Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės, Noriu patarimų 2 tema

1 tema : http://www.supermama...?showtopic=5601


Ir toliau sejame, auginam, džiaugiamės, klausiame, dalinamės patarimai apie balkonų apželdinimą ir ne tik ...


user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 15 vasario 2009 - 13:53
registruojuos i nauja temele smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,man labai idomu ar kuri augina lelijas balkone vazone,nes man tokia vien aproblemele,kelsimes i buta o turiu daug nuostabiu leliju ju atsisakyti nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Sakalauskiene, niekada neteko auginti leliju balkone, bet manau jeigu vazonas bus pakankamai didelis ir ziema ji labai gerai sildinsi, problemu neturetu kilti.
Atsakyti
o jau pelargoniju vazoneliose grozis! Idomu ar pavyktiu ka nors panasaus prie lango prikonstruot g.gif Pernai pirma kart auginau pelargonijas. Ziemai jas tiesiog nukirpau ir su visais loveliais isnesiau i rusi. Kazin ar yra nors vienas is milijono sansas, kad jos isgyveno? blush2.gif Jei ne, gal jau laikas rupintis naujomis.
Atsakyti
Pelargonijos jau pradeda busti. Galima parnešti iš tamsaus rūsio į įstiklintą balkoną. Žinoma, jei pranašaus šalčius, nakčiai geriau parnešti į kambarį. Jos nebijo smulkių šalčių stiklintame balkone, tačiau jei lauke -10C, jau vėsoka joms ir stiklintame balkone. Mano bunda balkone. Kai šilumoje- per daug greitai stiebiasi. Nepersistenkit su liejimu. Tad, kol neišnešit iš rūsio, kol skruostukų nepalies saulutė -tinginiukės dar miegos...Kas žino, gal jos net nenorės nubusti, užsirūstinę, kad negailestingai nušienavot..Neskubėkit pirkti, pirmiau įsitikinkit, kad reikia..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 02 15, 16:56)
Pelargonijos jau pradeda busti. Galima parnešti iš tamsaus rūsio į įstiklintą balkoną. Žinoma, jei pranašaus šalčius, nakčiai geriau parnešti į kambarį. Jos nebijo smulkių šalčių stiklintame balkone, tačiau jei lauke -10C, jau vėsoka joms ir stiklintame balkone. Mano bunda balkone. Kai šilumoje- per daug greitai stiebiasi. Nepersistenkit su liejimu. Tad, kol neišnešit iš rūsio, kol skruostukų nepalies saulutė -tinginiukės dar miegos...Kas žino, gal jos net nenorės nubusti, užsirūstinę, kad negailestingai nušienavot..Neskubėkit pirkti, pirmiau įsitikinkit, kad reikia..

lotuliukas.gif o nereikejo nusienaut? blush2.gif Deja, balkono neturiu, lauke jos man kaba ant palanges, tai labai dar nenoriu nest i namus, nes daug vietos uzima. Bet jei jau reikia, tempsiu atgal ir bandysiu atsiprasyt uz padaryta skriauda
Atsakyti
QUOTE(Sakalauskiene @ 2009 02 15, 14:04)
Sveikutes,man labai idomu ar kuri augina lelijas balkone vazone,nes man tokia vien aproblemele,kelsimes i buta o turiu daug nuostabiu leliju ju atsisakyti nenoriu schmoll.gif

lelijos labai giliai sodinamos, daugelis net 20cm.
zinoma, rizikuociau. tik reikia atitinkamais vazonais pasirupint, kad ir po svogunais liktu pakankamai zemes saknims.
kita vertus, toks ''turtas''nemazai vietos uzims balkone.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakalauskiene @ 2009 02 16, 12:54)
Aciu uz atsakymus 4u.gif


Beje, šiandien sodo centre mačiau lelijas, kurias galima sodinti į vazonus (buvo nurodyta ant jų pakuotės).

Ir dar vienas klausimas, jau vienoje temelėje užklausiau, bet gal šioje greičiau atsakys kas. Nusipirkau šiandien daigelių surfinijų. Jie jau didoki tokie. Pasodinau dabar į durpių puodelius, bet vis tiek netrukus reikės į lovelį persodinti - kaži, nesuvargs namie? Gal kas patirties turit su tokiais ansktyvais daigeliais?
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 02 16, 21:27)
Beje, šiandien sodo centre mačiau lelijas, kurias galima sodinti į vazonus (buvo nurodyta ant jų pakuotės).

Ir dar vienas klausimas, jau vienoje temelėje užklausiau, bet gal šioje greičiau atsakys kas. Nusipirkau šiandien daigelių surfinijų. Jie jau didoki tokie. Pasodinau dabar į durpių puodelius, bet vis tiek netrukus reikės į lovelį persodinti - kaži, nesuvargs namie? Gal kas patirties turit su tokiais ansktyvais daigeliais?


as pernai taip auginau,nusipirkau jau didokus daigelius,tai auginau ant palanges pries saulute ir nieko,pavasari isnesiau jau beveik zudincias,nakciai vel i namus inesdavau smile.gif bet taip graziai suvesejo,ziedu daug buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mazyle* @ 2009 02 16, 22:36)
as pernai taip auginau,nusipirkau jau didokus daigelius,tai auginau ant palanges pries saulute ir nieko,pavasari isnesiau jau beveik zudincias,nakciai vel i namus inesdavau smile.gif bet taip graziai suvesejo,ziedu daug buvo smile.gif


Aš pernai irgi taip daviausi su daigeliais (dieną neši ant saulytės šildytis, vakare kad nesušaltų tempti į namus lotuliukas.gif ). Bet juos kovo viduryje buvau nusipirkus, o dabar dar vasario tik vidurys doh.gif Jaučiu jau sužys namuose jie normaliai. Bet gal nesuvargs? Ar kas nors nuo vasario vidurio daigelių surfinijų esat turėjusios?

Mazyle, Tu nuo vasario daigelius turėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FleurDeLis: 16 vasario 2009 - 21:57