Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

QUOTE(lialytia @ 2009 04 04, 16:03)
Pasirodysiu ir aš savo tortukus 




Labai fainučiai tavo tortukai thumbup.gif

O padėkliukus irgi iš užsienio siunteisi? Gal gali parašyti paduotuvės, iš kurios siunteisi internetinį puslapį. Ačiū.
Atsakyti
Mane tai tie skaiciai ir raides domina.. noriu ju bigsmile.gif idomu is kurio cia puslapio...
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 04 04, 18:59)
Labai fainučiai tavo tortukai thumbup.gif

O padėkliukus irgi iš užsienio siunteisi? Gal gali parašyti paduotuvės, iš kurios siunteisi internetinį puslapį. Ačiū.

Padėkliukai iš "Thomas Phillips" biggrin.gif
o visos formelės iš ebay'aus ax.gif
Atsakyti
tortukai fantastiški smile.gif labai gražu... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal galit uzrekomenduoti koki gera sviesu biskvita? su cipciuko ananasiniu susipykom matyt... nebesigauna jis man... reik kokio kito...
Atsakyti
Lialytia, tavo tortai tai tikrai superiniai, aš jokių brokų niekur nemačiau, nes spitrijau išsižiojus bigsmile.gif
"Pasaka" tortukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 04 05, 07:33)
gal galit uzrekomenduoti koki gera sviesu biskvita? su cipciuko ananasiniu susipykom matyt... nebesigauna jis man... reik kokio kito...

man patinka Daividijos sampaninio torto biskvitas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 04 05, 07:04)
man patinka Daividijos sampaninio torto biskvitas  thumbup.gif

thumbup.gif sitas ir man pats geriausias,visada gaunasi ir yra purus,dar kazkur buvau imetusi biskvita su pudingo milteliais,tas labai skanus,toks vanilininis...
Atsakyti
mergaites,sveikos!!!
patarkite man,koki tortuka iskept,kad neistyztum man vezant masinoj 2val?? g.gif g.gif vis tiek jau silta per velykas bus,o pas anyta leksim..nesinori koses atvezt vietoj torto doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 05, 11:16)
mergaites,sveikos!!!
patarkite man,koki tortuka iskept,kad neistyztum man vezant masinoj 2val??  g.gif  g.gif vis tiek jau silta per velykas bus,o pas anyta leksim..nesinori koses atvezt vietoj torto  doh.gif  lotuliukas.gif

medaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 05, 13:16)
mergaites,sveikos!!!
patarkite man,koki tortuka iskept,kad neistyztum man vezant masinoj 2val??  g.gif  g.gif vis tiek jau silta per velykas bus,o pas anyta leksim..nesinori koses atvezt vietoj torto  doh.gif  lotuliukas.gif



manau Cypciuko medutis tikrai neistis! Aisku reikia ji padaryt anksciau, leisti pastoveti koki minimum pusdieni, leisti sustingti ir tada veztis smile.gif
Tikrai nieko nenutiks, ne viena karta esu meducius transportavusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 05, 12:16)
mergaites,sveikos!!!
patarkite man,koki tortuka iskept,kad neistyztum man vezant masinoj 2val??  g.gif  g.gif vis tiek jau silta per velykas bus,o pas anyta leksim..nesinori koses atvezt vietoj torto  doh.gif  lotuliukas.gif



Siulyciau medaus torta, as jy transportavau daugiau nei 200km ir viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti