Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Obuoliausia @ 2009 04 08, 12:13)
Spindulka, trachėja? Pabandykit pakaitalioti Antigripiną nr. 3 ir Tartephedreel. Labai linkiu, kad suveiktų 4u.gif  Dar būtinai padarykit DRUSKOS kompresą (įkaitinti, kad vos būtų įmanoma pakęsti karštį; druską į maišelį ar kojinę, į skarelę ir ant kaklo kol atvės).



Nei vienoj vaistinėj neradau Tartephedreel ,užsakiau tai atveš tik ryt apie pietus,tai bandit suktis su Antigripinu3nr aišku dar sloga yra tai Allium cepa duodu,gal ką nors dar galima būtų nuo to kosulio?
Atsakyti
Matai, Antigripine Nr. 1 tas Aconitum yra labai žemos potencijos, tai galėjo nepakankamai suveikti. O šiaip nėra, kad labai prastėtų savijauta? Gali būti, kad tiesiog tas kosčiojimas vakarykštis dabar tiesiog pradėjo valytis. Tik reikia, kad nesileistų kur gilyn....
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 04 08, 15:07)
Matai, Antigripine Nr. 1 tas Aconitum yra labai žemos potencijos, tai galėjo nepakankamai suveikti. O šiaip nėra, kad labai prastėtų savijauta? Gali būti, kad tiesiog tas kosčiojimas vakarykštis dabar tiesiog pradėjo valytis. Tik reikia, kad nesileistų kur gilyn....

sloga tai siaubinga raudonos akytės ,bėga skaidrus vandeniukas be perstojo,temperaturos jau nėr.Tai ir bijau kad nenueitų kur gilyn,ką galėčiau duot,kad nenuslinktų?
Atsakyti
nuo slogos gal Allium Cepa?

ar žinojot kad Avena sativa yra gerinantis apetitą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 04 08, 15:46)
ar žinojot kad Avena sativa yra gerinantis apetitą  mirksiukas.gif

O koks yra mažinantis apetitą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 04 08, 15:46)
nuo slogos gal Allium Cepa?

ar žinojot kad Avena sativa yra gerinantis apetitą  mirksiukas.gif

nuo slogos ir duodu Allium Cepa,
Avena sativa gaminamas? net nežinojau,pirksiu,nes mano mažoji jau šiandien trys paros kai nieko nevalgo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 04 08, 15:48)
O koks yra mažinantis  apetitą  bigsmile.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(spindulka @ 2009 04 08, 15:48)
Avena sativa gaminamas? net nežinojau,pirksiu,nes mano mažoji jau šiandien trys paros kai nieko nevalgo  verysad.gif

žirniukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 04 08, 15:50)

Aš rimtai mirksiukas.gif Apetitas nerealus doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Tokia grazi diena,o ir mes kritom kapitaliai i ligas. unsure.gif

QUOTE(spindulka @ 2009 04 08, 16:30)
sloga tai siaubinga raudonos akytės ,bėga skaidrus vandeniukas be perstojo,temperaturos jau nėr.Tai ir bijau kad nenueitų kur gilyn,ką galėčiau duot,kad nenuslinktų?

Musu tas pats variantas-bega nosis,slapias,bet kartais skaudus kosulys unsure.gif Tik dar kol kas vis kas kiek laiko pakyla aukstoka temperatura. unsure.gif
Duodu reguliariai nuo ryto Atigripina nr.1,gal reiketu pereiti prie nr.3 ar testi kol nebekils temperatura? g.gif
Gerem Stodal su oscilococsinum,dabar cia paskaicius patarimus pradejau duoti Tartaphedreel. O Alium cepa irgi jau pusdienis neveikia. schmoll.gif Gal,kad turime 6,o ne 3. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 04 08, 16:53)
Aš rimtai  mirksiukas.gif Apetitas nerealus  doh.gif

Vandens daugiau gerti mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 08 balandžio 2009 - 14:56
Merginos, mėginkit ACONITUM, tik aukštesnės potencijos (pvz.30). 4u.gif
Atsakyti
Labai puiki tema,vos spėju skaityti thumbup.gif

QUOTE(Pingvinukas @ 2009 04 08, 15:53)
Aš rimtai  mirksiukas.gif Apetitas nerealus  doh.gif


Galima pabandyti Cefamadar tabletes :
http://www.imuniteta...cija.php?vid=81
Atsakyti
QUOTE(spindulka @ 2009 04 08, 16:48)
nuo slogos ir duodu Allium Cepa,
Avena sativa gaminamas? net nežinojau,pirksiu,nes mano mažoji jau šiandien trys paros kai nieko nevalgo  verysad.gif

Spindulka nepergyvenk, kad nevalgo, gi serga, organizmas taip tausoja jėgas. Mano mergiotė mažoji paskutinį kartą 6 paras karščiavo (ištisai virš 38), beveik nieko nevalgė visą tą laiką - užtat iš po ligos vos išmaitinam dabar smile.gif , svarbiausia daug daug daug skysčių.
Atsakyti