Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

aš ir galvoju, ko man putėsiai nesigavo, juk tundra saldintą pieną sudėjau ir dar cukraus įsidėjau, kad putėsiai saldesni būtų nei gaunasi paprastai, nu čia jau gamybinis anekdotas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti


Tortukas nieko ypatingo. Saldus geriamas jogurtas be priedu ,citrinine ir vysnine zele. I sitrinine del spalvos dar dazu geltonu ipyliau.

TW forma be vidurinio dangtelio

user posted image
Atsakyti
Olesta o kur tu ta sauksta zelatinos istirpinai ar vandeny,ir kokiam kieki ax.gif o agrastu zele is pakeliu pas tave aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linsta @ 2009 06 02, 18:47)
Olesta o kur tu ta sauksta zelatinos istirpinai ar vandeny,ir kokiam kieki  ax.gif o agrastu zele is pakeliu pas tave aciu 4u.gif

iš akies pyliau, gal tris kokis šaukštus vandens, labai nedaug, o agrastinė želė iš pakelių Dr.Oetkerio, gi naudokit kokia Jums patinka, aš įsidėjau tik tam, kad skonis buvo smalsu paragauti, nebuvau valgius anksčiau, man kažkiek į kivių panaši, tik agrastinė man skanesnė ax.gif
Atsakyti
Agrastines aš net nemačius tokios firmos g.gif Kažkokių lietuviškų mačiau....... blink.gif
Atsakyti
man parveža iš Lenkijos daug nemtytų LT skonių tos firmos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2009 06 02, 10:40)
Tortukas nieko ypatingo. Saldus geriamas jogurtas be priedu ,citrinine ir vysnine zele. I sitrinine del spalvos dar dazu geltonu ipyliau.

gražus tortukas, kodėl sakai, kad nieko ypatingo.. tik kam tuos šokoladinius pabarstukus pylei... nesipjovė skonis? gal tiesiog kitos spalvos žele reikėjo patarkuot ant viršaus kaip daužtų stikliukų, ir viskas.. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2009 06 02, 22:59)
man parveža iš Lenkijos daug nemtytų LT skonių tos firmos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Olesta, gal galėtum pasakyt, kiek kainuoja Oetker žele ten? parduotuvėse? šiaip įdomu, kiek čia permokam doh.gif
jei teisingai atsimenu, tai LT prekybos centruose Oetker žele pokutis kainuoja po 1,99 lito, kas būtų > 2 zlotų.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 03, 10:51)
Olesta, gal galėtum pasakyt, kiek kainuoja Oetker žele ten? parduotuvėse? šiaip įdomu, kiek čia permokam  doh.gif 
jei teisingai atsimenu, tai LT prekybos centruose Oetker žele pokutis kainuoja po 1,99 lito, kas būtų > 2 zlotų.

Galiu atsakyti aš blush2.gif: ši želė ten kainuoja 1,09 zl. Šiai dienai gautųsi 0,86 Lt. Skirtumas manau akivaizdus. Pas mus ji kainuoja 1,99-2,09 Lt.
Visada užsiperku 10-20 pokelių. Ir ten yra tokių, kokių pas mus net nemačius: agrastų, įvairių vaisių ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Treglė: 03 birželio 2009 - 10:11
nu va, viskas jau ir atsakyta, permokame dvigubai doh.gif o skonių kokių yra wub.gif
Atsakyti
O praeitą savaitę kai buvau, tai buvo akcija ir kainavo po 0,99 zl. thumbup.gif
Atsakyti
Gal butu galima internetu uzsisakyti kad atsiustu?Mazu pigiau gautusi,nei ka mes permokame g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monse @ 2009 05 31, 10:24)
Dar dariau iš silkės tortas biggrin.gif nežinau gal šioj temoi ir nevieta bet čia taip pat tortas ir naudota želatina blush2.gif  gal kam pravers ax.gif
user posted image
user posted image

burokai ,silkė morkos kiaušinis bulvės į visus sluoksnius pyliau šiek tiek žele
dar bamdžiau žele kiaušinius.
user posted image
user posted image

blink.gif kaip siuos kiausinius padaryti? nerealiai grazus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti