Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų sanatorija "Saulutė"

Laba diena, labai išsami ir įdomi info. 4u.gif
QUOTE(Elijana @ 2011 06 23, 07:51)
nėra žmonės tokie visi durni, kaip jus galvojat  mirksiukas.gif  viską jie mato  mirksiukas.gif tik paprasčiausiai nesako nieko smile.gif
Džiugilė, paskambinau aš į registratūrą ir sužinojau, kaip ten yra iš tikrųjų.
Jeigu gyvensit nemokamoje palatoje vieni, kaip man pasakė, jeigu tėtis "tilps" galės pernakvoti  biggrin.gif  bet už tai papildomai į kasą reikės mokėti 30lt. už naktį.
Palatoje stovi dvivietės lovos. Jeigu vaikas jau paaugęs ir jam reikia atskiros lovos tai jau sunkiau tėčiui "tilpti". Nebent ant savo pripučiamo čiužinio miegosit.

Bet manau, jeigu bus vietų ir jus palatoje gyvensit su kita mamyte ir vaiku, visada galima prašytis į kitą palatą smile.gif
jeigu kam aktualu, tai pasakysiu, kad gyvenant mokamoje palatoje, kuri ten kainuoja 20 lt. tėčiui taip pat papildomai reikės mokėti 30 lt. viso 50 lt. gaunasi  smile.gif 
taip pat ten yra dviejų kambarių palata, kuri kainuoja 50 lt. tai jei tokioje sugalvotu ir tėtis likti nakvoti už tokią palatą išviso tektų mokėti 80 lt.
tikiuosi viską aiškiai surašiau  4u.gif



bet neseniai skambinau į registratūrą, klausiau ar gali tėtis likti - nieko apie primokėjimus nesakė, sako - apgyvendinimo paslaugų neteikiame doh.gif ir išviso, pagal diagnozę pasakė - kad gyventi su kita mama ir vaikučiu. Nieko apie jokius pasirinkimus ir primokėjimus nesakė doh.gif O tą mokamą palatą gali rinktis jeigu ir su kelialapiu važiuoji, ar jeigu pats apsimoki visą kelialapį?
Papildyta:
Kas jau buvote, gal galite papasakoti - kuo ten galima užsiimti su mažu vaikučiu? T.y. 2m., juk procedūros neužims viso laiko, bus ir laisvalaikio?
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2011 07 05, 17:34)
Laba diena,  labai  išsami  ir įdomi info.  4u.gif
bet  neseniai  skambinau į registratūrą,  klausiau  ar  gali tėtis likti -  nieko apie primokėjimus nesakė,  sako  -  apgyvendinimo paslaugų neteikiame  doh.gif  ir išviso,  pagal  diagnozę pasakė -  kad gyventi  su kita mama ir vaikučiu.  Nieko  apie jokius pasirinkimus  ir primokėjimus nesakė doh.gif    O  tą mokamą palatą gali rinktis jeigu ir su  kelialapiu važiuoji,  ar  jeigu pats apsimoki  visą kelialapį?
Papildyta:
Kas jau  buvote,  gal  galite papasakoti  -  kuo ten galima užsiimti su mažu  vaikučiu?  T.y. 2m.,  juk  procedūros neužims viso laiko,  bus ir laisvalaikio?

Su neurologine diagnoze gyvena po viena mama, su kitom diagnozem nezinau bet girdejau kad po 2 mamas. Mokamas palatas gali issipirkti kas nori jai tik ju yra to metu laisvu.
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2011 07 05, 23:07)
Su neurologine diagnoze gyvena po viena mama, su kitom diagnozem nezinau bet girdejau kad po 2 mamas. Mokamas palatas gali issipirkti kas nori jai tik ju yra to metu laisvu.


gal žinot, kiek ten iš viso yra mokamų palatų? g.gif na maždaug 5-6? ar 10-12? o gal 18-20?
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2011 07 05, 23:09)
gal žinot, kiek ten iš viso yra mokamų palatų?  g.gif  na maždaug 5-6? ar 10-12? o gal 18-20?

