Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

Aš taip pat transportuoju tik Medučius, nes man taip pat tenka vežti juos už 250 km biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 04 02, 20:42)
Ateinu su šiandieniniais savo keksiukais  4u.gif
user posted image

Bananiniai Snickers keksiukai

Pusės puodelio cukraus
2 kiaušinių
100 g ištirpinto margarino
2 prinokusių bananų
2 puodelių miltų
2 arb.š. kepimo miltelių
2 Snickers šokoladukų

Orkaitę įkaitinti iki 200 laipsnių. Suplakti kambario temperatūros kiaušinius su cukrumi iki vientisų šviesių putų. Sudėti ištirpintą ir atvėsintą margariną, susmulkintus šokoladukus ir sumaišyti su iki vientisos masės sutrintais bananais. Persijoti su kepimo milteliais sumaišytus miltus ir įmaišyti į tešlą. Kepti 20 min.

user posted image

Tikrai nepaprasto skonio keksiukai wub.gif



Labai jau skaniai atrodo smile.gif Norėjau paklausti kur būtų galima nusipirkti šitų formelių? Kiek suprantu jos vienkartinės 4u.gif
Atsakyti
dekui mergytes!!! bigsmile.gif

savo tevam tai malkas po sniegu nuvesiu,jie zymiai arciau lotuliukas.gif
vakar padariau,tai su drauge puse suvalgem,dabar vel ragauju bigsmile.gif rieboka man ta grietine,bet skanu neapsakomai thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
o i ka man idet ta torta??? g.gif g.gif g.gif
gal kur vilniuj galima nupirkt ka nors panasaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 05, 12:33)

o i ka man idet ta torta???  g.gif  g.gif  g.gif
gal kur vilniuj galima nupirkt ka nors panasaus  g.gif


As pirkau toki daikta tortukam vezioti Thomas Philips parduotuvej. Maciau ir Tupperware turi.
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*tiute* @ 2009 04 05, 13:17)
As pirkau toki daikta tortukam vezioti  Thomas Philips parduotuvej. Maciau ir Tupperware turi.
bigsmile.gif

o kiek kainuoja thomas philips?? nes TW viskas gana brangu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 05, 14:44)
o kiek kainuoja thomas philips?? nes TW viskas gana brangu  doh.gif


nepamenu tiksliai, apie 30-40Lt.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 03 17, 22:29)
Nu ikeliu ta savo mandarinuka ir cia, zinokit nu tikrai be galo skanus tortikas ir jei tik gaunate konservuotu mandarinu, tai butinai pabandykite, tikrai manau nenusivilsite, labai gaivus, svelnus, nereikalaujantis jokio uzsigerimo torciukas.Buvau jau kazkada ikelus panasu, bet dabar pati neberandu doh.gif
Biskvitui:
150gr.cukraus
2pak vanilino
150gr.sviesto(dejau saulute)
6kiausiniu tryniai
187gr.miltu
saukstelis kepimo milteliu
5 lasai sviesto skonio kvapu.
Sviesta palaikyti siltai, kol eis issukti, deti trynius, sukti, cukru, vanile,vel sukti iki purumo, issijotus miltus, kep. miltelius. druskos siek tiek, gerai ismaisyti.I tortine man gaunasi apie 220gr. mases vienam biskvitui(gaunasi trys biskvitai,kepti po viena, ant kepimo popieriaus, istepto riebalais, kol svelniai pagels, apie 13min.190l temp)
Pertepimui:
Grietineles 36%800gr. isplakti su dviem pakeliais tirstiklio(butina) ir 4 sauksteliais cukraus pudros.Pertepti ataususius biskvitus, i tarpus glaudziai sudeliojant nuvarvintus mandarinus, ant virsaus vel grietineles, vel biskvita ir antra karta pakartoti ta pati(mandarinu reikia tris indelius)..Ant virsutinio biskvito  sudeti isplaktus 4 kiausinio baltymus iki standumo su 200gr. cukraus ir sumaisyti su 150 gr. mandelu(pjaustytu riesutu)(dali baltymu galima atsideti papuosimui).Sonus rekomenduotina irgi pjaustytais riesutais apipavidalinti.
Jokio vargo, greit pagaminamas, tikrai labai skanus.(man pats skaniausias kol kas blush2.gif )



Dar klausimelis del sio torto... blush2.gif ten tie baltymai ant virsaus su riesutais, tai sirupa kaitint kaip beze? Ar paprastai isplakt? Ir ar tai torto akcentas, ar galima baltymu nedet? biggrin.gif na as noriu mase isbandyt apdengt, bet jauciu teks baltymus plakt biggrin.gif nezinau ar as cia aiskiai pakausiau...
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 05, 13:44)
o kiek kainuoja thomas philips?? nes TW viskas gana brangu  doh.gif

o aš ndų parduotuvėj ,nepamenu pavadinimo,pirkau žymiai aukštesnę nei tuperwarės tortinę ir mokėjau tik 16 lt tikrai liux thumbup.gif žinau ,kad tokia pati parduotuvė yra akropolyje ten visokie servizai,lėkštės,puodai.tikrai užstrigo pavadinimas blush-anim-cl.gif2:ar tik ne Žanos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITANA.B: 05 balandžio 2009 - 19:55
Didziosios kepejeles,

gal kas turit issisaugojusios receptuka keksiuku daromu ir sakociu teslos g.gif nes buvau radus su nuotrauka, bet dabar zabala turbut esu ir neberandu unsure.gif nuorodose su nuotraukom irgi nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GITANA.B @ 2009 04 05, 20:54)
o aš ndų parduotuvėj ,nepamenu pavadinimo,pirkau žymiai aukštesnę nei tuperwarės tortinę ir mokėjau tik 16 lt tikrai liux  thumbup.gif žinau ,kad tokia pati parduotuvė yra akropolyje ten visokie servizai,lėkštės,puodai.tikrai užstrigo pavadinimas  blush-anim-cl.gif2:ar tik ne Žanos  g.gif

zanos berods akropoly ner.. g.gif
kad tikrai yra,zinau,Vcup ir europoj... kazkokia kita parde turi uzslaptinus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 04 05, 10:32)
thumbup.gif sitas ir man pats geriausias,visada gaunasi ir yra purus,dar kazkur buvau imetusi biskvita su pudingo milteliais,tas labai skanus,toks vanilininis...

dekui. 4u.gif einu ju ieskoti.

turiu labai nebloga receptuka. sakyciau keksas gal g.gif kepu as formelej, bet man atrodo iskepti ir paprastoj formoj, tik kiekius atitinkamai padidinti reiktu.

1 didelis kiausinis
70 g sviesto arba margarino
70 g cukraus
1/2 pakelio vanilinio cukraus
ziupsnelio druskos
90 g miltu
1/2 saukstelio kepimo milteliu

baltyma atskiriam nuo trynio, isplakam baltyma su puse cukraus, tryni isplakam su likusia dalimi cukraus, sviestu, viniliniu cukrum, druska. miltus sumaisom su kepimo milteliais ir imaisom i tryniu mase. atsargiai imaisom baltymus. kepam ~180 C. sitas mano triusis kepa ~35 minutes. tai jei storiau supylus, tai reiktu kepti ilgiau...

user posted image


Atsakyti
Kaip skaniai kiskiukas atrodo! smile.gif
Atsakyti