Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(intentar @ 2009 12 27, 18:19)
Merginos gelbekit,
nesuprantu kaip man cia nepavyko padaryti zele torto ;(
zele pagaminau taip kaip buvo parasyta ant pokelio, paskui uzpyliau ant vaisiu ir palikau saldytuve per nakti. Siandien ryte pasiziuriu, o ten niekas neuzsale. Bandziau dar atitaisyti padeti - idejau zelatinos. Bet vis tiek nestingsta mase.
Gal galit patart ka dar galeciau padaryt, kad nereiketu ismest?  g.gif

Jei pagal pakelio recepta darei , nieko keisto, kad nesustingo. Pagal sita kieki gaunasi skystoka zele kabinama saukstu is puodelio. Tortui reikia stipresnes koncentracijos. As vietoj parasytu 0,5 l pilu 350 ml vandens. Tada viskas sustingsta normaliai. O gal dar nepilnai istirpdei zele, tai it truko stipriai 4u.gif
Atsakyti
intentar, klausik senbuviu smile.gif jos sioj sryti profes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(m@muk@s @ 2009 12 27, 14:41)
Pamėgau ir aš želliukus wub.gif Gaminau iki šiol iš pakelių, arba kokį sluoksnį su grietine darydavau smile.gif Bet va vaikutis pamėgo želė ir norisi kažko natūralesnio, kad E nebūtų ir skanu būtų blush2.gif Prisiskaičiau kad ir iš kompoto daryt galima... Bandysiu mirksiukas.gif Tikiuosi, mažiukui patiks 4u.gif

sekmes 4u.gif ir ateikit pasirodyti su savo zeliukais mirksiukas.gif

Intentan gali buti kad dejotew netinkamus vaisius arba per daug vandens, kaip minejo laurindre pilkite maziau vandens, as visada pilu 300 tai man super konsistencija gaunasi, nei per kietas nei per skystas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jola1 @ 2009 12 27, 18:56)
as sioj sryti ne profe bet daug sioj temoj skaitineju, kokiu vaisiu dejai  g.gif  kiviai ir ananasai nestinksta

Ot velnias dejau kiviu ir mandarinu, turbut viska su tais kiviais ir sugadinau ;( ir dar kaip minejot dariau viska lygiai pagal recepta pyliau 0.5l vandens.
Aciu uz patarimus, zinosiu kaip kita karta daryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(intentar @ 2009 12 27, 22:44)
Ot velnias dejau kiviu ir mandarinu, turbut viska su tais kiviais ir sugadinau ;( ir dar kaip minejot dariau viska lygiai pagal recepta pyliau 0.5l vandens.
Aciu uz patarimus, zinosiu kaip kita karta daryti  4u.gif


Butent del kiviu tau ir nesustingo zele, niekada nedek kiviu ir svieziu ananasu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2009 12 26, 22:08)
forma patepti plonu sluoksniu aliejumi arba pries isimant ikisti keletui sekundziu i karsta vandeni.kartais ir tai nelabai padeda, tai as dar paemus plona peili pereinu per krastus, nesuzeidziant zeles ir labai gerai isslysta torciukas.o kad sluoksniai tarpusavyje sukibtu. reik pilti sekanti atsalusi sluoksni tada, kai ant sustengusio sluoksnio prilietus pirstu liktu antspaudas.nereik laukt kad per daug sustengtu mirksiukas.gif ir dar, darant torta zele reik daryti santykiu 1 pok zeles : 300 ml vandens mirksiukas.gif

Labai aciu. Taip aiskiai ir issamiai paaiskinai 4u.gif
Atsakyti
atnesu dar vakar darytu zeliuku biggrin.gif sis darytas pagal recepta kuri rasiau praeitame puslapyje, su vyniotiniu, lapeliai is karamelines zeles user posted image

o sis is zeles ir jogurto mirksiukas.gif
user posted image
1.mandarinai spanguoles, kivi zele
2.persikinis jogurtas
3.Braskine zele
4.Jogurtas
5.Kivi Zele
6.Jogurtas
7.Apelsinu skonio zele
8.Jogurtas
9.Braskiu skonio zele
10.Jogurtas
11.Apelsinu skonio zele.

Siandien ragausim, ziuresiu kaip sveciai ivertins rolleyes.gif
Atsakyti
Laba,visas su sventem 4u.gif Aciu visom uz jusu receptus,puikias idejas ir patarimus.Ir per sias sventes sulaukiau daug pagyru - gaminau zele su kursenu vyniotiniu thumbup.gif thumbup.gif ir ismeginau zele su kondensuotu pienu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dew, labai graziai sugalvojai mandarinu skilteles sudeti thumbup.gif
Atsakyti
Vis ateinu paziureti i zeliukus, vis sau pasakau, kad pabandysiu pasidaryti.
Bet kai karta dariau, isiro man viskas, tai dabar bijau kazka pradeti daryt.
dew, nuostabus zeliukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 12 28, 11:24)
Dew, labai graziai sugalvojai mandarinu skilteles sudeti thumbup.gif


aciu blush2.gif aga tikrai, sumasciau, bet nesitikejau tokio reginio thumbup.gif isemus zeliuka net sirdis apsalo thumbup.gif
QUOTE(aga1 @ 2009 12 28, 18:37)
Vis ateinu paziureti i zeliukus, vis sau pasakau, kad pabandysiu pasidaryti.
Bet kai karta dariau, isiro man viskas, tai dabar bijau kazka pradeti daryt.
dew, nuostabus zeliukai  wub.gif

aciu blush2.gif pasiskaitykite patarimu ir kitakrt tikrai pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos
Pasiskaičiau visą temukę nuo pradžios iki galo - likau sužavėta visų darbais wub.gif
Žėlė tortus ir aš darau karts nuo karto, o šį kartą noriu padaryti vieną sluoksnį (apatinį) kefyras + varškė + vyniotinis.
Iškilo klausimas: nusipirkau Dr.Oekter želatiną, ant kurio rašoma kad maišelis skirtas 1 litrui karšto virinto vandens, bet jei aš naudosiu kefyrą+varškę, kiek turėtų būti masės ? Ir kaip dabar su ta želatina daryt - ten parašyta kad ją reikia karštame vandenyje ištirpinti... Tai man ją brinkint ir po to kaitint? g.gif
Atsakyti