Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

QUOTE(sigvezija @ 2009 02 03, 10:55)
O kažin kur galima rast tas jų parduotuves?  ax.gif



berods kosmadoj maciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigvezija @ 2009 02 03, 10:55)
O kažin kur galima rast tas jų parduotuves?  ax.gif

Zinau tik Vilniuje Aludariu g.4-6

Papildyta:
QUOTE(Nimbamedė @ 2009 02 02, 16:50)
o siaube lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kai paminėjai firmą FABERLIC tai tada pati susimąsčiau kad ir aš tada naudoju rusišką kosmetiką doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu ir nesusipratėlė aš hihihi.gif  taip, dėl firmos FABERLIC galvą guldau kad produktai tikrai geri drinks_cheers.gif  šiaip jie nėra pigūs, bet tikrai verti dėmesio. kas liečia veidą, tai naudoju jų firmos kremą dieninį su deguonimi- thumbup.gif

Ir Faberlic kai kuriu kremu turiu ax.gif nauduju ju sveitikli odai ir labai patinka.Ir dar tusa blakstienom-labai geras smile.gif
Atsakyti
sena tema smile.gif


QUOTE(Meri_ceri @ 2009 02 03, 17:27)
O as isimylejau Natura Siberica sampuna ir balzama! thumbup.gif  kol kas kainos/kieko/kokybes santykis yra bene geriausias is visu, ka esu turejusi, o isbandziau tikrai nemazai - nuo O`rising iki Joico..ir manau apsistojau ilgam prie sibirietisku gerybiu smile.gif smagu kad pagaliau atradau savo!!


o kurie čia konkrečiai? man nuo šampūno jautriai galvos odai į pabaigą pleiskanų atsirado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 03, 17:58)

o kurie čia konkrečiai? man nuo šampūno jautriai galvos odai į pabaigą pleiskanų atsirado doh.gif


mane irgi domina kurie ir kiek laiko naudoji. siaip pas mane dabar pilna galva pleiskanu, nors naudoju siberica ir dar pora sampunu, net nezinau nuo kurio, pakaitom naudoju. reiks vel uzsiimt plauku lepinimu, tepsiu dzintars balzamu, gal praeis g.gif
Atsakyti
nusipirkau taip isgirtaja GAIA kauke. Nu super. Plaukai minksti, slidesni. Man labai patinka. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 02 03, 20:29)
nusipirkau taip isgirtaja GAIA kauke. Nu super. Plaukai minksti, slidesni.  Man labai patinka.  wub.gif

Gal nuotrauka galima? Eurokos pirkai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteaa @ 2009 02 03, 20:36)
Gal nuotrauka galima? Eurokos pirkai?  blush2.gif

nerasiu. bet ji yra EUROKESE NR 1 pagal pirkima. mirksiukas.gif supermamos padare apyvarta gera lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif nuo neutralaus sampuno Natura Siberica i pabaiga irgi pleiskanu turejau, bet jau nera ju , Sulsenos pagalba ax.gif nuo balzamo Natura Siberica (dazytiems plaukams) pleiskanu neatsirado tongue.gif o sampuna tamsiems plaukams tik viena karta bandziau smile.gif ziuresim kaip ten bus....
Galvoju pabandyt dar naudot Dzintars balzama nuo slinkimo, bet kad ten kvapas!!!!!! doh.gif g.gif idomu jei naudosiu du balzamus- poveikis bus? ax.gif
Atsakyti
Siaip is pigesniu produktu ,tai man "dove" kauke patinka sviesiems plaukams ax.gif
Atsakyti
Aš irgi girdėjau kad GAJA kauke gera,ir labai nebrangi thumbup.gif
tik vis neistengiu isigyti... kazka kita pradedu naudoti ir užsimiršta ta GAJA unsure.gif bet pribres kada reikalas ir ivertinsiu isgirtą kokybę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 02 03, 19:29)
nusipirkau taip isgirtaja GAIA kauke. Nu super. Plaukai minksti, slidesni.  Man labai patinka.  wub.gif



O man ji visai nepatiko... Cia labai individualu ax.gif Bet uz tokia kaina, negaila ir ismesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KHERERA @ 2009 02 05, 09:42)
O man ji visai nepatiko... Cia labai individualu ax.gif  Bet uz tokia kaina, negaila ir ismesti 4u.gif

kuo nepatiko? unsure.gif
Atsakyti