Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 16, 20:50)
primink, kur ji isigijai? 4u.gif

Holos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama- @ 2009 04 16, 21:46)
Laba, norėjau paklausti, o kur būtų glaima kosmetikos įsigyti kaune? kokiuose taškuose ?

sveiki produktai yra akropolyje, weledos vaistinese galima rast (mega, molas), dar kai ka (urtekram tarkim, nelabai ten lankausi, tai nepamenu, ko ten dar gero galima rast) Sveikatos dovanose galima isigyt, i+m sampunu - "Parduotuvė" Savanorių g.214 (prieš Hyper Maxima). Alterra droguose. Dar Rimi kazkokios sertifikuotos maciau Megoj g.gif ir, zinoma, Kaune: „Agnum centras“ (Laisvės al. 51B) - kvapu namu produkcijos.

Dar priminkit, kokioje ten vaistineje galima kai ko (urtekram, weledos lyg) rast? Gedimino? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 16 balandžio 2009 - 21:09
QUOTE(bryyla @ 2009 04 16, 21:13)
na nenoriu ikyreti su savo klausimais, bet noreciau ryt uzvaziuot sio kremo... tai dar noriu paklausti, ar buna meginuku?  ax.gif


Būna visų Sun Care linijos mėginukų, tik nežinau, ar Stepono gatvėj jų bus sad.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 16, 21:18)
mane sis domina g.gif  sakau gal purskiamas patogiau g.gif


Gal ir patogiau, ėmiau būtent dėl patogumo, nes nemėgstu riebiais kremais tepliotis paplūdimy. Šiaip nesu tikra, kad šie kremai riebūs, bent jau veido kremukas tai labai lebgvas, kaip koks svarainių. Turiu mėginukų su SPF 20 ir 30, tai reikės eigoj išbandyti g.gif

QUOTE(Bitute32 @ 2009 04 16, 21:26)
Siandien nusipirkau Dr.Hauschka kuno alieju su levandom,
kaip paaiskino pardaveja, jis skirtas lasinti i vonia, bet kaip
suprantu juo galima teptis tiesiogiai kuna ar naudoti masazui  g.gif


Hmm, yra levandų "bath" (aliejus voniai)...:
Sulfated Castor Oil, Glycerin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil (Essential Oil), Alcohol, Fragrance/Parfum (Essential Oil), Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene, Coumarin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil

...ir levandų "body oil" (aliejus kūnui):
Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil (Essential Oil), Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol, Citronellol

Net nežinau, ar kūnui galima „voninį“ aliejų tepti g.gif Tik skaičiau, kad kelis lašiukus galima įlašinti į dušo želę prausimosi metu ar tiesiog ant šlapios kempinės smile.gif Tai šitas varianta sman patinka, kai tik bus pinigėlių, noriu nusipirkti citrinų ir levandų Hauschkos vonios aliejus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 04 16, 22:01)
Gal ir patogiau, ėmiau būtent dėl patogumo, nes nemėgstu riebiais kremais tepliotis paplūdimy. Šiaip nesu tikra, kad šie kremai riebūs, bent jau veido kremukas tai labai lebgvas, kaip koks svarainių. Turiu mėginukų su SPF 20 ir 30, tai reikės eigoj išbandyti g.gif

o ar taupiai naudojasi?
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 16, 22:04)
o ar taupiai naudojasi?


Purškiamas losjonas - be galo. Panaudotas gal ~15-ai procedūrų, tai suėjo kokie 20 ml smile.gif Neįsivaizduoju, kaip reikės subaigti per šią vasarą.

Veido kremukas tai kaip ir įprastas veido kremas smile.gif Taupu, tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 16 balandžio 2009 - 21:07
4u.gif aciu uz informacija
Atsakyti
Raudonos spalvos erzketuogiu aliejus – akivaizdus ektahentu panaudojimo irodymas Kunigundos citata.

Nelb supratau.Iš anksčiau susidariau nuomonę, kad yra blogai naudoti kažkokius cheminisu ekstrahentus aiejui išgauti.Raudona spalva, kaip suprantu -gerai, bet tai tie ekstrahentai-blogis?
O lazdyno riešutų aliejaus Kalvarijose neužmatei?
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 04 16, 18:07)
Na va kokia diskusija apie tai išsivystė bigsmile.gif. Iš tikrųjų tai ta idėja gimė tik dėl to, kad supermamoje man yra/buvo sunku rasti mane dominačią informaciją. Natūralia kosmetika ir panašiais dalykais pradėjau domėtis ne todėl, kad apie tai perskaičiau SM, o tiesiog priversta susiklosčiusių aplinkybių tam tikros iformacijos ieškojau internete. Va tada googl'as ir išmetė SM pokalbius. Pripažinsiu, informacijos čia yra daug ir geros, ir išbandytos, ir nemokamos:). Tačiau...norint surasti aiškų sprendimą, atsakymą, receptą ir pan. reikėjo skaityti pokalbius ištisom parom, dienom, sakyčiau net savaitėm. Pamenu, likus mėnesiui iki gimdymo, darbe tik ir skaičiau SM pokalbius, ko pasekoje net ir šią minutę, kai dukrai jau du mėnesiai, man norisi verkti nuo nebaigtų darbų kiekio. O turbūt kiekviena supermama supranta kaip gimus vaikui norisi pabėgti nuo darbų ir atsidėti tik maloniems dalykams.
Vienok, man labai pagelbėjo SM pokalbiai, bet galiu tiesiai pasakyti, kad ieškant konkrečios informacijos mane nuvargino visų pokalbių skaitymas. Kaip sakant perskaitai 20 psl SM pokalbių ir radai du sakinius reikiamos informacijos. Žodžiu ne kiekvienas turi tiek laiko. O tiesą sakant, grįžus po vaiko auginimo į darbą, ir aš prie geriausių norų vėl čia lankytis ir sekti mane dominačią temą įtariu laiko nebeatrasiu. Kad ir kaip bebūtų gaila verysad.gif .
Kita vertus, man labiau padėjo vienos jūsiškės blog'e "realybės šou -ekogyvenimas" sukaupta susisteminta informacija.
Tai va taip ir gimė ta idėja sukurti puslapį, kur kiekviana galėtų konkrečiai aprašyti išbandytą natūralų produktą. O pokalbiai tegul būna, aš nesu prieš juos, aš tiesiog norėčiau matyti, stebėti, dalintis susisteminta informacija, kuri svarbi tiems, kurie neturi laiko. Tikiuosi man pavyks atrasti laiko šiam projektėliui, viliuosi, kad ne tik aš, bet ir jūs dalinsits savo patyrimais ir atradimais.
Papildyta:

