Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(Monse @ 2009 09 12, 08:10)

bet tai į tuos kubelius mažiau vandens pilta, akd jie taip dailaii susipjausto? Ar kame ta paslaptis?
Beje, pagirtinas sluoksnių plonumas clap.gif ir kiek liako tie sluoksniai stingo? turbūt labai trumpai ir labai greit jau kitą sluoksnį pilt galima buvo? g.gif
Atsakyti
Mane ir suzavejo tie zele kubeliai, jau taip apetitnai atrodo 4u.gif
Monse, jei nesunku, brukstelk kokios firmos zele naudojai ir koki vandens santyki naudojai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 09 15, 23:26)
bet tai į tuos kubelius mažiau vandens pilta, akd jie taip dailaii susipjausto? Ar kame ta paslaptis?
Beje, pagirtinas sluoksnių plonumas clap.gif ir kiek liako tie sluoksniai stingo? turbūt labai trumpai ir labai greit jau kitą sluoksnį pilt galima buvo? g.gif



QUOTE(Grantee @ 2009 09 16, 12:07)
Mane ir suzavejo tie zele kubeliai, jau taip apetitnai atrodo  4u.gif
Monse, jei nesunku, brukstelk kokios firmos zele naudojai ir koki vandens santyki naudojai  ax.gif




mamukai čia likučiai žle nuo tortų ax.gif pyliau į torto formas ir liko. Šie kubeliai buvo pilti į kvadrato formos indą ir supjaustyti.
o žele (konkrečiai )ši tai "taupano" bet šiaip perkuosi D raidės g.gif pamiršau pavadinimą blush2.gif vandens visuomet pilu mažiau nei parašyta pakuotei
Atsakyti
Laba diena,

Esu zalia zalia zele darymo srityje smile.gif , bet ji man labai patinka. Greitai MB gimtadienis, tai noreciau pabandyti koki nesunku varskes - zele tortuka padaryti ax.gif . Gal galetume parekomenduoti koki nelabai sudetinga blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(gvazdikelis @ 2009 09 16, 18:52)
Esu zalia zalia zele darymo srityje smile.gif

su varške ir aš nesu dariusi.. bet manau, kad jau ir aš pribrendau pabandyti.. rolleyes.gif tai gal kuri ką ir patartų? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gvazdikelis @ 2009 09 16, 15:52)
Laba diena,

Esu zalia zalia zele darymo srityje smile.gif , bet ji man labai patinka. Greitai MB gimtadienis, tai noreciau  pabandyti koki nesunku varskes - zele tortuka padaryti ax.gif . Gal galetume parekomenduoti koki nelabai sudetinga blush2.gif .

as darau paprastai -issikepu biskvita paprasta, pvz. -2 kiausiniai, du saukstai cukraus, du saukstai miltu.
Tada atvesusi sulaistau ji kokiom sultim -na pvz. kokiu kompotu, ar nuo uogienes skysciu atskiestu, bet kad nebutu labai saldus.
Tada pilu ant virsaus varskes sluoksni - varskes imam gal kokius 200 gr, jogurto (as imu persikini) irgi 200gr, cukraus, rugsteles pagal skoni, galima dar ko nors ipilt -kondensuoto pieno ar grietineles isplaktos...ismaisom, ir tada supilam isbrinkinta ir istirpinta zelatina- zelatina neturi but labai karsta, ir pilti plona srovele pastoviai maisant. Zelatina (as imu Dr.otker) yra skirta pakelis litrui, tai kadangi varskes mases gaunasi apie 500 ml, tai darausi puse pakelio.
Ir paskutinis sluoksnis -pvz. avietes ir uzpilt kokia nors zele is pakucio. Bet turi but jau sustinges varskes sluoksnis ir zele jokiais budais ne karsta, geriau isvis jau atvesusi, nes kitaip ta varske kils i virsu tokiais burbuliukais mirksiukas.gif

Zodziu cia galima varijuot kaip norim, as paskutini kart butent toki dariau, gavosi labai skanu tikrai rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gvazdikelis @ 2009 09 16, 18:52)
Laba diena,

Esu zalia zalia zele darymo srityje smile.gif , bet ji man labai patinka. Greitai MB gimtadienis, tai noreciau  pabandyti koki nesunku varskes - zele tortuka padaryti ax.gif . Gal galetume parekomenduoti koki nelabai sudetinga blush2.gif .


aš tiesiog mėgstu želiukus, su varškės sluoksniais. Bet varškę tada reiktų imt arba švelniąją, arba jei iš pakelių tai dar prablenderiuot, kad grūdelių nebūtų. Į varškę dedu visad plaktos grietinėlės, ckraus, citrinų rūgštelės, ŽELATINOS išbrinkintos (jei naudoju koncervuotus persikus, tai ją brinkinu sirupe) ir priedai pagal skonį:aguonos, vaisiai ir t.t.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 09 17, 10:56)


Zodziu cia galima varijuot kaip norim, as paskutini kart butent toki dariau, gavosi labai skanu tikrai  rolleyes.gif  rolleyes.gif



QUOTE(davija @ 2009 09 17, 11:46)
aš tiesiog mėgstu želiukus, su varškės sluoksniais. Bet varškę tada reiktų imt arba švelniąją, arba jei iš pakelių tai dar prablenderiuot, kad grūdelių nebūtų. Į varškę dedu visad plaktos grietinėlės, ckraus, citrinų rūgštelės, ŽELATINOS išbrinkintos (jei naudoju koncervuotus persikus, tai ją brinkinu sirupe) ir priedai pagal skonį:aguonos, vaisiai ir t.t.



Labai aciu uz patarimus aciuks.gif . Rytoj bandysiu . Ir parasysiu kas gavosi smile.gif .
Atsakyti
Bet jau grozis koks. Siandien ir as darysiu zele tortuka. Turiu kaip tik namuose zeles, reiks pabandyti.

Esu girdejusi apie zele su alkoholiu. Viska darome taip pat, kaip ir paprasta zele, tik dar ipilame alkoholio. Kokio? Cia jau kiekvienam pagal skoni...degtine, romas, viskis ir t.t.
Sako, tokio gerio daug suvalgyti negali, nes taip ir nuo kedutes gali nuvirsti, bet taip man knieti pabandyti.
Gal kas darete, gal turite receptuku?
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 09 23, 04:27)
Bet jau grozis koks. Siandien ir as darysiu zele tortuka. Turiu kaip tik namuose zeles, reiks pabandyti.

Esu girdejusi apie zele su alkoholiu. Viska darome taip pat, kaip ir paprasta zele, tik dar ipilame alkoholio. Kokio? Cia jau kiekvienam pagal skoni...degtine, romas, viskis ir t.t.
Sako, tokio gerio daug suvalgyti negali, nes taip ir nuo kedutes gali nuvirsti, bet taip man knieti pabandyti.
Gal kas darete, gal turite receptuku?

As dariusi blush2.gif
dariau su kokosiniu likeriu,i paprasta isplakta grietinele ipyliau negailedama kokosu likerio ir dejau zelatinos,gavosi kokosine alkoholine zele.
su kokteiliu,zelatina uzpyliau kokteiliu,kad isbringtu,po to pasildziau ir uzpyliau kokteili,sustingdinau.
Su sampanu,taip pat kaip su kokteiliu,tik naudojau sampana.
labai skani yra zele su sangrija.I sangrija dar reiketu ipilti kokio stipresnio likerio ir ideti zelatinos.
Kiekiu neparasysiu,reikia ziureti,kiek zelatinos reikia litrui skysciu.
I grietinele ipylus kavos likerio,gausis kapucino skonio zele,dar papildomai reikia ideti cukraus.
Atsakyti
Labukas,

Zadejau parasyti kaip man sekesi ir pamirsau blush2.gif . O tortukas gavosi visai neblogas, tik kai isiminejau atsiskyre i dvi dalis doh.gif . Bet zinau kodel smile.gif , nes per daug sustingusi zele buvo kai pyliau kita. Ir dariau be biskvito, nes bijojau, kad gali nesigauti.
Dar karteli aciu Pumpicai ir davija uz patarimus 4u.gif .
Atsakyti
Man dabar net idomu pasidare, tai pries pilant kita sluosni, pries tai buves sluoksnis turi ne per daug sustingti? Ar kaip?
Kaip Gvazdikelis rase, atsiskyre i dvi dalis... Tai dabar ir galvoju, kiek ilgai reikia laukti, pries pilant kita sluoksni? blush2.gif
Atsakyti