Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

šiokiu oru greitai stengsta, dar spėtumėt susipilstyti bigsmile.gif tai Monikute per Tavo vaišių stalą ir išėjo čia man cool.gif
Atsakyti
smile.gif pries seventes maximoj aptikau dr. oetker deserta "aranca" biggrin.gif su akcija buvo, tai nusipirkau. galvojau eiline sintetika,nes atidarius pakeli, nesuzavejo citrinos aromatas. bet visai nieko desertas gavosi. wink.gif net tortui spejau panaudoti ta krema.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 05, 14:54)
skanu, skanu smile.gif

pirmas sluoksnis trintos šaldytos barškės žemuoginiame želė, antras sluoksnis jogurtas melionai + avietės + grietinėlės skonio želė ir paskutinis sluoksnis citrininis, dėl mano prasto tortinės pasirinkimo, nesimato, bet skanu smile.gif



bigsmile.gif sakes, kaip noriu blush2.gif reiks butinai pasidaryti, turiu dar indeli saldytu braskiu trintu blush2.gif jeigu galima issamiau paaiskinkit kaip daret balta sluoksni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 06, 13:58)
bigsmile.gif sakes, kaip noriu blush2.gif reiks butinai pasidaryti, turiu dar indeli saldytu braskiu trintu blush2.gif jeigu galima issamiau paaiskinkit kaip daret balta sluoksni 4u.gif

Į kambario temperatūros jogurtą (apie 700 ml) pyliau 2 pakelius grietinėlės skonio želė pagamintą ir atvėsintą (tirpinau 0,5 l vandens), bet man per saldu, tiesiog norėjau išbandyti grietinėlės skonio želė blush2.gif o braškes sutryniau blenderiu ir užuliau irgi 2 oakeliais skoninės žemuogių želė tirpintos taip pat 0,5 litro vandens...į jogurtą būtų buvę skanu vaisių, ale buvo gerai ir be jų blush2.gif patį žiedą TW žiede dariau, o viduriuką iš likučių pudingo indelyje paskui įverčiau į vidurį ax.gif
Atsakyti
ateinu ir aš su savo šedevrais doh.gif
šitą dariau naujų metų sutikimo vakarui,tai gavosi toks niamnis tikrai ir labai šokoladas tiko smile.gif
user posted image
o šitą tortuką dariau mamos gimtadieniui,tai skonis geras,bet ale vaizdas doh.gif kažkokia makaliūzė ir spalvų nesuderinamumas ryškus tongue.gif visgi man skaniau kai mažiau tų sluoksnių ir per daug skonių nesimaišo,otai čia dėjau ir varškės ir jogurto,ir grietinės ir riešutų ir kondencuoto pieno ir vaisinės želė.Iš didelio rašto išėjau iš krašto biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 06, 14:33)
Į kambario temperatūros jogurtą (apie 700 ml) pyliau 2 pakelius grietinėlės skonio želė pagamintą ir atvėsintą (tirpinau 0,5 l vandens), bet man per saldu, tiesiog norėjau išbandyti grietinėlės skonio želė  blush2.gif o braškes sutryniau blenderiu ir užuliau irgi 2 oakeliais skoninės žemuogių želė tirpintos taip pat 0,5 litro vandens...į jogurtą būtų buvę skanu vaisių, ale buvo gerai ir be jų  blush2.gif patį žiedą TW žiede dariau, o viduriuką iš likučių pudingo indelyje paskui įverčiau į vidurį  ax.gif

aciu, butinai pabandysiu rolleyes.gif

Paslaptingoji, koki grazus zeliukai bigsmile.gif
Atsakyti
Klausykit kai darot zele sluoksniais, kai uzpilat viena sluoskni, kiek ilgai laukiat kol sustingsta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2010 01 07, 12:08)
Klausykit kai darot zele sluoksniais, kai uzpilat viena sluoskni, kiek ilgai laukiat kol sustingsta?  blush2.gif

kuo plonesnis sluoksnis tuo greičiau stingsta.Dar žiūrint koks sluoksnis,pėvėzė grietinės masė stingsta super greitai.Bet vistiek jei daug žadi sluoksniuot,tai geriau pradėt daryt ryte,kad vakare nevėlai baigtum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2010 01 07, 12:34)
kuo plonesnis sluoksnis tuo greičiau stingsta.Dar žiūrint koks sluoksnis,pėvėzė grietinės masė stingsta super greitai.Bet vistiek jei daug žadi sluoksniuot,tai geriau pradėt daryt ryte,kad vakare nevėlai baigtum ax.gif

O mazdaug reikia laukt apie 1 val? O gal galetum parasyt, kaip grietinine mase daryt? blush2.gif
Atsakyti
Kartais ir 10 min uztenka 4u.gif Jei labai gerai sustings ir tada kita sluoksni uzpilsi, gali jie atsiskirti valgant. Visos dienos tikrai tortui nereikia, bet per 3 sunkoka padaryti jei sluoksniu daug. As sumasciau karta 9 val vakaro daryti, tai kokybe nukentejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 01 07, 12:52)
Kartais ir 10 min uztenka 4u.gif

As bandziau pries Kaledas daryt, tai man per 10 min tikrai neuzstingo schmoll.gif nebet tikrai sluoksnis plonesnis butu blush2.gif
Atsakyti
Aš prieš kalėdas bandžiau pirmą kartą daryti pyragą..tisa su pirktiniu bikvitu ax.gif ir su grietines-persikų pertepimu..nžn ar ten želatino buvo per daug ar kas kita, bet labai greitai sustingo (apie 15 min)..ir čia buvo minusas nes nelabai sukibo su biskvitu verysad.gif ..bet buvo labai skanu biggrin.gif
Atsakyti