Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

TEMA

TEMA


PASKUTINĖ TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 07 balandžio 2009 - 18:20
QUOTE(vilytte @ 2009 04 06, 12:34)
Krika, man rodos yra bendros taisyklės - tinkamos daugumai, ir yra išimčių. Aš ant savo mažės irgi eksperimentavau doh.gif . Jinai vizualiai pas mane niekam nealergšika, tik uodų ir moškių įkandimams, dar antibams, t.y. nuolatinės alergijos kaip ir nėra.
Bet vis atsirasdavo tokių neaiškių spuogų kaip įkasta, niekaip nesupratau kokius metus kas čia per daiktas. Ir tik ilgą laiką sekdama kas ir nuo ko, perkratydama ką valgėm, gėrėm, uostėm ir pan., pastebėjau, kad tai alergijos požymiai nuo žolinių preparatų. Plius tie alerginiai spuogai atsiranda tik maždaug po paros, kas vėlgi apsunkina priežasties nustatymą.
Prieš homeopatiją gydydavomės žolytėm, visokie sinupretai, umcalorai, citroseptas, čiobrelių preparatai atsikosėjimui. Paskui perėjom į homeopatiją, vėlgi daugelis preparatų iš tų pačių žolių. Ir kaip nebūtų keista, tada pastebėjau kad vat tos "homepatinės žolės" beria. Porą kartų pasitikrinimui "atgrįžom" prie umcaloro, ir citrosepto, ir akurat tokie patys bėrimai sekančių parą doh.gif .
Dabar jau žinau, kad mano vaiko nuo potencijos, aukštenės nei 12 jau neberia, bet 3 ir 6  beria kuo puikiausiai blink.gif .
Todėl po eksperimentų visus preparatus iš žolių duodu 30 potencijos, o iš visokių mineralų, metalų, druskų, gyvių ir t.t. duodu neatsižvelgdama į potenciją.
Pabandykit pasekti iš jūs, gal pamatysit kokią sistemą.

pasakiau šią mintį homeopatui - tai jis tik nusijuokė g.gif

Calcium Bichronicum - nuo tasios slogos, "kiaušinio baltymo", kai neina išpūsti ir t.t.

Beladonna tinka visur kur figūruoja raudona spalva - ar tai būtų gerklė, ar tai būtų akis. kas mūsų atveju šį rytą ir buvo - atsikėlė kai po didžiausio mūšio gavusi į akį - patinusi, raudona.... buvau išsigandusi žiauriai. tai mums ir prie akie skyrė Beladonna
Atsakyti
Krika, gerai, kad sugebėjot patekti. Turi gi organizmas susireguliuoti, kad tokių "fintusų" neišlystų. Ilgainiui pamatysi, bus daug lengvesnis gyvenimas.

Aš dabar mažumėlę "išsiliesiu". Kaip jums gydytojo nuomonė, kad nuo homeopatinių vaistų galėjo šlapime atsirasti acetono???? blink.gif
Šiaip, jeigu žmogus neišmano tokio dalyko, bent neklaidingų kitų. Čia vienai merginai iš SM apie jos vaiką taip nupasakojo... Man tai čia briedų briedas.
Paūmėjimai gali būti, sutinku. Vartojant vaistus gali kažkas netikėto išlysti (nauji požymiai)- irgi sutinku.
Nors ir nelabai turiu laiko toliau reikštis šiame skyrelyje, bet, norisi žmonėms suteikti daugiau alternatyvios informacijos, kuri leistų jaustis laisviau ir nekrauti pelno farmacijos kompanijoms (sorry, įžeisti tikrai nieko neketinu ax.gif ).
Atsakyti
Obuoliausia, kažin kokio "tikėjimo" gydytoja yra rėžusi tokį faktą. kažkaip abejoju ar praktikuoja homeopatiją lotuliukas.gif

o aš ir vėl bijojau kad gausiu velnių su savo eksperimentais, bet ir vėl gydytojas tik mane nuramino.

dėl Vilyttės išsakytos nuomonės, tai gydytojas pasakė, kad dažniausiai "šalutiniai" požymiai, paūmėjimai, ar kitaip kas įvardyja kaip alergija, būna nuo žemiausios potencijos, nes ji arčiausiai materijos (? bijau kad žodį supainiojau, neatkartosiu pažodžiui). bet pamačius blogumus ir vaistukų dozavimą nuėmus, turi vsiaks greitai praeiti.