kazkur kazkada girdejau kad 13 bet pati neskaiciavau 4u.gif
Atsakyti
mes vaziuojam kita savaite i "Saulute", pasiskambinau, sake jog vaiku pergrusta sanatorija doh.gif ir todel negalesim nusipirkti papildomos lovos teciui verysad.gif ka man daryti, jei vaziuoju su dviem vaikais, kurie gaus proceduras ir abu yra aktyvus ir laaabai judrus, slaugytoja telefonu pasake, jog nieko man negali padeti, zodziu daryk ka nori.... pamiegotu tas tetis ir ant ciuzinio, jei tu lovu nusipirkti negalima, bet ne, neleidzia... na, nebezinau, nors nusisauk mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi77 @ 2011 07 11, 19:04)
mes vaziuojam kita savaite i "Saulute", pasiskambinau, sake jog vaiku pergrusta sanatorija  doh.gif  ir todel negalesim nusipirkti papildomos lovos teciui  verysad.gif  ka man daryti, jei vaziuoju su dviem vaikais, kurie gaus proceduras ir abu yra aktyvus ir laaabai judrus, slaugytoja telefonu pasake, jog nieko man negali padeti, zodziu daryk ka nori.... pamiegotu tas tetis ir ant ciuzinio, jei tu lovu nusipirkti negalima, bet ne, neleidzia... na, nebezinau, nors nusisauk  mega_shok.gif

o ar nera galimybes is ligoniu kasu dvi lovas issiprasyti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzese: 11 liepos 2011 - 18:17
QUOTE(dzese @ 2011 07 11, 20:16)
o ar nera galimybes is ligoniu kasu dvi lovas issiprasyti? g.gif

na, kaip supratau, cia vyksta lesu taupymas, nors vaikui iki 8 metu priklauso slaugantis asmuo, tai pagal viska mes su vyru turetumem vaziuoti abu, nes mano vaikai abu iki 8 metu, bet keturi nemokami kelialapiai - tai prabanga, poliklinika neturi tiek lesu, ligoniu kasos vienai gydytojai, kuri turi apie 1000 ligoniu duoda 17- 20 kelialapiu. na, man bent jau taip aiskino gydytoja. tai va, o tu zmogau sukis kaip nori....
Atsakyti
QUOTE(smalsi77 @ 2011 07 11, 20:12)
na, kaip supratau, cia vyksta lesu taupymas, nors vaikui iki 8 metu priklauso slaugantis asmuo, tai pagal viska mes su vyru turetumem vaziuoti abu, nes mano vaikai abu iki 8 metu, bet keturi nemokami kelialapiai - tai prabanga, poliklinika neturi tiek lesu, ligoniu kasos vienai gydytojai, kuri turi apie 1000 ligoniu duoda 17- 20 kelialapiu. na, man bent jau taip aiskino gydytoja. tai va, o tu zmogau sukis kaip nori....


o eiti viena diena tetis su vaiku kita diena mama su kitu i ligoniu kasas nebandet? Teciu tikrai yra o jie su lovom biggrin.gif ar be nezinau Siandien labai daug privaziavo, net vedejas atejo paklausti kada as vaziuoju ar siandien ar rytoi. kazkaip manau kad kazkam kambario pritruko. o gal vietoi bandykit klausti gal jie telefonu negali tokiu dalyku sakyti, kaip teciu apgyvendinima.
Atsakyti
sveikos,norejau paklausti tu,kurios neseniai buvo ar dar yra sauluteje,girdejau,kad suprastejo maitinimas,t.y. tik vienas patiekalas,nera is ko rinktis,ar tiesa,dar del proceduru,seniau reikedavo paciai eiti po kabinetus, susiderinti laika,o dabar sako,kad viska tvarko registraturoje,tai geriau ar blogiau gaunasi?Ar dabar dug vaiku sauluteje?
Atsakyti
Mes grįžome iš sanatorijos sekmadienį. Kadangi buvome ir pernai, galiu lyginti. Maitinimas tikrai suprastėjęs, tai pripažįsta ir patys darbuotojai. Rinktis jau nebegalima. Mano vaikas tikrai nėra iš tų, kurie nevalgo. valgė viską, buvo duodama, bet aš kalta, nereikėjo leisti, nes kai kurie deriniai buvo siaubingi. Mano žioplumo rezultatas – vaikas sukarščiavo dėl maisto. Niekada jam to nėra buvę, bet šį kartą skrandukas supyko. Ir gydytoja pripažino, kad dėl maisto, nes ir vėmė, ir viduriukai buvo netvarkingi. Vakarais vaikams bulvių plokštainis g.gif. Pusryčiams košė + bandelė + sūrelis. Aišku, reikia pačiai gaminti. Ir neleisti visko valgyti, kas padėta. Na, bet pernai viskas dėl maisto buvo gerai, tai tikėjausi to ir šiais metais.
Procedūras dabar paskirsto, nors į dalį kabinetų ėjom ir tarėmės patys.
Išvažiuojant tikrai vaikų buvau daugiau nei tada, kai atvažiavome. Pavyzdžiui, mankštoje visą laiką buvo 7 ar 8 vaikai, paskutinę dieną suskaičiavau 16, didžioji dalis mankštą daro su mama ar močiute kartu, tai įsivaizduokite tą būrį...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti