Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

Ankstesnė tema.
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2009 04 23, 23:02)
O kaip ilgiau islaikyti prie kruties, jei mazoji, pajutusi, kad pienelio nebera, spjauna ja ir rekia? Kad padaugetu pienuko tikrai kuri laika galeciau vos ne kas valanda zindyti, bet neiseina, nes ji nori jo sociai, per trumpa laika jo sociai nespeja prisigaminti ir tada prasideda verkimas ir kruties spjaudymas, nervai abiems. Tada bandau zindyti bent kas 2-3 val., bet pienuko yra tiek, kiek ir anksciau, o kadangi pas mus apetito suolis, norisi daugiau. Kad pagausint reik dazniau duot kruti, o dazniau neima, nes ner sociai pienuko, na ir pasaka be galo. Nesugalvoju, ka daryti...

Tai gal spjauna ne del to, kad pieno nera.
Jus save itikinkit, kad pieno tikrai yra ir uztektinai. ir kad kitaip buti negali. Tada ir atsiras pieno. Vandens gerkit daugiau arba arbatu.

Isivis, visos diskusijos ir patarimiai yra beprasmiai, kol galvoje sukasi mintys, kad nera pieno. Jei mama nesupras, kad cia nera ko svarstyti, o reik tiesiog maitint, tol bus bedu. isivaizduokit, kad pas mus negamina misinuku. kad nera daugiau kuo maitint.

O mano mazoji aptiko savo kumstukus biggrin.gif galvoju, ko ji pradejo dienom miegot po 3-3,5 val vietoj 1,5-2. o ji paciulpia komstuka ir uzmiega. Dabar reikia vaiksciot ziuret, ka ji daro. ir nelaukt, kol verks, bet vos prabunda bandyt maitint. Nakti lengviau. iskart isgirstu, kai cepset pradeda
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 04 24, 00:07)

O mano mazoji aptiko savo kumstukus biggrin.gif galvoju, ko ji pradejo dienom miegot po 3-3,5 val vietoj 1,5-2. o ji paciulpia komstuka ir uzmiega. Dabar reikia vaiksciot ziuret, ka ji daro. ir nelaukt, kol verks, bet vos prabunda bandyt maitint. Nakti lengviau. iskart isgirstu, kai cepset pradeda

O kas kiek laiko jusiske valgo nakti,? Nes manoji kai uzmiega, tai pirmas imigimas 6 val g.gif Labai retai, jei diena daugiau pamiega, nakti keliasi po pirmo imigimo po 3-4 val. bet vakare uztat nenulipa nuo papulio, aisku su pasirekavimais, spjaudymais, rietimaisis, sokiais bet vistiek kabam ax.gif
Atsakyti
Tai kad as laikau viena kruti valanda, kita kruty valanda, tai vaikas baisiauseij piktas ir as pavargus baiseij... taip zaidem savaite... tai kas is to kad nei pieno pas mane vakare, vaikas spenely spjauna ir vel gaudo ir niekaip o as 5 dienas su papu tik prie vaiko burnos tai nieko gero.. nei i toleta nueiti, nei pavalgyti nei atsigerti... nes tik nueini tai riksmas... o tada pas mama nervaij baisiausi...
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2009 04 24, 00:02)
O kaip ilgiau islaikyti prie kruties, jei mazoji, pajutusi, kad pienelio nebera, spjauna ja ir rekia? Kad padaugetu pienuko tikrai kuri laika galeciau vos ne kas valanda zindyti, bet neiseina, nes ji nori jo sociai, per trumpa laika jo sociai nespeja prisigaminti ir tada prasideda verkimas ir kruties spjaudymas, nervai abiems. Tada bandau zindyti bent kas 2-3 val., bet pienuko yra tiek, kiek ir anksciau, o kadangi pas mus apetito suolis, norisi daugiau. Kad pagausint reik dazniau duot kruti, o dazniau neima, nes ner sociai pienuko, na ir pasaka be galo. Nesugalvoju, ka daryti...



Na visiskai taip, kaip pas mane doh.gif doh.gif doh.gif
Jau penkta menesi kankinuos su visokiais nesiojimais, pozom ir t.t. ir t.t. Tik dabar jau visai nebeaisku, kada ji dar nori, kada nebenori... Nes tiesiog nepakencia, kai nustoja pienelis 'lietis laisvai'. Bet as maitinu kas valanda, dar ir dazniau vakare, o ka daryt, jei neprivalgo, zviegti pradeda, tai duodu - praryja kelis lasus ir toliau maivos... Jau dabar didele - neapdurninsi taip paprastai ten su visokiais nesiojimais, nu kankyne nereali, jau laukiu nesulaukiu, kada koses prades valgyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Woblienė @ 2009 04 24, 10:00)
Tai kad as laikau viena kruti valanda, kita kruty valanda, tai vaikas baisiauseij piktas ir as pavargus baiseij... taip zaidem savaite... tai kas is to kad nei pieno pas mane vakare, vaikas spenely spjauna ir vel gaudo ir niekaip o as 5 dienas su papu tik prie vaiko burnos tai nieko gero.. nei i toleta nueiti, nei pavalgyti nei atsigerti... nes tik nueini tai riksmas... o tada pas mama nervaij baisiausi...

visos praejom ta pradzia ir ne viena nepasakys, kad buvo lengva. Tiesiog, jei esi pasisventusi del vaikelio geroves istversi ir neuzilgo megausiesi zindymo malonumais wub.gif Kartais krizes aplankys, bet viskas iveikiama - juk nepamatysim ir uzaugs musu vaikuciai ir nebeprisiglaus taip daznai, tad dziaukimes kol esam taip reikalingos bigsmile.gif Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 04 24, 11:23)
visos praejom ta pradzia ir ne viena nepasakys, kad buvo lengva. Tiesiog, jei esi pasisventusi del vaikelio geroves istversi ir neuzilgo megausiesi zindymo malonumais  wub.gif Kartais krizes aplankys, bet viskas iveikiama - juk nepamatysim ir uzaugs musu vaikuciai ir nebeprisiglaus taip daznai, tad dziaukimes kol esam taip reikalingos  bigsmile.gif  Stiprybes  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(majke @ 2009 04 24, 10:17)
Na visiskai taip, kaip pas mane doh.gif  doh.gif  doh.gif
Jau penkta menesi kankinuos su visokiais nesiojimais, pozom ir t.t. ir t.t. Tik dabar jau visai nebeaisku, kada ji dar nori, kada nebenori... Nes tiesiog nepakencia, kai nustoja pienelis 'lietis laisvai'. Bet as maitinu kas valanda, dar ir dazniau vakare, o ka daryt, jei neprivalgo, zviegti pradeda, tai duodu - praryja kelis lasus ir toliau maivos... Jau dabar didele - neapdurninsi taip paprastai ten su visokiais nesiojimais, nu kankyne nereali, jau laukiu nesulaukiu, kada koses prades valgyt unsure.gif

o as nelaukiu koseliu verysad.gif Tik baigesi pilvuko putimai ir visokios krizes, dantukai dar nedygsta, tai tokia palaima maitinti, patirti kaip vaikas prisiglaudzia ir iesko kruties, kaip sypsosi valgydamas, ar bando bendrauti wub.gif , kaip uzsnusta bevalgydamas wub.gif Kartais net asara nurieda is dziaugsmo blush2.gif Taip noriu, kad tai testusi kuo ilgiau, taip smagu buti paciai reikalingiausiai wub.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif
Man tai labai gera zindyti wub.gif Aisku pradzioj, kai skaudejo spenelius taip nemaniau smile.gif Bet dabar viskas pasikeite. Kai prisiglaudzia tas mazas zmogutis, taip miela ir jauku. Todel taip noriu, kad pienuko jai butu sociai.
Atsakyti
Dėkui Juana08 už temelę 4u.gif ....jos žiauriai reikalingos

žinot kitose temelėse irgi bandau padrąsint mamytes...maitint, bet patikėkit kas tas mano žodis prieš svarų mediko patarimą " duokit mišinuko" unsure.gif ..
tai bandau nukreipti mamytes bent į šias temas...kad mūsų būtų daugiau, kurios gali pasidalinti savo patirtim ir išgyvenimais...
Dar kartą ačiū visoms patarinėjančioms ir palaikančioms...
. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 24 balandžio 2009 - 11:14
QUOTE(Mylia @ 2009 04 24, 11:54)
Aciu uz patarimus  4u.gif
Man tai labai gera zindyti  wub.gif Aisku pradzioj, kai skaudejo spenelius taip nemaniau smile.gif Bet dabar viskas pasikeite. Kai prisiglaudzia tas mazas zmogutis, taip miela ir jauku. Todel taip noriu, kad pienuko jai butu sociai.

Buk rami del pienuko ir megaukis zindomu zmoguciu wub.gif Noras daro stebuklus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Agotė @ 2009 04 24, 12:13)
Dėkui Juana08 už temelę 4u.gif ....jos žiauriai reikalingos

žinot kitose temelėse irgi bandau padrąsint mamytes...maitint, bet patikėkit kas tas mano žodis prieš svarų mediko patarimą " duokit mišinuko" unsure.gif ..
tai bandau nukreipti mamytes bent į šias temas...kad mūsų būtų daugiau, kurios gali pasidalinti savo patirtim ir išgyvenimais...
Dar kartą ačiū visoms patarinėjančioms ir palaikančioms...
. 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

tikrai, kad temele super thumbup.gif deka jos vis dar maitinu mazyli ir tikiu dar ilgai maitinsiu bigsmile.gif O tie medikai doh.gif gun_bandana.gif juos. Jau GN siulo misinukus, per kiekviena vizita, o nuo 4 men ir koses, sultis bei vaisius doh.gif box.gif bash.gif protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 04 24, 12:30)
o as nelaukiu koseliu  verysad.gif Tik baigesi pilvuko putimai ir visokios krizes, dantukai dar nedygsta, tai tokia palaima maitinti, patirti kaip vaikas prisiglaudzia ir iesko kruties, kaip sypsosi valgydamas, ar bando bendrauti  wub.gif , kaip uzsnusta bevalgydamas  wub.gif Kartais net asara nurieda is dziaugsmo  blush2.gif Taip noriu, kad tai testusi kuo ilgiau, taip smagu buti paciai reikalingiausiai  wub.gif


drinks_cheers.gif
Tikrai taip wub.gif Pirmaji vaikeli zindziau 1,5 metu, ir net sapne neregejau, kad tiek problemu turesiu su antruoju... na, bet turbut cia ir charakteris mazosios ir mano fiziologija, taip jau yra, kad kiekvienas maitinimas - problema, bet tikiuosi, kad istversiu dar menesi jei jau tiek pratempiau vien tik su MP, tiesiog esu ziauriai uzsispyres padaras cool.gif , na, tai ir vaikis mano su savo principais tongue.gif
Atsakyti