Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

Sveika Cypciuk, ar galėčiau sužinoti kur įsigyti tos "priemonės", nuo kurios tortą papuošus blizga ,kaip perlamutras ? ax.gif Bent jau, kaip vadinasi jinai. Ačiū smile.gif
Atsakyti
labas,pameciau recepta cipciuk jusu baltosios tortu dengimo mases gal galit imesti labai aciuuuuuuu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 06 23, 11:09)
labas,pameciau recepta cipciuk jusu baltosios tortu dengimo mases gal galit imesti labai aciuuuuuuu blush2.gif

ar šitą pametei???????
Atsakyti
QUOTE(Jursla @ 2009 06 22, 16:47)
Sveika Cypciuk, ar galėčiau sužinoti kur įsigyti tos "priemonės", nuo kurios tortą papuošus blizga ,kaip perlamutras ?  ax.gif  Bent jau, kaip vadinasi jinai. Ačiū  smile.gif


Iš Anglijos atsiūstas specialus dezodorantas tortams purkšti ...... smile.gif

Jieškok va čia ...Surbitonas



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 23 birželio 2009 - 10:29
Mažai kolorijų turintis , gaivus tortukas ....mano fantazijos vaisius , kadangi gavosi skanus , idėsiu receptuką smile.gif .

" Aguoninis - apelsininis " tortas .



Jums reikės ...


" Ananasinio " torto biskvito , dydis priklauso nuo to kokio dydžio tortą kepsite

Puse stiklinės aguonų ( 250 ml.)


Plakamosios grietinėlės 36 procentų...kiekis pagal torto dydį

Cukraus ( pagal jūsų skonį )

Citrinos rūgštelės

Apelinų ( aš sunaudojau 5) .


Aš kepiau biskvitą iš pilnos normos (3 kiaušinių ), tik dar dapyliau aguonų į tešlą , tiksliau imaišiau į sausą miltų - krakmolo - kepimo miltelių mišinį .

Iškepusį biskvitą pjvoviau į tris dalis .
Išplakiau gerai atšaldytą grietinėlę su cukrumi ir rūgštele .
Susipjausčiau gabaliukais alelsinus ( nuluptus ir nuėmiau plėvelę ) dydžiu kaip mišrainiai pjaustote daržoves .
Kol stovėjo dubenėlyje alelsinai , nusistovėjo sultys , jomis suliejau biskvitus .
Į išplaktą grietinėlę subėriau apelsinus , porą kartų apsukau ( mikseriu ) ir pertepiau bisktitus .

Tortas gavosi tikrai laaaaaabai gaivus thumbup.gif , tiesiog braškės nusibodo ax.gif , tai pabandžiau su apelsinais.

Va kaip atrodo pjūvis......

user posted image
Atsakyti
jauciau, kad bus naujas Cipciuko tortukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 23, 10:24)
Iš Anglijos atsiūstas specialus dezodorantas tortams purkšti ...... smile.gif

Jieškok va čia ...Surbitonas



Ačiū už info, bandysiu paieškoti ir parsisiųsti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 23, 11:59)
Mažai kolorijų turintis , gaivus tortukas ....mano fantazijos vaisius , kadangi gavosi skanus , idėsiu receptuką  smile.gif .

"  Aguoninis - apelsininis " tortas .

Jums reikės ...


" Ananasinio " torto biskvito , dydis priklauso nuo to kokio dydžio  tortą kepsite

Puse stiklinės aguonų ( 250 ml.)


Plakamosios grietinėlės 36 procentų...kiekis pagal torto dydį

Cukraus ( pagal jūsų skonį )

Citrinos rūgštelės

Apelinų ( aš sunaudojau 5) .


Aš kepiau biskvitą iš pilnos normos (3 kiaušinių ), tik dar dapyliau aguonų į tešlą , tiksliau imaišiau į sausą miltų - krakmolo - kepimo miltelių mišinį .

Iškepusį biskvitą pjvoviau į tris dalis .
Išplakiau gerai atšaldytą  grietinėlę su cukrumi ir rūgštele .
Susipjausčiau gabaliukais alelsinus ( nuluptus ir nuėmiau plėvelę ) dydžiu kaip mišrainiai pjaustote daržoves .
Kol stovėjo dubenėlyje alelsinai , nusistovėjo sultys , jomis suliejau biskvitus .
Į išplaktą grietinėlę subėriau apelsinus , porą kartų apsukau ( mikseriu ) ir pertepiau bisktitus .

Tortas gavosi tikrai laaaaaabai gaivus  thumbup.gif , tiesiog braškės nusibodo  ax.gif , tai pabandžiau su apelsinais.

Va kaip atrodo pjūvis......

user posted image

3 kiausiniai kokio diametro formai?
Atsakyti
norejau paklaust tam ananasiniam biskvitui pakelis kepimo milteliu, tai cia kiek gramu? pas mane vienas 30 kitas 7 g.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2009 06 24, 13:54)
norejau paklaust tam ananasiniam biskvitui pakelis kepimo milteliu, tai cia kiek gramu? pas mane vienas 30 kitas 7  g.gif


Cipciukas ne kartą buvo rašius, kad tam recepte 1 pak. = 15 g kepimo miltelių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 06 24, 13:25)
Cipciukas ne kartą buvo rašius, kad tam recepte 1 pak. = 15 g kepimo miltelių ax.gif

na nelabai skaiciau visas temas cool.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
cipsiukai o su šita mase išeitų padaryt pinigų maišą????
Atsakyti