Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(*dew* @ 2009 12 30, 15:09)
na as paprastos zelatinos imu 20 gr pusei litro jogutro, labai gerai uzstengsta thumbup.gif


Aš jogurto 0,7 litro ir želatina ištirpinau maždaug 80 ml vandens... Nu tikiuosi užstings.... unsure.gif
Atsakyti
sveikos,
norejau paklaust ar koncervuotu ananasu irgi negalima det i zele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2009 12 30, 17:13)
sveikos,
norejau paklaust ar koncervuotu ananasu irgi negalima det i zele?  g.gif

galima. Negalima žalių kivių ir žalių ananasų mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va paragavau žėlė jau bigsmile.gif . Dariau iš likučių jogurtinės masės, biskvitinio vyniotinio ir kivio žėlės - skonis nerealus thumb_yello.gif . Visai gerai sustingo jogurtinė masė thumbup.gif . Ryt tortuką pjausim bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ERVInga: 30 gruodžio 2009 - 16:24
Ziuriu masiskai zeliukai juda, as net irgi susigundziau, visa diena sluoksniukus ir tedarau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2009 12 30, 16:30)
Ziuriu masiskai zeliukai juda, as net irgi susigundziau, visa diena sluoksniukus ir tedarau thumbup.gif

Aš irgi šį kartą labai sluoksniavau, net pačiai įdomu kaip ten atrodys bigsmile.gif . Man žėlė visada mėgstamas desertas, o dabar kai išbandžiau su jogurtu ir biskvitu, tai išvis manau dažniau pradėsiu šeimyną ir svečius lepint žėlė desertais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2009 12 30, 16:33)
Aš irgi šį kartą labai sluoksniavau, net pačiai įdomu kaip ten atrodys bigsmile.gif . Man žėlė visada mėgstamas desertas, o dabar kai išbandžiau su jogurtu ir biskvitu, tai išvis manau dažniau pradėsiu šeimyną ir svečius lepint žėlė desertais ax.gif

As irgi labai megstu zele, yapc jogurtine grietinine, tik dar niekada nedariau su biskvitu g.gif , esu dariusi su sausainiais, bet man nepatiko, nes jie kazkaip isbrinko, na ir neskanu buvo g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2009 12 30, 16:53)
As irgi labai megstu zele, yapc jogurtine grietinine, tik dar niekada nedariau su biskvitu g.gif , esu dariusi su sausainiais, bet man nepatiko, nes jie kazkaip isbrinko, na ir neskanu buvo g.gif  schmoll.gif

Pabandyk su kursenu vyniotiniu, tikrai nenusivilsi. Jis labai tinka prie baltos zele wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

neseniai pradėjau eksperimentuoti su balta ir spalvota želė, gaila, kad tik dabar atradau šią temą doh.gif nes žiauriai mėgstu šitą skanėstą biggrin.gif
Bet dar nei karto nepavyko gražiai iš formos išimti savo skanėstų, visalaik sugadinu verysad.gif Nu nemoku aš įkišti į karštą vandenį trumpam, nors tu ką... arba jau kai įkišu, tai nieko nebelieka unsure.gif Dabar pasiskaičiau, kad naudojat TW žiedą, bet pažiūrėjau kataloge - mano galva jis plastmasinis unsure.gif O prie silikoninių formų nieko panašaus nėra unsure.gif Dar pasiskaičiau, kad aliejumi patepate truputį formą, tai būtinai reikės taip daryti 4u.gif Žodžiu help, padėkite paaiškinkite kokiose formose jūs želiukus darote ir kaip išiminėjate. Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2009 12 30, 18:33)
Sveikos,

neseniai pradėjau eksperimentuoti su balta ir spalvota želė, gaila, kad tik dabar atradau šią temą  doh.gif  nes žiauriai mėgstu šitą skanėstą  biggrin.gif
Bet dar nei karto nepavyko gražiai iš formos išimti savo skanėstų, visalaik sugadinu  verysad.gif  Nu nemoku aš įkišti į karštą vandenį trumpam, nors tu ką... arba jau kai įkišu, tai nieko nebelieka  unsure.gif  Dabar pasiskaičiau, kad naudojat TW žiedą, bet pažiūrėjau kataloge - mano galva jis plastmasinis  unsure.gif  O prie silikoninių formų nieko panašaus nėra  unsure.gif  Dar pasiskaičiau, kad aliejumi patepate truputį formą, tai būtinai reikės taip daryti 4u.gif  Žodžiu help, padėkite paaiškinkite kokiose formose jūs želiukus darote ir kaip išiminėjate. Ačiū labai 4u.gif

Aš naudoju TW žiedą, tai prieš darydama želiuką, formą patepu trupučiu aliejaus ir galiausiai viskas kuo puikiausiai išsiima mirksiukas.gif
Esu darius silikoninėj širdelės formoj želiuką, bet sunku ją patepti aliejumi, nes vistiek, kad ir patepiau, neišsiėmė taip gražiai ir idealiai kaip iš plastmasinės formos. Ir nereikia nei į jokį karštą vandenį kišti - tiesiog nepamirškite aliejumi patepti vos vos - ir želiukas pats apvertus formą gražiai iškris mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialytia: 30 gruodžio 2009 - 17:49
QUOTE(lialytia @ 2009 12 30, 19:48)
Aš naudoju TW žiedą, tai prieš darydama želiuką, formą patepu trupučiu aliejaus ir galiausiai viskas kuo puikiausiai išsiima  mirksiukas.gif
Esu darius silikoninėj širdelės formoj želiuką, bet sunku ją patepti aliejumi, nes vistiek, kad ir patepiau, neišsiėmė taip gražiai ir idealiai kaip iš plastmasinės formos.

Ačiū 4u.gif Supratau, bandysiu su aliejum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lineva @ 2009 12 30, 16:53)
As irgi labai megstu zele, yapc jogurtine grietinine, tik dar niekada nedariau su biskvitu g.gif , esu dariusi su sausainiais, bet man nepatiko, nes jie kazkaip isbrinko, na ir neskanu buvo g.gif  schmoll.gif

Aš dėjau "7 DAYS" vyniotinį šokoladinį su vaniliniu kremu mirksiukas.gif , bent jau kur dariau tuos mažiukus mėginukus (ledainėse) tai tas biskvitas visai nepasileido
Atsakyti