Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(marimacho @ 2009 08 05, 12:34)
help, merginos  4u.gif  jau nezinau gal koki 5, o gal ir daugiau zeliuku darau ir vis kaip nepavyksta man graziai isimti taip neiseina  verysad.gif  jau save pradejau beviltiska vadinti  doh.gif  arba perluzta man jie arba atitirpsta arba neina isimti...
niu ka as darau ne taip....

si karta jau rodos viskas turejo pavykti (beje, beveik geriausias variantas ir gavosi), atlipinau krastelius atsargiai, tada imerkiau kelioms sekundems i silta vandeni, tai nepavyko isversti, tada vel merkiau trumpam i valdeni ir vel nepavyko... kelis kartus taip kartojau, kai pagaliau pavyko isimti, tai vis delto pati virsunele jau buvo atitirpusi siek tiek  doh.gif



tada rekomenduoju įsigyt želė žiedo formą ir pamirši visas problemas ax.gif valgysis želiukus ir džiaugsies mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau,ar kas cia jau rase,bet as forma su zele idejau kelioms sekundems i karsta vandeni
Atsakyti
Sveikos,
Dariau as su zele ziedu ir viskas super gavosi, pirma tai padariau pabandymui ir nunesiau i darba gimtadienio proga ax.gif tai pries istraukiant palaikiau kambario temperaturoje, bet tik vos taidariau forma iskart jis man sliopt ir iskrito lotuliukas.gif
o siandien gana greitai padariau antraji, draugai atejo pasveikinti, tai visi aikciojo kaip grazu, ir net nieko nedariau pries issimant, nei i karsta vandeni nei laikiau kambario temperaturoje istraukus is saldytuvo, sakau vos tik dangteli atidariau, gavo oro ir pats iskrito, kaip sake - tik spek gaudyti lotuliukas.gif
dar trecia darau, teveliams ir seneliams ax.gif

4 nuotraukytes ->
http://public.fotki....izeletortu.html
Atsakyti
bigsmile.gif labai grazus zeliukas 4u.gif ,ir as jau uzsimaniau....
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 08 08, 10:46)
bigsmile.gif labai grazus zeliukas 4u.gif ,ir as jau uzsimaniau....


Per 2 dienas padariau 3 tokius panasius tik spalvytes skyresi, tai visiems labai patiko, o jau treciasis tai labai gerai ir skaniai gavosi, visi aikciojo koks grozis ir kad as pati dariau ir labai skanus blush2.gif bet zele tortai juk taip lengvai darosi o svarbiausia gaivus - skanus - ir neriebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 08 06, 10:24)
o jeigu sluoksniais darai? vis teik pusei litro vandens dedi 3 maiselius zele?  g.gif

nea, sluoksniams dedu vieną pakelį 300 ml, o į jogurtą pasidarau stuipresnę, kažkada dariau su dviem pakeliais puslitriui, man buvo per daug drebančiai, o va trys ant 0,5 l ir 900 ml jogurto patys nagai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 08 13, 12:49)
nea, sluoksniams dedu vieną pakelį 300 ml, o į jogurtą pasidarau stuipresnę, kažkada dariau su dviem pakeliais  puslitriui, man buvo per daug drebančiai, o va trys ant 0,5 l ir 900 ml jogurto patys nagai  4u.gif


As tai vienam pakeliui skiriu 300 ml vandens. Buna standi zele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 13, 13:14)
As tai vienam pakeliui skiriu 300 ml vandens. Buna standi zele  thumbup.gif

tikrai taip, aš tik į jogurtą deduosi trigubą pakelių skaičių puslitriukui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 08 13, 15:02)
tikrai taip, aš tik į jogurtą deduosi trigubą pakelių skaičių puslitriukui smile.gif


aaaaa smile.gif supratau dabar smile.gif
Atsakyti
idesiu dar ideja kaip pasidaryti zele(ja radau viename angliskame zurnale)
user posted image
user posted image
user posted image

Reikia melionu,as turejau viena oranzini kita cantelupe-zalia.
Spalvotos zele(naudojau is pakeliu),ja uzpilti mazesniu kiekiu vandens negu nurodyta,kad butu gan kieta,vaisiu.
Melionus perpjauname,truputi isskaptuojame,pripjaustome vaisiu ir uzpilame atvesusia zele,sustingdiname ir valgome,mano vaikams labai patiko,nors siaip melionu neikisi lotuliukas.gif
Atsakyti
labai idomus variantas 4u.gif ,bus isbandytas smile.gif
Atsakyti
Tikrai gera idėja, turėtų būti skanu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti