Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema


DEMESIO!!!

I sia tema dedame tik tokius tortus, kuriuose yra kazkokia nauja ideja papuosimui. Nes si tema manau ir sukurta tam rolleyes.gif o iprastai papuostus dedame i kitas temas: jei medutis - i meducio tema, jei taip koks naujas tortas - i saldumynu tema su nuotraukomis, jei besikartojantis tortas - i pagyru puoda rolleyes.gif ir dedame torta i viena kuria nors tema, bet ne i visas - parenkame jam tinkama tema. Manau visos sutiks su sia mintim, nes darosi bardakas temose... unsure.gif

Na ir sioje temoje tinka visa kita, kas susije su papuosimais biggrin.gif

Meian
user posted image

user posted image

Paplepeti renkames CIA mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 06 kovo 2009 - 19:11
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 06, 20:02)
Is cia

Yra pigiau kituose puslapiuose, bet ten neaisku, ar siuncia i lietuva  g.gif


bigsmile.gif wow kiek daug visokių wub.gif ačiū rugiagėle 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citriniukas: 06 kovo 2009 - 20:25
QUOTE(Citriniukas @ 2009 03 06, 20:25)
bigsmile.gif wow kiek daug visokių  wub.gif ačiū rugiagėle  4u.gif


As sito rinkinio noriu, ir daugiau nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
net nesupratau kur patekau, kol nepamačiau, kad jau nauja temelė biggrin.gif
graži pradžia temos 4u.gif birthday.gif
Atsakyti
Ačiū Rugiagėle, už naują temą 4u.gif

Bet aš tai gal vis tik būčiau už tai, kad merginos dėtų į temą visus savo papuoštus tortukus, nesvarbu originaliai ar tradiciškai- nes juk originalioms idėjoms ir naujovėms, bei puošimo technikoms yra Inočkos tema ax.gif

O vis tik tos, kurias domina tik tortų puošyba, ir kurioms įdomu kaip puošia merginos savo tortukus, kurios tiesiog nori paganyti akis, kad ir į įprastai papuoštus, nevisada nori lakstyti po visas temas, pagyrų puodus, mdučio temą, ir kitas temas- nes kai lakstai po visas temas yra rizika ką nors labai gražaus pražiūrėti, nerasti- reikia tada skaityti daugybę temų, kurios galbūt visai nedomina, tik tam, kad nepražiopsotum kokio gražiai papuošto tortuko- ir tai man regis atima daugiau laiko, nei perversti šitą temą, kokia ilga ir praskiesta nelabai originaliais dalykais ji būtų mirksiukas.gif

O juk tuose tortukuose, bent jau man, įdomu ne tik naujos idėjos, kurių apstu Inočkos temoje, bet ir visai naudinga pažiūrėti į tradicinę puošybą, kuri kartais gali būti pateikta stulbinančiai gražiai, iš ko verta imti pavyzdį ir smulkius techninius patarimus gauti, kaip gražiai ir sėkmingai tradiciškai papuošti, galiausiai temos nauda ir smagumas yra ne tik tame, kad sužinai kažką naujo, bet ir pamatai, ką įmanoma padaryti paprastiems mirtingiesiems namų sąlygomis, kokią kokybę, kad ir tos tradicinės puošybos įmanoma išgauti, ir pagal tai nusprendi ar verta prasidėti, gali įvertinti kaip tobulėja merginų tortukai, ir per kiek laiko pati gali tikėtis taip ištobulėti ax.gif Na, man bent jau lengviau perimti patirtį, kai yra toks bendravimas.

Na, bet autorės teisė yra skelbti tokias temas, kokias ji mano esant reikalingomis- tai bus taip, kaip ji pati nuspręs, ir stengsimės gerbti jos idėjas 4u.gif O mano kukli nuomonė, tebuvo tik draugiškas pasitarimas, kaip daryti, kad būtų patogiau - bet jei dauguma nesutinka su manim, tai aš nieko prieš rugiagėlės idėjas mirksiukas.gif

tačiau gal ana tema jau į galą truputį nusivažiavo, nes merginos pasinėrė į pirkinių aptarimus ( aš čia turbūt pati pirma tarp jų- atsiprašau blush2.gif ). Beje, man rodos buvo kažkur tema apie priemones tortų puošybai, jei neklystu- tai manau gerai būtų tokius aptarimus ten ir prkelti- čia pirmiausia aš sau sakau, kaip idėją blush2.gif

Bet kokiu atveju ačiū už temą, ir įdėtas pastangas ax.gif





Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 06, 20:30)
As sito rinkinio noriu, ir daugiau nieko  lotuliukas.gif

Isitikinus? mirksiukas.gif lotuliukas.gif Truputi as ne i tema rolleyes.gif
Atsakyti
Na nezinau, laukiu patarimu del temos kurimo, nes sekancia tema bus galima daryti visai kitaip.. as viena negaliu spresti biggrin.gif

O nuomone visada reikalinga, kokia ji bebutu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 06, 22:30)
As sito rinkinio noriu, ir daugiau nieko  lotuliukas.gif

as ir ne i tema,bet sita ir mielai pirkciau ax.gif

Papildyta:
[quote=svytejimas ezero dugne,2009 03 06, 23:18]
Ačiū Rugiagėle, už naują temą 4u.gif

Bet aš tai gal vis tik būčiau už tai, kad merginos dėtų į temą visus savo papuoštus tortukus, nesvarbu originaliai ar tradiciškai- nes juk originalioms idėjoms ir naujovėms, bei puošimo technikoms yra Inočkos tema ax.gif

O vis tik tos, kurias domina tik tortų puošyba, ir kurioms įdomu kaip puošia merginos savo tortukus, kurios tiesiog nori paganyti akis, kad ir į įprastai papuoštus, nevisada nori lakstyti po visas temas, pagyrų puodus, mdučio temą, ir kitas temas- nes kai lakstai po visas temas yra rizika ką nors labai gražaus pražiūrėti, nerasti- reikia tada skaityti daugybę temų, kurios galbūt visai nedomina, tik tam, kad nepražiopsotum kokio gražiai papuošto tortuko- ir tai man regis atima daugiau laiko, nei perversti šitą temą, kokia ilga ir praskiesta nelabai originaliais dalykais ji būtų mirksiukas.gif

O juk tuose tortukuose, bent jau man, įdomu ne tik naujos idėjos, kurių apstu Inočkos temoje, bet ir visai naudinga pažiūrėti į tradicinę puošybą, kuri kartais gali būti pateikta stulbinančiai gražiai, iš ko verta imti pavyzdį ir smulkius techninius patarimus gauti, kaip gražiai ir sėkmingai tradiciškai papuošti, galiausiai temos nauda ir smagumas yra ne tik tame, kad sužinai kažką naujo, bet ir pamatai, ką įmanoma padaryti paprastiems mirtingiesiems namų sąlygomis, kokią kokybę, kad ir tos tradicinės puošybos įmanoma išgauti, ir pagal tai nusprendi ar verta prasidėti, gali įvertinti kaip tobulėja merginų tortukai, ir per kiek laiko pati gali tikėtis taip ištobulėti ax.gif Na, man bent jau lengviau perimti patirtį, kai yra toks bendravimas.

as pritaciau siai nuomonej,nors pas Jus esu tik naujoke ax.gif pasisakau retai,bet Jusu tema labai seku,nespeju su savo kleclkais kazkur kitur skaitinet,tai man laba smagu cia matyti,daug ir ivairiu tortu,nuo kukliai paprasto grozio torto iki super nerealaus grozio! as taip gal per daug nekukliai cia pasisakiau,nemanau,kad tureciau aplamai kazka sia tema sakyt ax.gif bet man Jusu si temele super,DEKUI JUM<KAD ESAT TOKIOS!!!su savo issamiais paaiskinimais,pamokinimais,ir beabejo savo atsidavimu kazka naujo,naudingo mum papasakojancio,zemai lenkiu pries Jus galva notworthy.gif
jei nebuciau aptikus Jusu temos,mano tortai butu pilki ir nuobodus,nbe jokios puosybos blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kersiene: 06 kovo 2009 - 21:50
pritariu tau,ezereli,kiek reikia laiko tureti kol kelias temas perskaitysi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLKA999: 06 kovo 2009 - 21:58
Na bet is tikro, kam tada tas temas skirstyti pagal pavadinimus. Tada det reikia viska i viena, ir visos skaitys viena tema... na nezinau, galim daryt kaip anksciau...
Atsakyti
paskaiciuokit,kiek turim temu g.gif
tortai
saldus receptai su nuotraukom
kaip papuosti tortus,pyragus
pagyru tema
as ant greituju suskaiciavau tiek,gal dar yra g.gif
sunku ir susigaudyti.
Atsakyti
Bet jei viska i viena sugrusi, tai irgi manau uzims tiek pat laiko skaityt, nei susirast tema, kuri tave domina.. na cia mano nuomone... as pvz skaitau visas, nors gal ne viska, bet kai man reikia idejos papuosimui, tai as einu i papuosimus, o jei recepto - tai i receptus su nuotraukom. O jei zinau, kad receptas buvo Miseles ar Cipciuko - tai einu i ju temas g.gif
Atsakyti