Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

2 dalis 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinote internetinius adresus apie sodus,namu aplinka kitose salyse.Aciu
Atsakyti
Ziuriu susitikom su tuo paciu avartaru ax.gif
Atsakyti
Nagi parašykit savo mintis,nes aš nieko nesugalvoju: tai va pas mane sode,yra laiptai prie namelio,dabar jau ten durų nėra.O jie lieti kartu su pamatu,todėl išardyti galėtume tik kartu biggrin.gif .Tai vis dėlto jie lieka,tai kaip man paslėpti juos.Galvojau apdėti akmenimis,ar pristatyti gėlių su vazonėliais na net nežinau kaip užslėpti.Patarkit,ką dar galima įdomaus padaryti.
Atsakyti
Salia tu laiptu gali pasodinti kazkokiu daugiameciu geliu,kurios augs,dauginsis ir uzklos laiptus.Bergenijos labai graziai tokius visus trukumus paslepia.As kaip tik pradejus rudenine prekyba,galiu parupinti ivairiausiu.Yra ir seklu.
Uzrasytum i asmenine zinute savo el pasta-atsiusciau sarasus.Is pusantro simto manau issirinktum pigu ir patikima varianta.
Atsakyti
Pasakykit ka reikia daryti atejus salciams su durnarope? Gal iskast ir parsinest i namus?
Atsakyti
Jei tai tikra vienmete durnarope,zydinti baltai-rudeni israut ir ismest.Bet jei tai daugiamete brugmansija-iskast ir isodint i vazona ir inest i namus.Geriau i patalpa,kurioje vesu,bet sviesu.Sulauks pavasario.
Atsakyti
o nuotraukos tu laiptuku neiseitu padaryti? galeciau kazka pagalvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2005 08 26, 18:03)
o nuotraukos tu laiptuku neiseitu padaryti? galeciau kazka pagalvoti mirksiukas.gif

Kaip važiuosiu į sodą pabandysiu padaryti foto smile.gif
Atsakyti
ok lauksiu, kad galeciau padet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 08 26, 17:59)
Jei tai tikra vienmete durnarope,zydinti baltai-rudeni israut ir ismest.Bet jei tai daugiamete brugmansija-iskast ir isodint i vazona ir inest i namus.Geriau i patalpa,kurioje vesu,bet sviesu.Sulauks pavasario.


As manau kad ten brugmansija. Ji rausvaziede, bet kazkodel nezydejo verysad.gif Tik sulapojo visa. Tai dabar ir mastau ka reikes cia daryt su ja.
O kaip ji elgsis - mes lapus ar dar ka darys, ar tiesiog zaliuos tam vazone perziem?
Girdejau kad jos nenuodingos, skirtingai nuo tikruju durnaropiu. Ar tai tiesa?

Regila, atsiusk man i az ta savo parduodamu augaleliu sarasiuka. Paskaitinesiu, gal susigundysiu kuom. Tik kad tu ne Kaune sad.gif
Atsakyti
Tina,kaip tik po sekmadienio uzsakymus vesiu i Kauna-atvezciau.Pabandysiu atsiusti.Jei kas ne taip butu-parasysi el pasta-atsiusiu i ji..Tikiuosi ketvirtadieni veliausiai atesiu(reikia su visais sutart)..
Atsakyti