Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesintuvas

pazejau Krinonos psl, tai kad jokio normalaus tiesintuvo uz 150lt ner unsure.gif doh.gif gal akciju dar kur kokiu yra.. eina svilpt.. man tik keliem kartam i men reik, tikrai nepirksiu uz 200lt... o noriu Babybliss arba Suntachi
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 11, 14:00)
6metus net tiesinat?  bigsmile.gif koks tiesintuvas jei nepaslaptis ir kokias priemones naudojat? Pasidalinkit patirtim, tikrai idomu butu ir naudinga ne vien man.. tikrai as cia nenoriu nei supykdyt kazka nei ka, tiesiog dalinuosi savo patirtim ir aplinkiniu zmoniu..  smile.gif ot diskusija uzvedziau.. ne, tikrai labai smagu, jei yra tokiu zmoniu, kuriem nekenkia, o yra ir ne vienas kaip matau biggrin.gif

Tikrai taip. Pirmasis buvo tas metalinis, maximos biggrin.gif Bet gan greitai isigijau dengta keramika WIK firmos, tarp kitko tikrai labai patiko, be galo patogus buvo, tik va ta keramika nusitryne po biski. Veliau Philips buvo, o dabar babyliss BAB2071E. Kadangi daug jau esu pakeitus, tai zinau ka ir po sio pirksiu smile.gif (vistiek kazkada suges biggrin.gif) Tai planuoju Suntachi. Na nebent pasikeis mano norai ir kazkas naujesnio atsiras smile.gif
Plaukams naudoju aliejukus, serumus, darausi aliejaus kaukes per nakti ir pan. Taip pat pries plauku dziovinima ir tiesinima purskikli toki, kuris yra nerealiai skalsus, jau pora metu gal turiu, o dar nesibaigia (VISOMS REKOMENDUOJU). Jis yra is sio rinkinuko: http://www.krinona.l...p...782&lang=lt
As nesakiau kad nekenkia tiesinimas, zinoma taip nera, taciau kad plaukai pakankamai sveiki tai faktas smile.gif Tereikia prieziuros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 11, 00:21)
bet mergaites, jus suprantat, kad vis tiek anksciau ar veliau neteksit dalies plaukuciu tiesindamos  daznai... as jum sita garantuoju! 4u.gif ta prasme cia ne moralas koks ar ka, visos suauge.. tik man keista, kaip kitose sako, kad tiesina kasdien ar kas kelias dienas ir jom viskas ok.. taip, dabar gal kol kas ok, bet su laiku verksit..  unsure.gif nzn nei vienos, kuri nesigailejo veliau..

o ka daryti, kai reikia blush2.gif
Turejau 2 garbanotus cheminius, buvau geltongalve lygiai dviems savaitems, dabar tamsi ruda ir tiesiais plaukais biggrin.gif kada nors atsilieps, bet plaukai auga, nebusiu be plauku..vot be antakiu galima likti persipesiojant lotuliukas.gif

As tik uz tiesintuva, tik uz retesni tiesinima drinks_cheers.gif

p.s. tai tavo garbanoti ania? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2012 01 11, 20:42)
o ka daryti, kai reikia  blush2.gif
p.s. tai tavo garbanoti ania?  rolleyes.gif





Reikia tai reikia 4u.gif
niu kaip.. buvo labai garbanoti, bet su metais kazkaip patiesejo gerokai g.gif zadziu dar karta perskaiciau visa tema, ir einu nusisaut, nes galutinai susibalamutinau ir susinervinau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiga @ 2012 01 11, 20:32)
o dar nesibaigia (VISOMS REKOMENDUOJU). Jis yra is sio rinkinuko: http://www.krinona.l...p...782&lang=lt



Tai cia trecioji priemone kaip suprantu? pask zingsnis?, jei gerai suprantu? g.gif jus visa rinkinuka turit? ko tais itartinai pigus atrodo kaip uz 3 priemones.. geros tikrai? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 11 sausio 2012 - 19:48
QUOTE(amber123 @ 2012 01 11, 19:47)
Reikia tai reikia  4u.gif
niu kaip.. buvo labai garbanoti, bet su metais kazkaip patiesejo gerokai  g.gif zadziu dar karta perskaiciau visa tema, ir einu nusisaut, nes galutinai susibalamutinau ir susinervinau  lotuliukas.gif
Papildyta:
Tai cia trecioji priemone kaip suprantu? pask zingsnis?,  jei gerai suprantu?  g.gif jus  visa rinkinuka turit? ko tais itartinai pigus atrodo kaip uz 3 priemones.. geros tikrai? g.gif  biggrin.gif

Aha tas treciasis smile.gif Turejau ir visa rinkinuka smile.gif Man tai labai geras, neapsunkina plauko, ir apsaugo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 11, 19:47)
niu kaip.. buvo labai garbanoti, bet su metais kazkaip patiesejo gerokai  g.gif zadziu dar karta perskaiciau visa tema, ir einu nusisaut, nes galutinai susibalamutinau ir susinervinau  lotuliukas.gif

toks jausmas kad amzius virs 40-50 blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2012 01 11, 21:03)
toks jausmas kad amzius virs 40-50  blink.gif  doh.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif netoli jau netoli.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 11, 20:29)
pazejau Krinonos psl, tai kad jokio normalaus tiesintuvo uz 150lt ner  unsure.gif  doh.gif gal akciju dar kur kokiu yra.. eina svilpt.. man tik keliem kartam i men reik, tikrai nepirksiu uz 200lt... o noriu Babybliss arba Suntachi


pasiziurek gal dar krinonoj bus akcija tam tiesintuvui, kuri as pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2012 01 11, 22:55)
pasiziurek gal dar krinonoj bus akcija tam tiesintuvui, kuri as pirkau.



bent psl tai nematau verysad.gif is vis jo kainos neraso... turbut isparduoda gal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 11 sausio 2012 - 22:06
Aš turėjus tą babyliss purškalą, tai man jis kažkaip ne itin patiko, atrodė, kad nieko nedaro.. O dėl tiesintuvo, tai galima rinktis juk ir iš kitų firmų, jie pigesni. Pvz aš turėjau Rowenta, labai normalus tiesintuvas, nemažai metų atitarnavęs, tikrai gerai tiesina, plokštelės keramikinės, nepastebėjau, kad plaukus nudeginęs būtų ar pan, tiesiog gal su jais reik ilgiau žaist norint idealų vaizdą gauti smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti