Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(Dai'na @ 2009 05 31, 20:27)
As naudoju Dr.Oetker,tai 1a.saukstelis zelatinos 100g mirksiukas.gif
Nepamirsk,kad jogurtas turi buti kambario temper pries pilant i ji zelatina mirksiukas.gif

niugi manu, kad čia klaida... į šaukštą telpa apie 30g želatinos...
Papildyta:
QUOTE(Cili @ 2009 05 31, 20:42)
as idejau mazdaug 20 g zelatinos, tikiuosi uzteks  g.gif  kazkur paskaiciau, kad i litra jogurto ideti 20 g zelatinos  g.gif

aš ir panašiai į jogurtą dedu, į jį reik mažiau nei į paprastą skystį, nes jis jau natūraliai tirštesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš manyčiau, kad buvo norėta pasakyti, kad naudoja 1 a.š. želatinos šimtui gramų skysčio g.gif laukiam autorės komentaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 05 31, 21:39)
o aš manyčiau, kad buvo norėta pasakyti, kad naudoja 1 a.š. želatinos šimtui gramų skysčio g.gif laukiam autorės komentaro 4u.gif

turbūt smile.gif kažkaip anksčiau apie tai nepagalvojau smile.gif blush2.gif
Atsakyti
atsinešu gaivų ir kiek neįprastą mano virtuvei želiuką, norėjau išbandyti ką nor naujo, na tai gavosi, kas matosi
user posted image
user posted image

pirmas sluoksnis, kurio čia nei spalvos nesimato, tai paprasta agrastinė želė, tiesiog norėjosi paragauti skonį
antras sluoksnis, tai yra plakta varškė su šaldytomis trintomis su cukrumi mėlynėmis ir želatinu
trečias sluoksnis - plakta varškė su braškine želė ir kondesuotu pienu
Atsakyti
tiesa, į varškę dėjau dar vanilinio cukraus
Atsakyti
labai madingas tavo želiukas, olesta, toks fioličitavas bigsmile.gif įsivaizduoju jo skonį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 06 01, 11:29)
labai madingas tavo želiukas, olesta, toks fioličitavas bigsmile.gif įsivaizduoju jo skonį wub.gif

o aš nelabai g.gif man labai idomu koks skonis su melynem ir ta agrastų žele g.gif
Atsakyti
agrastukai gaivūs su rūgštele, tai pats viršutinis sluoksnis ir jo nedaug, tai pilta atskira agrastų želė, aš jos nemaišiau su mėlynėmis schmoll.gif puikiai atsvėrė braškių saldumą, o varškė išplakta su mėlynėmis ir pilta želatino, kad sustingtų, pati nesitikėjau, kad taip skanu bus, kol dar turiu jų, šis desertas bus dažnai daromas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 01 birželio 2009 - 14:10
QUOTE(Olesta @ 2009 05 31, 21:39)
o aš manyčiau, kad buvo norėta pasakyti, kad naudoja 1 a.š. želatinos šimtui gramų skysčio g.gif laukiam autorės komentaro 4u.gif



Tikrai taip ir norejau pasakyti drinks_cheers.gif ,net nepagalvojau,kad nesupras doh.gif
Olesta ,tavo zeliukas toks neiprastas,labai jau apetitnas essen.gif .Reiks ir man pabandyti su varske.O kaip su tuo kondensuotu,kiek jo pilti reikia? g.gif
Atsakyti
Olesta gal butu galima nors mazdaug proporcijas nes is akies dar nemoku daryti blush2.gif aciu
Atsakyti
ujetus, kad su proporcijomis tai prastai, nes dėjau iš akies, bet dariau taip: pasidariau stipresnės (2 pakeliai puslitriukui vandens) braškinės želė, atvėsinau, du pakelius po 180 g pusriebės varškės suplakiau mikseriu įdėjusi vanilinio cukraus ir porą šaukštų cukraus, tada pusę varškės maišiau su mėlynėmis, nu kiek jų ten yra nu kokie 350 g turbūt pas mane tie indeliai ar 250 g, žodžiu prišaldžius turiu trintų su trupučiu cukraus mažuose vienkartiniuose indeliuose, atlydžiau, sumaišiau su varške, atskirai pasidariau želatino stipriosios šaukštą dėjau, išbrinkinau, supyliau į plaktą varškę su uogom, stingsta greitai...o toliau tai į likusią varškę supyliau atvėsusią želė braškinę, ir prisiminiau, kad putėsius galima su kondesnuotui pasidaryti, tai maktelėjau dar indelį ir to gėrio tenais ir išplakiau mikseriu, bet ko tais nenorėjo stingti taip greit kaip mėlynių plakinys, tai dadėjau želatino dėl visa ko, tai tas sluoksnis klur su mėlynėmis, tai šiandien geros labai geros konsistencijos valgymui, o štai braškinis galėtų būti minkštesnis, bet valgosi pasakiškai skaniai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 01, 22:02)
prisiminiau, kad putėsius galima su kondesnuotui pasidaryti, tai maktelėjau dar indelį ir to gėrio tenais

Kondensuotas pienas be cukraus ar su?
Turiu dar daug šaldytų uogų, gera mintis jas taip sunaudot - tuoj naujos prasidės...

Gal dar kuri urit minčių kaip trintas šaldytas braškes, avietes, mėlynes, spanguoles, šaltalankius želė gamybai panaudot?
Atsakyti