Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

QUOTE(Gitusia @ 2010 01 07, 21:11)
Šiandien gavau TW želė žiedą, ....



kur ji galima oisigyti ir kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2010 01 08, 08:33)
*Čia juk tokia taisyklė, nieko nuostabaus  console.gif Ir ne tik su želė - ir su pyragais, ir kepsniais  doh.gif

**Savaitgalį žadu daryti želė sluoksniuotą. Tik kaži kiek laiko tam reikalui reikės skirti? g.gif  Darysiu 4 spalvų, kartosiu po du kartus...

*butent drinks_cheers.gif
**na manau uztruksit apie 4-6 val biggrin.gif nebent lauke bus labai salta ir laikysite balkone, tada greiciau, bet saldytuve uztrunku ilgai doh.gif

na va mano tas nelemtasis zeliukas, kuris tiek nervu sugadino...rupuze nesigavo graziai unsure.gif
user posted image

na o sis gavosi taip kaip tikejausi rolleyes.gif gelytes gal reikejo tankiau sudeti g.gif
user posted image

nunesiau jau juos, na tikiuosi liko patenkinta, bet svarbiausia ne jo i sveciai biggrin.gif

siandien darysiu su trintomis braskemis ir avieciu melionu jogurtu pagal Olesta receptuka, ryt B gimtadienis, ragausim ar skanu bus rolleyes.gif tik neturiu pudingo indelio...tai gal kazka kitka sugalvosiu, arba paliksiu tusciaviduri...o gal galit ka patarti paprasciau? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(juratata @ 2010 01 08, 11:57)
kur ji galima oisigyti ir kiek kainuoja?  ax.gif

siame puslapyje parasykite, jog norite TW ziedo ir jums pasiulys i AZ, issirinksite geriausia varianta...na kaina nemaza...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dew*: 08 sausio 2010 - 13:20
*dew* nugi gražu.Man ypač antras bigsmile.gif iš ko baltasis sluoksnis?grietinė ar grietinėlė?labai baltas ir standus,toks niamnis biggrin.gif
aš irgi ketinu daryti pagal Olestos rasta receptuką su persikų jogurtu ir vaisiais.O kas dar naudojat ne želatiną,o į masę pilat paruoštą želė g.gif spalvą gražią duoda smile.gif Olesta rašo,kad į0,9l jogurto pila tris pokus 500ml ištirpintos želė,ar ne per daug?kaip tiksliai tą kiekį suskaičiuot g.gif
Atsakyti
*dew* man abu labai grazus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Koks baltas idaras? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2010 01 08, 13:28)
*dew* nugi gražu.Man ypač antras bigsmile.gif iš ko baltasis sluoksnis?grietinė ar grietinėlė?labai baltas ir standus,toks niamnis biggrin.gif
aš irgi ketinu daryti pagal Olestos rasta receptuką su persikų jogurtu ir vaisiais.O kas dar naudojat ne želatiną,o į masę pilat paruoštą želė g.gif spalvą gražią duoda smile.gif Olesta rašo,kad į0,9l jogurto pila tris pokus 500ml ištirpintos želė,ar ne per daug?kaip tiksliai tą kiekį suskaičiuot g.gif


vava ir man rupi kiek deti zeles i 900 ml jogurto g.gif ir reiktu skubei blush2.gif jau braskes stengsta biggrin.gif
QUOTE(kabesita @ 2010 01 08, 13:52)
*dew* man abu labai grazus  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Koks baltas idaras?  blush2.gif

persikinis jogurtas su zelatina rolleyes.gif
o kitas persikinis jogurtas su apelsinu zele jame rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 08, 15:20)
vava ir man rupi kiek deti zeles i 900 ml jogurto g.gif ir reiktu skubei blush2.gif jau braskes stengsta biggrin.gif

tai dėk tris pokus ištirpintus 500ml.Olesta sako kad gerai gaunasi smile.gif
Atsakyti
taip taip, nes jei sudėsit į 0,9 tik du pakelius, tai biškį virpantis toks gausis mirksiukas.gif bet sustings, labai skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2010 01 08, 14:27)
tai dėk tris pokus ištirpintus 500ml.Olesta sako kad gerai gaunasi smile.gif

na as perskaiciau per velai, dariau taip, i 900 ml jogurto dejau avieciu zele istirpinta 150 ml vandens ir 30 g zelatinos.na sustingo tikrai gerai, ne per kieta...o skanu nerealei blush2.gif zele ziede dar stengsta, bet liko mases pasidariau i mazesnius indelius, jau ragavom...mmm skanu kaip cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 08, 16:15)
na as perskaiciau per velai, dariau taip, i 900 ml jogurto dejau avieciu zele istirpinta 150 ml vandens ir 30 g zelatinos.na sustingo tikrai gerai, ne per kieta...o skanu nerealei blush2.gif zele ziede dar stengsta, bet liko mases pasidariau i mazesnius indelius, jau ragavom...mmm skanu kaip cool.gif

šaunuolė, matai nereikia nei patarimų, pati viską moki ir žinai mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2010 01 08, 14:28)
kas dar naudojat ne želatiną,o į masę pilat paruoštą želė g.gif spalvą gražią duoda smile.gif Olesta rašo,kad į0,9l jogurto pila tris pokus 500ml ištirpintos želė,ar ne per daug?kaip tiksliai tą kiekį suskaičiuot g.gif

Aš pilu į masę želė. Dažnai darau torto pertepimą vaisinaim tortukui: grietinė ir želė. Gaunasi ir spalvytė kokia rausva ir pertepimas labai gaivus. Proporcijas iš akies darau, bet želė skiedžiama nedideliu vandens kiekiu ax.gif
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif

gavu dovanu TW zieda, tai db jau gaminsiu zele tortus. pirma dariau jau,toki paprasta is pirktines zele ir vaisu, antra bandysiu sunenui metuku proga padaryti. gal galit parasykt proporcijas baltojo sluoksnio. noreciau deti varskes ir naturalaus jogurto, kaip galvojate kiek zelatino tada reiktu , nu cukraus kaip suprantu pagal skoni
Atsakyti
QUOTE(Lincia @ 2010 01 09, 11:32)
sveikos mergaites 4u.gif

gavu dovanu TW zieda, tai db jau gaminsiu zele tortus. pirma dariau jau,toki paprasta is pirktines zele ir vaisu, antra bandysiu sunenui metuku proga padaryti. gal galit parasykt proporcijas baltojo sluoksnio. noreciau deti varskes ir naturalaus jogurto, kaip galvojate kiek zelatino tada reiktu , nu cukraus kaip suprantu pagal skoni

smagu, gavot puikia dovana thumbup.gif patariu daryti taip, bent jau as taip darau, gaunasi labai skaniai rolleyes.gif dekit vaisiu, pilkit slioksniuka vienokios zele, paskui kitokios, vel kitokios, pvz padarykite 3 sluoksnius is paprastos zele.tada jei norite kad paskutinis sluoksnis butu labai varskinis imkite 2 pokelius varskes ir pilkite jogurto apie 0,5 l ir 30 gr zelatinos. kai maisysite su zelatina turi butu tiek mase tiek zelatina kambario temperaturos.
jei norite maziau varskinio imkite 1 pakeli varskes ir daugiau jogurto.zelatinos tiek pat. ir nepamirskite sauksteli vanilinio cukraus, gaunasi kaip surelis, nerealiai skanus, dar i pariosta mase galite deti paruostos uzstengusios zeles gabaliuku, graziai atrodo smile.gif
user posted image va taip.tik graziau butu stambesniais kubeliais.skonis pasaka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dew*: 09 sausio 2010 - 12:01