Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena. II dalis

QUOTE(Nemezidė @ 2011 02 10, 15:49)
Na cia jau 100% pritariu. Ir isvis cia svente turi buti jums abiems, o ne tik jam vienam. Tokia svente gali baigtis labai nesventiskai. smile.gif

As taip pat jums pritariu. Tik siais metais issisemiau su dovanu ir svenciu idejomis. Tad buvo idomi nuomone. Aciu moterims, kurios apsviete smile.gif ir viskas smile.gif
Atsakyti
Na aš savo brangiajam paruošiau tokią dovaną: parašiau laiškus, tarsi savotiškus dienoraščius, kuriuose parašiau ką tą dieną išgyvenau, galbūt pajaučiau kažką ir žinoma juose daugiausia atsispindėjo meiles tema. Prie kiekvieno laiško pridėjau po nuotraukytę, kuri atspindi laiško temą ir juos visus sudėjau į atskirus vokus bei į nedidelę dėžutę, kurią užtikau parduotuveje. Kadangi vasario 14-oji mums ne tik Valentini diena, bet ir mūsų draugystės 2 metų sukaktuvės, tai manau ši dovana bus puiki staigmena. Ši dovana aišku atima daug laiko, tačiau yra ir puiki savęs stebejimo priemone, kas megsta rasyti ir seip analizuoti save bei savo jausmus, manau puikus būdas išreikšti emocijas. Netgi galima mylimajam pasakyti, ko galbūt į akis to padaryti neišdrįstum. Taigi, daug meilės linkiu visiems Valentino dieną smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorrry @ 2011 02 10, 20:28)
Na aš savo brangiajam paruošiau tokią dovaną: parašiau laiškus, tarsi savotiškus dienoraščius, kuriuose parašiau ką tą dieną išgyvenau, galbūt pajaučiau kažką ir žinoma juose daugiausia atsispindėjo meiles tema. Prie kiekvieno laiško pridėjau po nuotraukytę, kuri atspindi laiško temą ir juos visus sudėjau į atskirus vokus bei į nedidelę dėžutę, kurią užtikau parduotuveje. Kadangi vasario 14-oji mums ne tik Valentini diena, bet ir mūsų draugystės 2 metų sukaktuvės, tai manau ši dovana bus puiki staigmena. Ši dovana aišku atima daug laiko, tačiau yra ir puiki savęs stebejimo priemone, kas megsta rasyti ir seip analizuoti save bei savo jausmus, manau puikus būdas išreikšti emocijas. Netgi galima mylimajam pasakyti, ko galbūt į akis to padaryti neišdrįstum. Taigi, daug meilės linkiu visiems Valentino dieną smile.gif  wub.gif

Būtų įdomu tokią dovaną gaut, ypač tam, kad pasitikrinti savo reakciją į ją. g.gif Manau iš reakcijos irgi gera savianalizė išeitų...
O tai irgi galėtų būt dovana.
Ar negalėtų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juzė: 11 vasario 2011 - 09:35
QUOTE(juzė @ 2011 02 11, 10:31)
Būtų įdomu tokią dovaną gaut, ypač tam, kad pasitikrinti savo reakciją į ją.  g.gif  Manau iš reakcijos irgi gera savianalizė išeitų...
O tai irgi galėtų būt dovana.
Ar negalėtų?

Zinoma, kad galetų. Galbūt tai dovana ne tik kitam zmogui, bet ir sau. Ji padeda kazkiek pazinti ir save, savo jausmus. smile.gif
Atsakyti
Kadangi su vaikinu draugaujame jau gana ilgai, tai labai sunku kažką išrinkti smile.gif Šiais metais dovanosiu grandinėlę ant kaklo, du bilietus į romantinį kino filmą ir teleloto bilietą -gal bus automobilis? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <...Neringa...>: 12 vasario 2011 - 15:30
QUOTE(<...Neringa...> @ 2011 02 12, 16:29)
Kadangi su vaikinu draugaujame jau gana ilgai, tai labai sunku kažką išrinkti smile.gif Šiais metais dovanosiu grandinėlę ant kaklo, du bilietus į romantinį kino filmą ir teleloto bilietą -gal bus automobilis?  ax.gif

O jam patinka romantiniai filmai?
Atsakyti
QUOTE(juzė @ 2011 02 12, 18:02)
O jam patinka romantiniai filmai?

