Įkraunama...
Įkraunama...

Ko vengti pirmosiomis nėštumo 12 sav.?

[FONT=Arial] nestuke.gif
Papildyta:
Aš neseniai TAI sužinojau smile.gif Nežinau kaip elgtis, buvau pas gydytoją sakė gyventi normalų sveiką gyvenimą... Nelabai supratau, bet skraidžiau padebesiais ir pamiršau paklausti... Aš taip visko bijau dabar unsure.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 04 22, 17:11)
[FONT=Arial] nestuke.gif
Papildyta:
Aš neseniai TAI sužinojau  smile.gif  Nežinau kaip elgtis, buvau pas gydytoją sakė gyventi normalų sveiką gyvenimą... Nelabai supratau, bet skraidžiau padebesiais ir pamiršau paklausti... Aš taip visko bijau dabar  unsure.gif  nestuke.gif


Sveikinu nestuke.gif
Na man atrodo, kad cia ir taip aisku, kad jei rukai, butinai mesk, nevartok alkoholio ir kitokiu kvaisalu, nesilaikyk dietu, negerk vaistu ir jokio streso kad nebutu mirksiukas.gif o siaip gyvenk ir dziaukis nestumu wub.gif
Atsakyti
Ir as neseniai suzinojau kad esu nestuke.gif
Tai dabar iskyla ivairiu klausimu ko galima ir ko ne. Na pvz darbe reiketu su aukstakulniais vaiksciot, bet kazkur girdejau kad nesciom to daryt nederetu g.gif
Dar nzn kaip su sportu daryt. siaip paspuortuoju nors ir nelabai aktyviai ir nzn ar deretu to atsisakyt g.gif ir siaip visokios smulkmenos . rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nessi @ 2009 04 23, 14:58)
Ir as neseniai suzinojau kad esu  nestuke.gif
Tai dabar iskyla ivairiu klausimu ko galima ir ko ne. Na pvz darbe reiketu su aukstakulniais vaiksciot, bet kazkur girdejau kad nesciom to daryt nederetu  g.gif
Dar nzn kaip su sportu daryt. siaip paspuortuoju nors ir nelabai aktyviai ir nzn ar deretu to atsisakyt  g.gif  ir siaip visokios smulkmenos .  rolleyes.gif


sveikutes 4u.gif jungiuos prie jusu nestuke.gif mes dar mazuciai, 7 savaites smile.gif ir man kyla ivariu klausimu smile.gif del aukstakulniu, tai dar vaikstau (man darbe irgi ju reikia prie garderobo smile.gif ), bet neuzilgo planuoju isigyti kokius zemucius klasikinio stiliaus,kad tiktu prie kostiumelio.. darvaman neduoda ramybes toks reikalas.. plaukus reikia butinai dazyt unsure.gif bet nezinau ar galima g.gif doh.gif su kokiais augaliniais gal galima??
Atsakyti
Dėl plaukų dažymo, tai seniau buvo toks mitas, kad negalima, na bet jau pabaisa nesiruošiu vaikščiot. Dažiau su pirmuoju ir viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 04 22, 14:11)
[FONT=Arial] nestuke.gif
Papildyta:
Aš neseniai TAI sužinojau  smile.gif  Nežinau kaip elgtis, buvau pas gydytoją sakė gyventi normalų sveiką gyvenimą... Nelabai supratau, bet skraidžiau padebesiais ir pamiršau paklausti... Aš taip visko bijau dabar  unsure.gif  nestuke.gif


nevartok narkotiku,nerukyt,nevartok alkoholio-o toliau daryk viska kaip yprastai,nestumas ne liga 4u.gif
QUOTE(Nessi @ 2009 04 23, 13:58)
Ir as neseniai suzinojau kad esu  nestuke.gif
Tai dabar iskyla ivairiu klausimu ko galima ir ko ne. Na pvz darbe reiketu su aukstakulniais vaiksciot, bet kazkur girdejau kad nesciom to daryt nederetu  g.gif
Dar nzn kaip su sportu daryt. siaip paspuortuoju nors ir nelabai aktyviai ir nzn ar deretu to atsisakyt  g.gif  ir siaip visokios smulkmenos .  rolleyes.gif


jei nestumas geras,galima nieko neatsisakyti tik nepersistengti 4u.gif
QUOTE(Jeta @ 2009 04 23, 18:34)
Dėl plaukų dažymo, tai seniau buvo toks mitas, kad negalima, na bet jau pabaisa nesiruošiu vaikščiot. Dažiau su pirmuoju ir viskas gerai.

bobuciu pasakos kad negalima dazyti,tik tariantis su kirpeja reikia pranesti kad esi nescia,turi patalpa buti isvedinti o gal ir dazus parinks kokius naturalesnius 4u.gif
Atsakyti
Aš tokia jautri viskam, taip visko bijau... blink.gif Dažnai verkiu ir išsigastu menkiausio trinktelėjimo... doh.gif Aš bijau kad tokie stresai manęs nepaveiktų ir ko blogo neatsitiktų... Galvoje pilna minčių ir šviesių ir nelabai. verysad.gif
Atsakyti
as ir jau nestukiu gretose nestuke.gif , viska daryti gali, kas proto ribose biggrin.gif
del plauku dazymo, galiu pasakyt is patirties, gali nekibti dazai. tai gali gautis ne tokia spalva kokios nori smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Iskilo ir man klausimelis.
Ar galima nestukei begioti? Siandien teko truputeli begti ir paskui labai suskaudo pilvo apacia. Atrodo trumpa distancija, kokie 30m, bet ir namo grizus paskaudejo. Tai baisiai persigandau, kad galejau pakenkt. Man dabar 5savaite.
Atsakyti
QUOTE(spurgiux21 @ 2009 04 27, 19:36)
Sveikutes,
Iskilo ir man klausimelis.
Ar galima nestukei begioti? Siandien teko truputeli begti ir paskui labai suskaudo pilvo apacia. Atrodo trumpa distancija, kokie 30m, bet ir namo grizus paskaudejo. Tai baisiai persigandau, kad galejau pakenkt. Man dabar 5savaite.


Su sportais tai labai priklauso nuo individualaus organizmo: kiek įpratus sportuoti, kiek stipriai nėštumas laikosi ir pan. Šiaip geriausia nei sportuoti, nei visai ant sofutės drįbsoti, galima daryti spec. mankštas skirtas nėštukėms. Bet apskritai kol nėštumas tvirtinasi iki 12 sav. tai praktiškai nereiktų su tais sportais persistengti, ypač jeigu skauda - skausmas yra organizmo natūralus būdas mums pasakyti kad perlenkiame lazdą. smile.gif

O taip tai ką, pasisaugot, negert, nerūkyt, stengtis nenaudot jokių vaistų (o jeigu jau susirgus rimčiau, visada tartis su gydytoju kokius antibus gerti ir pan.). Po to, laikytis higienos, plaut rankas ir daržoves kruopščiai (nuo įvairiausių toksiplozmozių ir kitų zarazų), plaut rankas dirbant su žalia mėsa (salmoneliozė ir pan.), jeigu turit katę, jos tuliką geriau tegu vyras tvarko arba apsimaut guminėm pirštinėm, tas pats dirbant sode, geriau apsimaut pirštines.

Na ir maistas turi būti gerai išvirtas/iškeptas, jokių žalių mėsų/žuvų (paštetai, sušiai, silkė ir pan.), jokių rūkytų gaminių jei termiškai neapdoroti (kumpeliai, rūkytos lašišos ir pan.), jokių nepasterizuoto pieno gaminių. Dar reiktų vengti maisto kuris gali sukelti alergijas, pvz. daug citrusinių vaisių, riešutų, uogų negalima. Taip pat reikia mažint arba atsisakyti kavos ir arbatos, limonadų ir cheminių sulčių iš pakelių.

Na ir aišku gerti folio rūgštį/nėštukėm skirtus vitaminus su foliu, be to nepamiršti ir paprasto vandens - nėštukei reikia išgerti bent 1-2 litrus vandens per dieną, ypač vasarą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 28 balandžio 2009 - 13:24
Sveikutes,
As siandien suzinojau kad as nestuke.gif tai taip visko bijau, ar tas gerai, ar anas nepakenks ir pan...
Pakankamai daznai, paskauda pilvo apacia, ar taip turi buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BAiste @ 2009 04 28, 14:29)
Pakankamai daznai, paskauda pilvo apacia, ar taip turi buti?  g.gif


Ir taip ir ne. Maudimas yra normalu, nes tempiasi raiščiai - toks na maudimas kaip pasportavus kad raumenis skauda, arba prieš mėnesines. Bet jeigu rimtai skauda, tada jau negerai, reikia apsilankyt pas gydytoją nieko nelaukiant, nes gali būti ir nėštumas ne vietoj, ir persileidimas, ir gresiantis.

Bet kuriuo atveju, jeigu maudžia, geriau pasisaugoti, nepersitempti, o jeigu jau rimtai skauda, reikia tuojau pat maut pas gydytoją.
Atsakyti