Štai aš būtent apie tai drinks_cheers.gif . Aš taip pat priversta konspektuotis, nes perskaičius n puslapių, viskas užsimiršta. Negi ne geriau būtų įeiti į puslapį kur pavyzdžiui šampūnai būtų kiekvienos iš jūsų aprašyti su visais jų minusais, ir pliusais?


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir as prisideciau prie tokios info rinkimo
as kelinta karta bandau sekt tema, ir vis pamatau kad nespeju, jau buvau susiemus sakiau vsio seksiu, pajegiau viena tema pavezt lotuliukas.gif ir zinau jie diena nepaskaitysiu, psio kapec. Turiu dar daug dominanciu temu, ale tiek laiko neturiu tikrai.
Dabar sedziu su vaikais namie, o kaip jus sugebat darbe ir namie sek??? Niekaip nesuvokiu.
O dabar i tema. Ar yra KN koks misinys nuo uodu/erkiu?? Ar tik atskiri EA?? Gal turit atsiliepimu???

Kaune dar eko priemoniu Silainiuos yra "Mada ir ekologija" vaikams
Atsakyti
QUOTE(*rudaake @ 2009 04 16, 19:58)
Sveikutes, esu studentė, rašau kursini tema: vartotoju paklausa ir poreikiai natūraliai kosmetika.
Galbūt būtų norinčių užpildyti anketa ir prisidėti  smile.gif

Man svarbi Jūsų nuomonė.  thumbup.gif
Parašykite savo emailus, aš Jums atsiųsiu.
Būsiu dėkinga  smile.gif



mielai uzpildysiu:) tik pirmiausia butu idomu suzinoti ka Jus studijuojat ir kur? o veliau , jeigu galima, ir pamatyti si darba - butu labai idomu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 04 16, 22:01)

Hmm, yra levandų "bath" (aliejus voniai)...:
Sulfated Castor Oil, Glycerin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil (Essential Oil), Alcohol, Fragrance/Parfum (Essential Oil), Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene, Coumarin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil



Stai sitas ax.gif , ismeginsiu parasysiu kas cia per daiktas, kvepia maloniai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 16, 18:17)
Toliau, labai gali buti, kad dar kitos savaites gale jau bus nuostabieji hidrolatai ir ju kainos tikrai nedideles (as buvau pasirengus 40 lt uz 50 ml moketi, o pasirodo jie kainuos vos virs 20 lt)

Kazkas norejote jojobos -tai jau yra.


kitos savaitės pabaigoj ten ir nukeliausiu 4u.gif

aš norėjau, NB variantą supyliau į pylingą kūnui, dabar veidui valomosioms kaukėms neturiu sad.gif

QUOTE(Dovish @ 2009 04 16, 18:19)
dar "Sveikuose produktuose" yra kažkokie prausikliai vyrams,


atsargiai su jų kvapais, iš pradžių apuostykit - tikrai kažkokie neįprasti, MB vos sunaudojo buteliuką doh.gif

QUOTE(Irene Matuiz @ 2009 04 16, 18:23)
Sudauzhiau savo Aluno akmeneli, tekshtelejo i vonios grindis ir suduzho i mazhiausius shipuliukus sad.gif((((


vargšė doh.gif Aš kaip tonikų daužytoja geriau patarčiau tau pirkti jį išsukamą, plastmasė ne taip iš rankų slystų ax.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 04 16, 20:03)
Ir kaip jas galėtum tarpusavy palyginti? 4u.gif Aš tik Druide iš natūralių bandžius, tai patiko man kasdienai.


žinau, Vergine sakė biggrin.gif Žinai, tas Logonos labai draugiškas plaukams - gražiai juos pamodeliuoja, bet neapsunkina, nesulipina, o Druide toks lyg truputį sausina unsure.gif Mums abiems su MB tikrai daug labiau Logonos patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 04 16, 21:25)

Manau kaina turetu buti nemaza tokia  g.gif, pvz. morku fitolis 50 ml -48 lt, o cia bus tokiu geliu karalieniu fitoliai  wub.gif
Aij, dar bus hamammelio hidrolatas po 100 ml, tik kainos nebuvo
4u.gif
ajo  doh.gif
ne, sito dar nebandziau. Paskutini karta dariau su pankoliu, kadagiu ir apelsinu EA.
Siandien nusipirkau apelsinu EA - koks kvapas  wub.gif. Savaitgali bandysiu darytis spa afrikietisko molio "muila" - imsiu to molio, siek tiek hidrolato, kokio nors aliejuko keleta lasu ir apelsinu EA, gal dar cukraus rudojo (putojimui). Man tas molis kunui  thumbup.gif,


Kur cia tu hidrolatu yra - bus? bigsmile.gif
Atsakyti