na tas"greitai" irgi sąlyginis terminas. nes mes po lig šiol tepliojamės bėrimus ant rankyčių ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 04 07, 22:19)
Krika, gerai, kad sugebėjot patekti.

irnesakyk.gif buvau penktadienį, šiandien, ryt skambinsiuos (leido biggrin.gif )......
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 04 07, 22:19)
Krika, gerai, kad sugebėjot patekti. Turi gi organizmas susireguliuoti, kad tokių "fintusų" neišlystų. Ilgainiui pamatysi, bus daug lengvesnis gyvenimas.

Aš dabar mažumėlę "išsiliesiu". Kaip jums gydytojo nuomonė, kad nuo homeopatinių vaistų galėjo šlapime atsirasti acetono???? blink.gif
Šiaip, jeigu žmogus neišmano tokio dalyko, bent neklaidingų kitų. Čia vienai merginai iš SM apie jos vaiką taip nupasakojo... Man tai čia briedų briedas.
Paūmėjimai gali būti, sutinku. Vartojant vaistus gali kažkas netikėto išlysti (nauji požymiai)- irgi sutinku.
Nors ir nelabai turiu laiko toliau reikštis šiame skyrelyje, bet, norisi žmonėms suteikti daugiau alternatyvios informacijos, kuri leistų jaustis laisviau ir nekrauti pelno farmacijos kompanijoms (sorry, įžeisti tikrai nieko neketinu ax.gif ).

Čia apie mano dukrą papasakojo.Šlapime rado acetono ir pasakė,kad aš duodu vaistus neįvertinus rizikos,neišmanydama(suprask duodu bet ką ,ką randu vaistinėj nusipirkt doh.gif )ir dabar apnuodijau vaikui organizmą ko pasekoje atsirado acetono doh.gif Į diskusijas nesileido... nužodžiu baisu,dar gyvenimę neesu buvus pas tokią gydytoją.
mergynos,gal kuri žinot kur Kaune daro tikslius šlapimo tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 04 07, 21:19)
Aš dabar mažumėlę "išsiliesiu". Kaip jums gydytojo nuomonė, kad nuo homeopatinių vaistų galėjo šlapime atsirasti acetono???? blink.gif
Šiaip, jeigu žmogus neišmano tokio dalyko, bent neklaidingų kitų.

mano vaiku gydytoja irgi sake,kad kudikiams beladonna netinka.dar tokiu rimtu veidu paskaite vaisto sudeti ir sake,kad nebeduoti.o pati Viburcolio zvakutes pastoviai rekomenduoja,kai dantukai buna pakeliui ir nuo temp.
kartais tikrai geriau nutylet arba pasakyt,kad nezinau,negu kazka susimeluot.mamos gi siais laikais apsiskaite,nekvailos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 04 07, 22:31)
Obuoliausia, kažin kokio "tikėjimo" gydytoja yra rėžusi tokį faktą. kažkaip abejoju ar praktikuoja homeopatiją  lotuliukas.gif


Aišku,kad nepraktikuoja doh.gif Homeopatija jos žodžiais yra žoleliu užpilai bobutėm doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulka @ 2009 04 07, 22:37)
Aišku,kad nepraktikuoja  doh.gif  Homeopatija jos žodžiais yra žoleliu užpilai bobutėm  doh.gif    lotuliukas.gif    lotuliukas.gif    lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu tai ir nusiramink, linksėk galvą ką besakytų, "gydyk" tik tais vaistais kuriais ji priskyrė.
aišku ne į temą, bet kai amno dukra susirgdavo sloga, aš įpratau kreiptis ne pas pediatrę, o pas loristę. ir kažkada leptelėjau savo pediatrei, ar niek oprieš kad mes pastoviai ten, o ne pas jus? ir kažkaip galvoju reikia jau kito žmogaus gydymo išbandyti. tai kai paklausiau ką nuo slogos duoti, man atšovė, kad loristė mane puikiai išmokė gydyti slogą. ir nič nieko nepasakius išėjo doh.gif
taip, kad laiko mliežuvį už dantų, ką nori jos girdėti lai girdi, o mūsų valia kaip ir kuom gydyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 04 07, 22:41)
lotuliukas.gif nu tai ir nusiramink, linksėk galvą ką besakytų, "gydyk" tik tais vaistais kuriais ji priskyrė.
aišku ne į temą, bet kai amno dukra susirgdavo sloga, aš įpratau kreiptis ne pas pediatrę, o pas loristę. ir kažkada leptelėjau savo pediatrei, ar niek oprieš kad mes pastoviai ten, o ne pas jus? ir kažkaip galvoju reikia jau kito žmogaus gydymo išbandyti. tai kai paklausiau ką nuo slogos duoti, man atšovė, kad loristė mane puikiai išmokė gydyti slogą. ir nič nieko nepasakius išėjo  doh.gif
taip, kad laiko mliežuvį už dantų, ką nori jos girdėti lai girdi, o mūsų valia kaip ir kuom gydyti  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif tai per durną galvą leptelėjau doh.gif O šiaip tai daugiau gyvenime net neužsiminsiu.Prieš gerų porą savaičių mažei užkilo temperatūrą ,o ant kitos dienos prasidėjo pūlinga angina,išrašė antibų ir po 3parų rezultato jokio blink.gif temperatura 40,pūlių tiek kiek ir buvo,kol kreipiaus patarimo pas Obuoliausia.Ji parekomendavo Mercurius heel,ir kągi kitą rytą pūlių nebuvo temperatura 38,o kitą rytą gerklė kuo gražiausia thumbup.gif kai po 5 dienų antibų nuėjom pas gydytoją,jisako"oi kokia graži gerklytė,jokio paraudonavimo nėr,atrodo kaip nesirgus,matomao gerai antibijotikus atitaikėm" galvoju,galvok ką nori,taip ir nepasakiau.Kraujas parodė,kad viskas gerai tai ir neaiškinau kaip ten mes gydėmės.Dabar manau,kad jei ne Mercurius heel butume gavę ir 2 antibų dozę
Atsakyti
Man tik labai pikta, kai neišmanantis žmogus nesistengia sužinoti daugiau ir "varo"... apie ką visiškai nenutuokia.

Galiu irgi vieną pavyzdį į temą: šią žiemą mažiui po užsitęsusios slogos (kaip sakau, "likutinės") sukilo ausis. Praverkė visą vakarą, Belladonna Homaccord daviau kas 15 min., nenurimo iki galo iki vidurnakčio. "Dabrovolno-prinuditelno" prisistačiau į Klinikas. Budinti gydytoja "nuramino", kad su homeopatiniais vaistai ištempsim vieną-dvi dienas. Dar patvirtino, kad ausies uždegimas virusinės kilmės, antibiotikų nereikią (ką ir norėjau pasitikslinti, nes buvau ne juokais išsigandus - pirmą kartą toks dalykas). Ta Belladonna iki vidurnakčio jau buvo suveikus (per 3,5 val.), vaikas pakeliui namo jau snūduriavo. Ausis praėjo per porą dienų (kitą dieną dar pakankamai dažnai daviau, bet temperatūros nebuvo, padilgsėdavo retkarčiais). Po poros dienų nuėjus pas savo gydytoją ta ausis buvo sveika. Tik... viskas metėsi į kitą ausį. Vėl suveikė Belladonna, slogą baigėm gydyti su Mucosa compositum (tą vienintelį kartą ir vartojo, nes šiaip nozodų nelabai linkusi vartot).
Svarbiausia - nenuleisti rankų ir ieškotis informacijos. Visi tie einamieji negalavimai, kurie neįsisenėję, nenusileidę gilyn, yra pakankamai greitai ir lengvai išgydomi.

Dar: nenoriu labai girtis, bet tiesiog pasakau rezultatus. Vien savišvietos dėka šį sezoną pavyko su vaikais ištempti visiškai be antibiotikų (tfu-tfu, aišku) ir tik vieną ar du kartus reikėjo temperatūrą mušti cheminiu būdu. Linkiu to ir jums visoms, kurios turi kantrybės čia tupėti, kad kitas šaltasis sezonas praeitų linksmai ir gyvybingai lithuania.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 07 balandžio 2009 - 22:11
Dėkui Crystalline, kuri mane "aprūpino" įdomia knyga apie homeopatiją.

Radau vieną dalyką, kurio ištrauką pasistengsiu trumpai išversti. Čia iš rusiškos knygos: "Gomeopatija, polnyj spravochnik".

Skyrelyje apie nusilpusį imunitetą yra minimi trys kalciai: Carbonicum, Phosphoricum ir Fluoricum, t.y. tas pats Calcium complex, apie kurį neseniai diskutavome (taip pat dar kalbama apie konstitucinius vaistus, bet čia ilga istorija).

Ištrauka:

Ypač efektyvu šiuo atveju gali būti trijų kalcio rūšių vartojimas, įskaitant ir profikaktiniais tikslais.

Calcium phosphoricum
Vartojamas, jeigu vaikui retkarčiais sutrinka virškinimas.
Preparatas ženkliai pagerina apykaitos procesus ir neleidžia atsiradusiems pakitimams plėtotis giliau.
Reguliuoja mineralinių medžiagų apykaitą (daugiausia kalcio druskų), skatina kaulinio audinio trofiką (audinio mitybą - vert.).
Taip pat turi įtakos hemopoezei (kraujo ląstelių gamybai - vert.).
Skiriamas vaikams su pavėluotu skelėto kaulėjimu (pvz. klubų displazija - vert.). Ligoniams, kuriems pagal požymius reikia vartoti šį preparatą, būdinga prasta atmintis ir mažakraujystė. Tokiems pacientams simptomai paūmėja esant šaltam orui, drėgmei. Pagerėja - esant šilumai, sausam orui.

Calcium Carbonicum
Iš esmės, vaistas veikia mineralinių medžiagų apykaitą, ypatingai kalcio ir jo druskų.
Vartojamas esant hipertonusui, kuomet paprastai yra rekomenduojamas atpalaiduojamasis masažas (pvz. kūdikiams, kurių per daug įtempti raumenys - vert.).
Negalavimai įprastai susiję su sutrikusia asimiliacija.
Ligoniai, kuriems pagal požymius reikia vartoti Calcium Carbonicum (ostearum) yra kupini baimių, ypatingai dėl savo sveikatos, greitai pavargsta, sunkiai sutelkia dėmesį.

Calcium fluoricum
Calcium fluoricum taip pat turi įtakos mineralinių medžiagų apykaitai ir tuo yra paaiškinamas jo terapinis poveikis.
Vartojamas, jeigu vaikas prastai miega, nervingas, net ir nuo problemų, susijusių su pilvu; Calcium fluoricum normalizuos jo nervų sistemą, neleis plėtotis ūmiems procesams (įskaitant peršalimą).
Ligoniams, kuriems pagal požymius reikia vartoti Calcium fluoricum, yra charakteringa kaulų deformacija (nebūtinai - vert.). Tokių žmonių sąnariai pakankamai tvirti, tačiau dėl jungiamojo aparato ir raumenų silpnumo galimi dažni išnirimai, patempimai.
Tokiems pacientams simptomai paūmėja esant šaltam, drėgnam orui, ramiai būsenai. Pagerėja - judant ir esant šilumai.


Taigi apsišvieskim ir švytėkim. Juk pavasaris group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 07 balandžio 2009 - 22:58
QUOTE(:Barboryte: @ 2009 04 06, 22:24)
labas merginos 4u.gif

ka galetumet pasiulyt man paciai is homepatini vaistu itariamai pulingai anginai gydyt..... tempa uzkyla iki 39.5 ir sunkai krenta..... bandziau belladonna getrti, bet nepastebejau jokio poveikio.......... verysad.gif


Jeigu dar aktualu.
Kurioje pusėje prasidėjo sutinimas/labiau sutinusi?
Šiaip, daug sudedamųjų dalių, tinkančių esant anginai yra Mercurius heel.
Belladonna - aiškus paraudimas (gali būti raudonas veidas, sutinę daugiau dešinėje), nėra troškulio, karščiuojama su prakaitu, galvos skausmas, gali būti kliedėjimas.

Užkabino mane Spindulkos atvejis su acetonu doh.gif Dabar, tskant, vardan tos Lietuvos lithuania.gif susirinkau viską, ką norėjau dar pasakyti (nors laiko kaip visada nėra). Einu toliau į savo apkasus ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 07 balandžio 2009 - 22:57