Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(Dai'na @ 2009 05 30, 14:04)
Monse,kai sustenge zele tai formele isspaudziau mirksiukas.gif
tavo zeliukas irgi labai jau  thumbup.gif



o tiksliai gera mintis bigsmile.gif thumbup.gif būtinai pasinaudosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o koki perkate balta jogurta? koks geriausias?
Atsakyti
o kiek tarkim į litrą jogurto dėti želatino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2009 05 30, 16:13)
o kiek tarkim į litrą jogurto dėti želatino  g.gif

Nuo želatinos priklauso - aš dedu daugiau želatinos į tokį kiekį jogurto, kiek parašyta ant pakelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasa @ 2009 05 30, 14:31)
o koki perkate balta jogurta? koks geriausias?

Aš perku Rokiškio naminis, natūralus, pasaldintas (maži stačiakampiai indeliai, berods po 125ml) mirksiukas.gif

o dar labai skanu, rūgpienis želiukuose su želatina mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasa @ 2009 05 30, 13:31)
o koki perkate balta jogurta? koks geriausias?


as perku persikini arba abrikosini mirksiukas.gif

QUOTE(Cili @ 2009 05 30, 15:13)
o kiek tarkim į litrą jogurto dėti želatino  g.gif


zelatinos dedu tiek kiek buna parasyta ant pakelio mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

kaip darote sita? galvoju cia ivairiu spalvu zelatina susaldyti, tada supjaustyti gabaliukais, pasidaryti balta zele (jogrtas +zelatyina) ir i balta zele sudeti zele gabaliukus ir i saldytuva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2009 05 31, 09:48)
user posted image

kaip darote sita? galvoju cia ivairiu spalvu zelatina susaldyti, tada supjaustyti gabaliukais, pasidaryti balta zele (jogrtas +zelatyina) ir i balta zele sudeti zele gabaliukus ir i saldytuva?  g.gif




būtent taip ir dariau mirksiukas.gif biggrin.gif

Dar galiu mestelt kelias idėjas kurias pati išbandžiau blush2.gif nieko ypatingo vaisiai ir spalvota žele.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monse: 31 gegužės 2009 - 08:20
Dar dariau iš silkės tortas biggrin.gif nežinau gal šioj temoi ir nevieta bet čia taip pat tortas ir naudota želatina blush2.gif gal kam pravers ax.gif
user posted image
user posted image

burokai ,silkė morkos kiaušinis bulvės į visus sluoksnius pyliau šiek tiek žele


dar bamdžiau žele kiaušinius.
user posted image
user posted image
Atsakyti
kaip gražu wub.gif o kaip tuos kiaušinukus padaryti, kas ten dėta ir kaip ta forma išgauta? ax.gif

na žele pas mane jau stingsta, nusipirkau spanguoline ir citrinine, gaila toje parduotuveje žalios nebuvo ax.gif Dabar nusipirkau "saudos" želatina, 30 g 9 proc, neparašyta kiek dėti, tai ant 1 litro jogurto kiek man dėti tos želatinos? g.gif
Atsakyti
As naudoju Dr.Oetker,tai 1a.saukstelis zelatinos 100g mirksiukas.gif
Nepamirsk,kad jogurtas turi buti kambario temper pries pilant i ji zelatina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 05 31, 21:27)
As naudoju Dr.Oetker,tai 1a.saukstelis zelatinos 100g mirksiukas.gif
Nepamirsk,kad jogurtas turi buti kambario temper pries pilant i ji zelatina mirksiukas.gif



as idejau mazdaug 20 g zelatinos, tikiuosi uzteks g.gif kazkur paskaiciau, kad i litra jogurto ideti 20 g zelatinos g.gif
Atsakyti