Įkraunama...
Įkraunama...

KT Lindynette - 2

Laba diena. Pradejau vartoti KT Lindynette20. po kiek laiko jau saugu myletis?

Pirma tema.
Atsakyti
Pati neseniai pradejau naudoti sias tabletes, bet gydytoja sake, kad papildomai reikia saugotis pirmus tris menesius. g.gif

Dar norejau pasiteirauti jau patirti turinciu geriant sians KT. Ar nuo ju neauga svoris? Ir ar nepatyret kitu salutiniu poveikiu??? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Na nežinau kuri daktarė pasakoja, kad papildomai reikia saugotis dar 3 mėn. g.gif Aš geriu LINDYNETTE 30, manau jos ne labai skiriasi ir daktare man pasakė, kad nuo pat pirmos tabletes as jau esu apsaugota rolleyes.gif tabletem nesiskundziu, svoris ne auga, tik va sunkiai krenta biggrin.gif bet manau čia problema manyje, o ne tabletėse. ax.gif
Atsakyti
siaip del tu 3 menesiu papildomos apsaugos yra visiska nesamone, gal nesupratai gydytojos,netikiu,kad gali sneket tokias nesamones. Geriu jau apie 6men. nei karto nesisaugojau papildomai. siaip oda pasidare veido lygesne,maziau spuogu, PMS labai lengvi smile.gif bet va, celiulitas atsirado, nors pati esu labai liekna, gal cia dar plius nuo sedimo darbo tas celiulitas, ir ant liemens (klubu daugiau) pastebejau "pagausejima",tai noriu pereit nuo ju, prie kitos apsaugos.
Atsakyti
Na siaip pirmus tris menesius organizmas bando prisitaikyti prie KT jei niekad nesi ju vartoju... Bent taip man sake gydytoja. g.gif Juk kontraceptines duoda 99 Proc garanta ,kad nepastosi (ne 100), taigi gal pirmaisiais menesiais yra didesne tikimybe pataikyt butent i ta viena!!!! blink.gif

O kad isgerei tablete, tai nereiksia kad ta diena esi Jau saugi. Pvz, juk net pamrsus viena tablete doh.gif , reikia ateinancias septynias papildomai saugotis. Turbut nei viena informacinio lapelio neskaitet... smile.gif Taigi nuo pirmos tabletes tikrai saugi nebusi!!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios mamytes.As cia gal ir ne i tema,bet labai noreciau paklausti:Pradejau gerti LINDYNETTE30(jos isvis man pirmos)bet isgerus pirma tablete kita diena dingo menesines(vakar geriau antraja tablete)siandien menesines yra bet kazkokios tai neaiskios,ne tokios kaip visuomet.Tad noreciau zinoti ar tai normalu,ar nereikia kreiptis pas gydytoja.Nestumo negali buti 100&.Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveika smile.gif as taip pat pora metu naudoju sias kontraceptines tabletes ir neturiu jokiu nusiskundimu! Jeigu tai tavo pirmos kontraceptines tabletes ir pats pirmas menuo, nemanau, kad kazkas blogai. Man pirma menesi pradejus gerti tabetes, menesines buvo beveik normalios ir visai nedingo. Manau, kita menesi turetu stabilizuotis ir viskas susitvarkyti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=metta,2006 02 25, 04:15]
Na siaip pirmus tris menesius organizmas bando prisitaikyti prie KT jei niekad nesi ju vartoju... Bent taip man sake gydytoja. g.gif Juk kontraceptines duoda 99 Proc garanta ,kad nepastosi (ne 100), taigi gal pirmaisiais menesiais yra didesne tikimybe pataikyt butent i ta viena!!!! blink.gif

Eik jau... blink.gif 100 proc tabletės niekad neapsaugos, ar tu 3 mėn ar 3 metus vartosi. tongue.gif bet dėl prisitaikymo tu teisi, gali prireikt poros mėnesių adaptacijai rolleyes.gif
Aš kažkur skaičiau, kad pirmą tabletę išgėrus (pirmą mėnesinių dieną), tai savaitę reik saugotis, o kaip iš tikro nežinau. Aš tai gal po 10 d pasimylėjau kai pradėjau gert ir viskas čiki ax.gif
Tik va nežinau, kai baigiu plošktelę, padarau pertrauką ir po 7 d vėl pradedu gert, tai reik kažkiek saugotis ar tą pačią diena galiu mylėtis... g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(metta @ 2006 02 25, 04:15)
Na siaip pirmus tris menesius organizmas bando prisitaikyti prie KT jei niekad nesi ju vartoju... Bent taip man sake gydytoja.  g.gif  Juk kontraceptines duoda 99 Proc garanta ,kad nepastosi (ne 100), taigi gal pirmaisiais menesiais yra didesne tikimybe pataikyt butent i ta viena!!!!  blink.gif 

O kad isgerei tablete, tai nereiksia kad ta diena esi Jau saugi. Pvz, juk net pamrsus viena tablete doh.gif , reikia ateinancias septynias papildomai saugotis. Turbut nei viena informacinio lapelio neskaitet... smile.gif  Taigi nuo pirmos tabletes tikrai saugi nebusi!!!!  rolleyes.gif

Kazka netaip supratai,saugotis reikia apie 7 dienas,del sventos ramybes gali pora savaiciu,bet tikrai ne 3men.TRos septynios dienos yra tam,kad organizmas gautu pakankama kieki hormonu ir jie pradetu veikti.O de jai viena tablete paveluosi isgert ir prisiminus per 12 val isgersi tai maza tikimybe,kad pastosi.O tu triju menesiu gali prireikti,kad aplamai viskas susireguliuotu ir nebutu salutinio poveikio. mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kasnors žino atsakymą į mano klausimą? jei baigiu ploštelę vieną, na 28 tabletes, padarau pertrauką ir po 7 d vėl pradedu gert, tai reik kažkiek saugotis ar tą pačią diena galiu mylėtis? ax.gif
Atsakyti
Kai isgeri visas tabletes ir darai pertrauka esi visiskai saugi,net ir pertraukos metu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 11, 23:02)
Kai isgeri visas tabletes ir darai pertrauka esi visiskai saugi,net ir pertraukos metu thumbup.gif


Jo, aš šitą žinau, kad ir per pertrauką saugu mylėtis, bet pradėjus kitą pakuotę iškart galima? rolleyes.gif nes kai pirmą kartą geri, tai savaitę kažkur saugotis reikia, o po pertraukos nereik? Matyt organizmas pakankamai jau prisipumpavęs hormunų būna unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti