Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

Sveikos (ir sveiki) 4u.gif
Forume daug rašo apie naudojamą rusišką kosmetiką, dažniausiai nusistebiu jos kainomis, tai gal galite, kuri naudojat, parašyt kelias mėgstamiausias tokias priemones, kam jos skirtos, kokios "pasekmės" ir, aišku, kiek kainavo? ax.gif
O galbūt esat prieš tokią kosmetiką? schmoll.gif
Atsakyti
Visai patinka kremai "Čiornyj žemčiug", kaina 15-20lt.Sudėčių nešifruoju, bet tikrai geresni nei5-6lt vertės.Tiesiog esu pirkus ir tų pigiujų, bet žiūriu kaip tinka odai, kaip tepas.Kai kaina nedidelė, tai negaila būna , jei netinka kremas, gali išmest blush2.gif .Tiesiog reik atsirinkt, kas tau tinka.Būna, kad brangus kremas gali visai netikt biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai manau kažkodėl, kad rusiškos prekės kaip tik geresnės, pigios ir nepopuliarios, todėl reklamai pinigų neišeina, ir nereikia už ją mokėt ax.gif Bet nežnau, čia tik mano nuomonė smile.gif O pati turiu dabar kremą su bodiaga, tai jis labai pigus buvo, bet man patinka, ir todėl užsimaniau daugiau apie ją sužinot 4u.gif
Atsakyti
Maluna, o kokio tipo kremas kurį naudoji?riebiai odai, sausai, jautriai? tiesiog įdomu smile.gif

na taip, sigvezija, gal ir tiesa dėl tos reklamos g.gif smile.gif bet ech...kažkaip tiesą sakant baisu pirkti, kai pačios oda problematiška rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sigvezija @ 2009 02 01, 18:13)
Aš tai manau kažkodėl, kad rusiškos prekės kaip tik geresnės, pigios ir nepopuliarios, todėl reklamai pinigų neišeina, ir nereikia už ją mokėt  ax.gif  Bet nežnau, čia tik mano nuomonė smile.gif O pati turiu dabar kremą su bodiaga, tai jis labai pigus buvo, bet man patinka, ir todėl užsimaniau daugiau apie ją sužinot  4u.gif

labas,naudoju rusų kosmetiką firmos ,, faberlic,, man ji tinka,visada produktai šviežūs,yra kremų pigesnių,yra ir brangių,pabandyti verta,manau nenusivilsi,tik pasirinkit kremus tinkamus savo odos tipui,sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laborante @ 2009 02 01, 22:07)
labas,naudoju rusų kosmetiką firmos  ,, faberlic,,  man ji tinka,visada produktai šviežūs,yra kremų pigesnių,yra ir brangių,pabandyti verta,manau nenusivilsi,tik pasirinkit kremus tinkamus savo odos tipui,sėkmės smile.gif



o siaube lotuliukas.gif lotuliukas.gif kai paminėjai firmą FABERLIC tai tada pati susimąsčiau kad ir aš tada naudoju rusišką kosmetiką doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu ir nesusipratėlė aš hihihi.gif taip, dėl firmos FABERLIC galvą guldau kad produktai tikrai geri drinks_cheers.gif šiaip jie nėra pigūs, bet tikrai verti dėmesio. kas liečia veidą, tai naudoju jų firmos kremą dieninį su deguonimi- thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2009 02 02, 16:50)
o siaube lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kai paminėjai firmą FABERLIC tai tada pati susimąsčiau kad ir aš tada naudoju rusišką kosmetiką doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu ir nesusipratėlė aš hihihi.gif  taip, dėl firmos FABERLIC galvą guldau kad produktai tikrai geri drinks_cheers.gif  šiaip jie nėra pigūs, bet tikrai verti dėmesio. kas liečia veidą, tai naudoju jų firmos kremą dieninį su deguonimi- thumbup.gif


Kokia jo kaina? ax.gif Man šiaip nėra tai svarbu, tik šiaip įdomiausia yra nuomonė, kodėl visada apie pigią kosmetiką tokie atsiliepimai, kaip "niekada nepirksiu" ir panašiai schmoll.gif doh.gif Nes aš pati tai teigiamai į tai žiūriu smile.gif Geras kremas?
Atsakyti
Aš tai mėgstu pabandyti rusišką kosmetiką. Ir, kad pigu nlb gastu, na nebent 3lt. Nes pabandžius visokių brangesnių, brangių kremų gaunu tą patį arba ne tokį gerą poveikį. Turiu problematišką odą, tai buvau atradus gerų priemonių, bet nebėra jų jau pas mus. Ir nuo plaukų slinkimo turėjau kaukę gerą. Dabar net aliejinę dušo želė nusipirkau, tai patinka tikrai. Man kažkaip atorodo, kad kaip tik gal naturalesnė tą jų kosmetika, na ne visa 100proc. aisku
Atsakyti
Merginos, o kur perkate tas Natura Siberica priemones, mane ypac sampunai domina. Ir isvis apie ta Siberica girdziu pirma karta. Apsvieskite mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigvezija @ 2009 02 02, 19:08)
Kokia jo kaina?  ax.gif  Man šiaip nėra tai svarbu, tik šiaip įdomiausia yra nuomonė, kodėl visada apie pigią kosmetiką tokie atsiliepimai, kaip "niekada nepirksiu" ir panašiai  schmoll.gif  doh.gif  Nes aš pati tai teigiamai į tai žiūriu smile.gif Geras kremas?

tokia nedidukė tūbelė paskutinį kartą kainavo 18 litų jei neklystu smile.gif man tas kremas tiko tiesiog idealiai.kitam gali ir netikti, negaliu garantuoti.nes turiu gerą pavyzdį- draugei tiesiog nuostabiai tinka nivea gaminiai, o man- nė vienas schmoll.gif nei šampūnas, nei kremas, nei muilas- nieks, tiesiog atrodo ir jaučiu kažkokią sintetiką jame, atrodo jog jaustųsi kaip oda nekvėpuoja doh.gif

QUOTE(fantamsagorija @ 2009 02 02, 22:32)
Merginos, o kur perkate tas Natura Siberica priemones, mane ypac sampunai domina. Ir isvis apie ta Siberica girdziu pirma karta. Apsvieskite mane 4u.gif


taip taip, ir aš norėčiau apie šią firmą išsamiau, nes tiesą sakant nieko nebuvau girdėjus apie tokią smile.gif
Atsakyti
Yra tokia rusiska firma "Muppa"kur visos kosmetines priemones gaminamos tik is naturaliu gamtiniu zaliavu.Isigyti galima tik ju specializuotose parduotuvese.Nera labai pigi,bet ir nebrangi.
Atsakyti
QUOTE(Daugiaziede @ 2009 02 02, 23:51)
Yra tokia rusiska firma "Muppa"kur visos kosmetines priemones gaminamos tik is naturaliu gamtiniu zaliavu.Isigyti galima tik ju specializuotose parduotuvese.Nera labai pigi,bet ir nebrangi.


O kažin kur galima rast tas jų parduotuves? ax.gif
Atsakyti