Įkraunama...
Įkraunama...

Valentino diena. II dalis

akcija, tinkamu dalykų yra thumbup.gif

http://www.maximafot...gory_id-19.html
Atsakyti
Sveikos,
gal kas turite ideju kaip pazymeti valantino diena darbe? nieko nesugalvoju doh.gif
Atsakyti
na stai dar viena ideja biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=o_9QqgOlEnc
na svarbiausia, kad tik taip nesibaigtu, kaip Samanthai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rojukas @ 2011 02 03, 13:13)
Sveikos mamytes,
turiu Jums svarbu ir man labai aktualu klausima. Gal kartais kurios nors is jusu uzsakinejot vyrams erotini masaza is aistros masazu?
Gal galetumete nupasakoti kaip daromi tie masazai? kokiu principu? smile.gif labai smalsu. Mastau apie tokia dovanele Valentinui, taciau dvejoju... ***** esu labai pavydi smile.gif)))) nors zinau, kad vyrui tai tikrai patiktu. Pagaliau suprastu, kad pasitikiu juo.

Labai reikia jusu patarimu. Is anksto aciu smile.gif

Nepykit,bet man tokie pamąstymai atrodo, švelniai tariant, juokingi. lotuliukas.gif Arba švenčiat tokią dieną ir dovanojat normalias dovanas ( kad ir pusryčius į lovą), arba nešvenčiat visai. Ko vertos tokios dovanos, dėl kurių skauda širdį ir kankina abejonės schmoll.gif Dovana neturi būti "paskutinis jaunikio išbandymas" tongue.gif
Atsakyti
Man labai patiko mintis apie klijuojamus lapelius, manau pasinaudosiu sia ideja! Aciu autorei. 4u.gif
Mes gyvename kartu su mano tevais, nesipykstam, puikiai su jais sutariam, taciau didziausias mano noras pabuti dviese. Deja, manau nesulauksiu sios svajones issipildymo, nes nesugalvoju kur pabegti, o kambarys viesbutyje man brangoka ir seip nuobodu. Tai va, pasiskundziau, dabar dirbsiu toliau blink.gif smile.gif

Gal kas patars kaip mielai nustebinti mylimaji gyvenant su tevais? doh.gif
Atsakyti

 ! 
DRAUDŽIAMA:
<...>
4. Šiukšlinti - talpinti forume brukalus, šlamštlaiškius ("spamą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ):
· rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos), nes tai yra besaikis forumo šiukšlinimas;
· rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.

5. Jūs turėtumėte suprasti tokios bendravimo formos, kaip forumas, specifiką ir jos skirtumą nuo pokalbių/chat'o. Forume visos žinutės saugomos neapibrėžtą laiką, o chat'e jos egzistuoja tik keletą valandų. Todėl forume priimta rašyti žinutes, kurios yra įdomios ne keletą minučių (ypač atskiriems dalyviams), bet komentarus, kuriuos bus įdomu skaityti visiems lankytojams ir po kelių mėnesių/metų nuo jų parašymo. Todėl naudoti forumą chat'o tikslais yra draudžiama.

Visos taisyklės yra štai čia.

Pakartotinai radus šių taisyklių pažeidimus, visiems dalyviams, pažeidusiems šias taisykles, bus skiriami asmeniniai įspėjimai.
Atsakyti
Sveikos, mergaites 4u.gif
Galbut mano klausimas ir kitoms bus aktualus smile.gif Todel, jei kuri nors zinote, tai pasidalinkite informacija kur Kaune butu galima nusipirkti masazo pamokele dviems? wub.gif
Atsakyti
Perskaičiau beveik visą temą ir vistiek minčių daugiau neatsirado dovanėlėms verysad.gif Rytoj bandysiu i saldumynų parduotuvę užsukt, gal rasiu ką g.gif
Atsakyti
O aš eisiu į sekso reikmenų parduotuvę, getrų su skylute ieškoti...
Padarysiu vyrui komedijų vakarą....
Vistiek jau daugiau nebėra kaip jį nustebinti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Romux @ 2011 02 07, 21:23)
Sveikos,
gal kas turite ideju kaip pazymeti valantino diena darbe? nieko nesugalvoju doh.gif

O kur jūs dirbate?
Atsakyti
Visi pasiulymai ir pamastymai kaip Jus zadate nustebinti mylima vyra. Parasykite, kaip jis (praeitais, uzpraeitais metais) yra nustebines Jus? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretta: 10 vasario 2011 - 13:59
QUOTE(lingucis @ 2011 02 08, 10:17)
Nepykit,bet man tokie pamąstymai atrodo, švelniai tariant, juokingi. lotuliukas.gif  Arba švenčiat tokią  dieną ir dovanojat normalias dovanas ( kad ir pusryčius į lovą), arba nešvenčiat visai. Ko vertos tokios dovanos, dėl kurių skauda širdį ir kankina abejonės schmoll.gif Dovana neturi būti "paskutinis jaunikio išbandymas" tongue.gif

Na cia jau 100% pritariu. Ir isvis cia svente turi buti jums abiems, o ne tik jam vienam. Tokia svente gali baigtis labai nesventiskai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulis21 @ 2011 02 10, 14:00)
Perskaičiau  beveik visą temą ir vistiek minčių daugiau neatsirado dovanėlėms  verysad.gif  Rytoj bandysiu i saldumynų parduotuvę užsukt, gal rasiu ką  g.gif

Aš pernai saldainių parduotuvėje Saldūs majai pirkau tokio šokoladinio kremo su teptuku rinkinį tapybai ant kūno-mb patiko biggrin.gif
Atsakyti