Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(lili* @ 2010 01 03, 14:21)
*dew*  bigsmile.gif  thumbup.gif super atrodo niam niam  wub.gif

aciu blush2.gif
bet jau nieko naujo nesugalvoju doh.gif
Atsakyti
*dew* NEREALU!!!!!!!!!!!! thumbup.gif Tokius šedevrus valgyt gaila bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 03, 15:38)
*dew* NEREALU!!!!!!!!!!!! thumbup.gif Tokius šedevrus valgyt gaila bigsmile.gif

nu kur jau, baikit jus taip blush2.gif susigedau, ale rimtai blush2.gif doh.gif
neryskios foto, teko fotografuoti su kamera, rytoj grys fotoaparatas, bet torto nebebus lotuliukas.gif
1.tropiniu vaisiu skonio zele 2.penas+cukrus+zelatina+2 saukstai pagamintos zele 3 .agrastu skonio zele 4.varske 400 g + jogurtas braskiu 300 g + 30 g zelatinos + vanilinio cukraus a.s.+braskiu skonio zeles gabaliukai.
Atsakyti
Nėr čia ko gėdintis thumbup.gif
Atsakyti
Skanu:)
Atsakyti
skanu, skanu smile.gif

pirmas sluoksnis trintos šaldytos barškės žemuoginiame želė, antras sluoksnis jogurtas melionai + avietės + grietinėlės skonio želė ir paskutinis sluoksnis citrininis, dėl mano prasto tortinės pasirinkimo, nesimato, bet skanu smile.gif

user posted image
Atsakyti
olesta bigsmile.gif ot gaivumeli cia uznesei bigsmile.gif man prie kavos butu pats tas thumbup.gif wub.gif gaila ,kad taip toli gyveni biggrin.gif padeciau suvalgyt........
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 05, 16:54)
skanu, skanu smile.gif

Buk gerute atpjauk gabaliuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
prašom, prašom, negaila ax.gif galėjau ir visą braškinį daryt, jezusėliau tas sluoksnis kokio skanumo wub.gif
Atsakyti
Taigi gabaliuko prase, norim.................. lotuliukas.gif
Atsakyti
kokie skanuoliai žėliukai bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Olesta, tyčia erzini tokiais skanumynais? biggrin.gif bigsmile.gif bigsmile.gif biggrin.gif


QUOTE(JOLKA999 @ 2010 01 05, 16:22)
olesta bigsmile.gif ot gaivumeli cia uznesei bigsmile.gif man prie kavos butu pats tas thumbup.gif  wub.gif gaila ,kad taip toli gyveni biggrin.gif padeciau suvalgyt........


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti