Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Monica @ 2009 04 16, 21:13)
Nelb supratau.Iš anksčiau susidariau nuomonę, kad yra blogai naudoti kažkokius cheminisu ekstrahentus aiejui išgauti.Raudona spalva, kaip suprantu -gerai, bet tai tie ekstrahentai-blogis?
O lazdyno riešutų aliejaus Kalvarijose neužmatei?

ta ir norejau pasakyti, kad jei aliejaus spalva yra tokia tamsiai raudona - tai panaudoti ekstrahentai. Pagal raudonumo atspalvi manau, jiems pavyksta atskirti g.gif Pati nesu maciusi raudono erzketuogiu aliejaus - todel negaleciau komentuoti. Dabartinis is Ciles toks oranzinis sakyciau g.gif

QUOTE(dilditele @ 2009 04 16, 21:14)
O dabar i tema. Ar yra KN koks misinys nuo uodu/erkiu?? Ar tik atskiri EA?? Gal turit atsiliepimu???

yra nuo vabdziu, bet ar jis skirtas ir nuo erkiu -tai nezinau, joms gerai baibyti yra gvaizdikeliu EA

QUOTE(Bitute32 @ 2009 04 16, 21:38)
Kur cia tu hidrolatu yra - bus?  bigsmile.gif

KN
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 16, 23:15)
yra nuo vabdziu, bet ar jis skirtas ir nuo erkiu -tai nezinau, joms gerai baibyti yra gvaizdikeliu EA

o kaip jį naudoti, kad poveikis ilgiau išliktų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2009 04 16, 22:21)
o kaip jį naudoti, kad poveikis ilgiau išliktų?  g.gif

ant rubu lasinti, jei pakenti kvapa - skiesta ant odos
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 16, 23:15)

Gi pagalvojau kad dar kur nors tokio gerio yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 04 16, 14:30)
musu irgi mazas, bet as visus eterinius ir aliejus sukisus smile.gif
tik muilus tai spintoje laikau.
nu tai ir mano odos tipas mazdaug toks smile.gif  drinks_cheers.gif

Ar būtina šaldytuve laikyti?

QUOTE(MAMarija @ 2009 04 16, 19:07)
Štai aš būtent apie tai drinks_cheers.gif . Aš taip pat priversta konspektuotis, nes perskaičius n puslapių, viskas užsimiršta. Negi ne geriau būtų įeiti į puslapį kur pavyzdžiui šampūnai būtų kiekvienos iš jūsų aprašyti su visais jų minusais, ir pliusais?


drinks_cheers.gif

Dar noriu konsultacijos. Turiu porą negražių randų. Jie metų senumo. KN skaičiau, kad tamanų ir erškėtrožių aliejai padeda sumažinti randus. Ar galiu juos sumaišyt lygiom dalim? Ar geriau ryte tepti vieną, vakare - kitą? Gal efektui susitiprinti yra koks EA?

Ar bandėt kurį nors iš šitų muiliukų? Sveikuose produktuose nusipirkau kanapių. Kainytė nesikandžioja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarela: 16 balandžio 2009 - 22:45
Kunigunda, o tas erškėtuogių aliejus iš turgaus gerti irgi nelabai tinkamas? g.gif
kurį apelsinų ea pirkai - saldžiųjų, karčiųjų, raudonųjų, apelsinų sulčių? kiek kainavo? 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, neapleiskit mano klausimo 4u.gif noriu iki rytojaus issirinkt monoi. kuri jus naudojat? apibudinkit tiare kvapa? ar stiprus vanilinio kvapas?
Atsakyti
QUOTE(Tarela @ 2009 04 16, 21:32)
Ar bandėt kurį nors iš šitų muiliukų? Sveikuose produktuose nusipirkau kanapių. Kainytė nesikandžioja  ax.gif


Turiu iš šitų muilų šokoladinį ir su arbatmedžiu.Kvapas jaučiamas, nors ne įkyrus. Labai neblogi, tačiau vargu ar pirkčiau antrą kartą - bet tik todėl, kad man mielesni skysti muilai.
Atsakyti
QUOTE(tokia rami @ 2009 04 16, 23:35)
Mergaites, neapleiskit mano klausimo  4u.gif noriu iki rytojaus issirinkt monoi. kuri jus naudojat? apibudinkit tiare kvapa? ar stiprus vanilinio kvapas?


As kai uosciau man labiausiai patiko vaniles, toki ir uzsisakiau, dabar laukiu kai galesiu ji isbandyt
Atsakyti
Dėl atskiro natūralisčių puslapiuko

Aš manau, kad mintis tikrai verta dėmesio, ir dar manau, kad blogo formatas puikiai tinka, nes:
1) galima sukurti priėjimą bendruomenės nariams ir kiekvienas galės rašyti straipsnelius, jei tik norės;
2) yra tag'inimo sistema (parašai straipsnį, uždedi žymę pagal temą - KN, šampūnas, aliejai ir pan.), pagal kurią galima atsirinkti dominančius įrašus;
3) yra komentavimas, bet komentarai eina prie straipsnio, tada lengva išvengti komentarų ne į temą;
4) blogas yra gana paprastai valdomas, jam galima uždėti stilius, kad atrodytų gražiai ir visoms priimtinai, be to jis leidžia išvengti tokių problemų, kaip svetainės kūrimas, galvojimas, kur ją patalpinti, kaip joje keisti turinį, valdyti naudotojų teises ir pan.

Žodžiu, aš siūlau sukurti blogą, kuriame pradžiai būtų straipsneliai apie atskirus produktus, o paskui jau žiūrėsim, kuo visa tai pavirs wink.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti