit aplink stalą.
Atsakyti
sėdėsim aplink stalą, laužo nebus, nebet šokiai su kardais.
Atsakyti
beto ne visi tilps prie stalo, kitiems reiks vaikščioti.
Atsakyti
Saldžiam stalui skruzdėlyno receptą galiu pasiūlyti, tik kad jo gamyba užtrunka kelias dienas. Ar tinka?
Atsakyti
sad.gif per sudėtinga. man reikia, kad paukšt paukšt ir yra. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 07 28, 11:06)
sad.gif per sudėtinga. man reikia, kad paukšt paukšt ir yra. blink.gif

Bea kavos žiedas bent mano akim labai jau lengvas receptas. Aš kai kombaino neturiu, rankom išsukt gal ir nelengva, bet jei yra kombainas ar mikseris, išvis vienas juokas, o ir iškepa per pusvalandį kažkur.
Atsakyti
jo kombainas yra ir žiedą esu kepus. reikia susirast receptą.
Atsakyti
Užkandžiams gal kokie įdaryti kiaušiniai, irgi greitai, jei tinka, galiu kelis receptus parašyt.
Kokią mišrainę su tunu irgi lengva padaryt, tik makaronų išverdi, ant karštų supili aliejų nuo tuno, šiek tiek palauki ir tada tuną suverti, paprikas pjaustytas, pomidorą, virtus kiaušinius, majonezą, prieskonių ir jau patiekalas paruoštas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 28 liepos 2005 - 10:16
štai šitas:
Kavinis žiedas

Reikės:
Tešlai:
250 g miltų
250 g. cukraus
250 g. margarino kepiniams
4 kiaušinių
kepimo miltelių
2 šaukštelių tirpios kavos
1 šaukšto karšto vandens

Aptepimui:
35 g sviesto ar margarino
1 šaukšto tirpios kavos
3 šaukštų pieno
150 g cukraus pudros

Tešlai miltus, margariną, cukrų ir kiaušinius sudedame į kombainą ir išsukame iki vientisos purios masės. Pusę masės dedame į žiedinią keksinę kepimo formą išteptą riebalais. Į likusią pusę įmaišome kavą ištirpinta tame šaukšte vandens. Dedam į formą. Kepame 220 laipsnių orkaitėje apie 45 min, arba kol pagaliukas įkištas į tešlą išlįs sausas.
Kol pyragas kepa, pasidarome aptepą. Margariną tirpiname su kava ir pienu. Kai praauš, įmaišome cukraus pudrą. Pyragui iškepus, ji aptepame pagamintu aptepu.
Skanaus


man prašom labai konkrečiai: įdaryti kiaušiniai netinka:) tinka: paimame kiaušinį, išverdame, prapjauname iš tos ir tos pusės, įdedame to ir to biggrin.gif
Atsakyti
o ta tuno mišrainę galima valgyt šaltą?
Atsakyti
svečiams
Atsakyti