Įkraunama...
Įkraunama...

Lauko, balkono gėlės

Dar esu nepatyrusi wink.gif sodo darbininkė, tai labai norėčiau informacijos apie gėlytes. Kokias jūs sodinate, kaip prižiūrite, kur perkate. Praeitais metais auginausi surfinijas, bet jos pas mane nežydėjo taip gražiai kaip pas kaimyną wink.gif gal jūs turite daugiau praktikos ir galite man patarti. Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
Visada auginu surfinijas Ir negaliu jomis skustis. Labai gausiai zydi clap.gif
Tik jas reikia nuolat tresti. Tada ir zydi gausiau. smile.gif
Atsakyti
Na surfinijos ir petunijos gerai augs jeigu zeme joms tiks. Pernai auginome su kolege darbe ant palanges, tas pats kabinetas, tos pacios seklos, laistome irgi vienodai, tik zemes skyresi, jos zydejo gausiau nei mano (mano zeme buvo TAUPOS). Jokie tresimai nepadejo. Na gal ir mazai tresiau, bet laisciau pagal instrukcija, ten parasyta, kad pertresus is viso galima nudeginti augalus.....va dabar siemet kazkaip nebenoriu surfiniju, kelias pasisodinau, tai bus viename balkono gale, o kitame, gal paprasciausius geltonunus zemaugius gvaizdikelius pasodinsiu, jie gan paprasti, bet kai zydi tai man nera graziau, o ir prieziura ju paprasta.
Atsakyti
O kur ta gera zeme pardavineja?
Atsakyti
Man tai labai gražiai atrodė surfinijos pas kaimynus biggrin.gif Suprantat, pas juos net kabančio vazono nesimatė nuo gausybės žiedų, o aš lyg ir tręšiau, skabiau ir laisčiau ir tokių žiedų neturėjau sad.gif
Atsakyti
Joanna, o tresei spec trasoms skirtomis surfiniju zydejimui?

Gal kuri nors is jusu auginate balkone ragane?
Atsakyti
Taigi dar specialiai pirkau žydinčiom gėlėm trąšas (kartu su gražia gėle lubenija), bet ne ką padėjo. Nuvyto ir lubenija, ne ką žydėjo ir surfinijos smile.gif sad.gif
Atsakyti
O kada jau reikia sodinti geles pvz.surfinijas, ar
kokius gvazdikelius, nes irgi noriu geliu balkone..
Atsakyti
Pačiai sėklas sodinti kiek žinau reikia apie vasarį (jei tik neklįstu), bet pati tai planuoju važiuoti į turgų ir nusipirkti jau išaugintų daigelių ir tada susodinti juos į vazonus, daug daug tręšti ir laukti gausių žiedų wink.gif
Atsakyti
mergytės, aš pati irgi ne pati geriausia pasaulyje gėlininkė, bet jau įsitikinau, kad jeigu norit turėti vešlią, labai žiedingą surfiniją, reikia pirkti iš profesionalo wink.gif jie jas sėja jau vasario mėn, todėl jos taip žydi kaip išprotėjusios, žinoma, +trašos wink.gif
jei dabar pasėsite, jos žydės, bet saikingai, labai saikingai.
gvazdikėlius jau galima sėti.
Atsakyti
O gal kas žino geras sėklas žolei, nes jau planuojam kelių savaičių bėgy ją sodinti. Kiek žinau yra lėtai auganti žolė, kurios nereikės pjauti dažnai
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 05 04, 07:04)
mergytės, aš pati irgi ne pati geriausia pasaulyje gėlininkė, bet jau įsitikinau, kad jeigu norit turėti vešlią, labai žiedingą surfiniją, reikia pirkti iš profesionalo wink.gif jie jas sėja jau vasario mėn, todėl jos taip žydi kaip išprotėjusios, žinoma, +trašos wink.gif
jei dabar pasėsite, jos žydės, bet saikingai, labai saikingai.
gvazdikėlius jau galima sėti.

As pernai irgi jau vasario men pasejau......bet zeme papuole nevykusi, va ir nesigavo nieko, zydejo saikingai wink.gif . gal reiktu pirkti specialia zydintiems augalams. Kosultavausi su gelininkais megejais, sake, paprasciausiai zemes rugstingumas gelems netiko ir viskas.......siemet jau kitokias pirkau, bet susivelinau paseti, tai mazutes visai ir nebesodinau daug, tik kelias...O be to tie gelininkai paaugusias gelas kazkaip nugnybia.......nezinau ka tai duoda......bet perkant is ju is tiesu jokiu rupesciu wink.gif
Atsakyti