Man irgi toks klausimas kilo. Taip pat ir teleloto bilieto, manau, nereiketu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juzė @ 2011 02 12, 13:53)
O savo ligos istoriją mylimam žmogui padovanočiau?


na kodel Jus tokia pikta ir ironiska? jeigu nepriimtina Jums sita svente, tai galima tiesiog neskaityti tokiu temu ir nereikes tu pykciu.. 4u.gif tikrai pazistu ir as zmoniu, kurie mano, kad Sv. Valentino diena yra tik komercija ir pan.. ir as ju nesmerkiu.. jie taip pat nesmerkia tu, kurie ta diena svencia.. mirksiukas.gif pvz man si diena yra labai laukiama.. kodel gi nepasvesti tokios grazios sventes? blush2.gif juk ir taip kasdien buna nuolatinis skubejimas, rutina.. o dar viena svente, nors ir komercine, tikrai niekam nepakenks.. grazu gi, tos sirdeles visur, meskuciai, balionai.. 4u.gif wub.gif nezinau kaip Jums, bet man tai labai miela ir malonu.. wub.gif net pavasaris atrodo greiciau ateis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juzė @ 2011 02 12, 17:02)
O jam patinka romantiniai filmai?


Na aišku yra mėgėjas,tikriausiai kaip ir visi vaikinai, veiksmo filmų, tačiau Valentino diena- daugiau meilės šventė, tad neatsisako tokiomis progomis pasižiūrėti romantinę komediją, o pasijuokt kartu būna smagu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nemezidė @ 2011 02 12, 17:35)
Man irgi toks klausimas kilo. Taip pat ir teleloto bilieto, manau, nereiketu. smile.gif


Na čia tikriausiai kas kaip mėgsta, tas taip žiūri smile.gif Asmeniškai mes labai mėgstame žaisti loterijose, vis tikimės kokio milijono blush2.gif


Ištikrųjų tai labai sunku kažką padovanoti, kai jau atrodo viskas išdovanota ir dar + reikia žiūrėti į finansus doh.gif Jau ir internetas bevaisis, ir pačios idėjos labai ribotos tampa verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <...Neringa...>: 13 vasario 2011 - 11:51
as uz valentino diena 4u.gif ,pas mus taip pat 2 sventes metai kaip kartu ir valentino diena smile.gif mes nusprendem padovanoti viens kitam kelalapius 4u.gif kita menesi skrisim kur silta thumbup.gif tai smagu (pasigyriau blush2.gif ) bet va ryt galvoju reik visteik simbolines dovaneles ...maniskis nelabai jau romantiskai,bet manau nesupyktu jei paruosciau karsta vonia,sampanas zvakiu sviesa mirksiukas.gif kaip manot? o gal turit kokiu ideju ?
Atsakyti
Norėčiau ir aš pakeliaut su savo "Valentinu" smile.gif Tokia dovana mus nudžiugintų abu labiausiai. Deja, kišenės būklė to neleidžia verysad.gif Teks apsiribot gražiais žodžiais,bučkiu į žanduką ir ledais ( juos taip pat mėgstam blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 02 13, 15:58)
Norėčiau ir aš pakeliaut su savo "Valentinu" smile.gif  Tokia dovana mus nudžiugintų abu labiausiai. Deja, kišenės būklė to neleidžia verysad.gif  Teks apsiribot gražiais žodžiais,bučkiu į žanduką ir ledais ( juos taip pat mėgstam blush2.gif )


svarbu,kad jus kartu ir laimingi thumbup.gif
Atsakyti